Szacunek dla Andrzeja P.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Oczywiście jak każdy wykorzystywałem narzędzia typu One Click, ale jak odpaliłem kombajn autorstwa Andrzeja Pierza One Click Trader to wpadłem w autentyczny zachwyt. Wszystko inne czym się bawiłem i bawię wyraźnie odstaje od tej zabawki. Program jest perfekcyjnie dopracowany i zoptymalizowany, szybki i stabilny, a funkcja BEP to dla mnie bajka. Szkoda, że Andrzej dał go na wyłączność Armadzie, ale akurat ten broker bardzo pasuje do klikania w ilościach hurtowych. Tak czy inaczej gratulacje za świetny produkt.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

OCT możesz bez problemu kupić. Żaden brok nie ma wyłączności.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Faktycznie, dzięki.

mareq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 12 wrz 2013, 12:00

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: mareq »

Mi tylko jedno nie pasuje. O ile MT4 od Armady bez problemu udało się zainstlować pod linuxem to OCT się nie da.
Swoją drogą ciekawe jest, że mTradera nie da się zainstalować, choć to również MT4.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

A to dlatego że instalujesz pod wine. A nowe wersje mają zmienione foldery. Nie pamiętam czy w wine dało się dopisywać parametry do exeków, ale jeżeli tak to uruchom terminal w trybie portable. Pod windowsem robisz to edytując skrót i wpisując /portable na końcu : “C:\Program Files (x86)\Armada Markets MT4\terminal.exe” /portable

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

mareq pisze:Mi tylko jedno nie pasuje. O ile MT4 od Armady bez problemu udało się zainstlować pod linuxem to OCT się nie da.
Swoją drogą ciekawe jest, że mTradera nie da się zainstalować, choć to również MT4.
Dasz rade zainstalować mTradera pod wine bez Smart Orders -> http://www.mforex.pl/Media/Default/Inst ... 4setup.exe
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
Wel3s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2013, 15:35

Re: Szacunek dla Andrzeja P.

Nieprzeczytany post autor: Wel3s »

Osobiście zarządzam sobie wszystkim za pośrednictwem playonlinux, dzięki czemu mam odpowiednio skonfigurowane prefixy dla każdej aplikacji. W większości instalki "dodatków" do mt4 kopiują poszczególne pliki do odpowiednich folderów, więc żaden problem zainstalować i przenieść pliki w odpowiednie miejsce, najłatwiejsze rozwiązanie.

ODPOWIEDZ