PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

wykonałem serie badań na eur/usd i usd/jpy. pisząc serię mam na myśli kilka lat wstecz więc mogę co nieco powiedzieć. faktycznie skuteczność nie jest aż tak wysoka,nie zaprzątaj sobie tym głowy bo bywały takie miesiące,że zdarzały się serie po 6-7 fałszywych wybić z dołu i z góry a więc faktycznie daje to 12-14 stratnych pozycji z rzędu. analizowałem to pod kątem zastosowania progresji ale właśnie z racji tych wybić dolnych i górnych kwoty w progresji musiałyby być kosmiczne. wydaje się to być fajne bo nie siedzimy przed kompem tylko stawiamy zlecenia oczekujące i koniec. bardzo wygodne jednak nie tak skuteczne jak się wydaje.

Awatar użytkownika
carius
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2006, 01:14

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: carius »

Super że ktoś to zbadał; tyle że ja miedzy innymi tym gram w realu od kilku lat i uważam że to bardzo skuteczna metoda jesli sie ma odpowiednie filtry trendu, więc gdzieś sie w tych badaniach prawda zagubiła.
Pozdrawiam
Milion Pipsów dla wszystkich wytrwałych
CaRiuS

mcifx
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2007, 14:16

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: mcifx »

carius
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą. Prośba napisz jakich filtrów trendu Ty używasz i na jakich parach grasz?

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

oczywiście sam w sobie system jest genialnie prosty i skuteczny pod warunkiem filtrów o któych wspomniałeś. faktycznie w większości przypadków cena jeśli wyjdzie poza boks idzie w góre zgodnie z trendem. proste i skuteczne ale jak wcześniej napisałem problem jest z fałszywymi wybiciami a ja badałem system tylko i wyłącznie pod kątem wyjść z boksu nawet o 0,1 pipsa. jeśli używasz filtrów napisz proszę jakich i jak to stosujesz. ja zastosowałem zwykłą średnią kroczącą która jak wyjdzie z boksa daje sygnał do zajęcia pozycji. eliminuje to sporo fałszywych wybić. system nie jest idealny ale nie ma idealnych systemów a ten przy swojej banalnej prostocie ma dosyć fajną skuteczność i przykładowo na gbp/jpy bywały dni że można było zarobić po 400-500 pipsów w kilka dni. to pokazuje potencjał

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Ja przepraszam, ze się wtrącam... ale najlepszy moim zdaniem jest filtr oczny. Polecam go stosować.

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

no to jak poda ktoś sposób na tą strategię

Nowy9
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2014, 22:28

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: Nowy9 »

i dodatkowo prosilbym o podanie interwalu czasowego aby dopasowac stopy
Nigdy się nie poddawaj, a nigdy nie upadniesz...

tadekcorona
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2013, 02:38

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: tadekcorona »

Coś chyba temat UMARŁ bo nikt nawet założyciel się nie odzywa czy ktoś jeszcze tym gra. :569:

tooomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 12 wrz 2014, 21:42

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: tooomek »

witam, ja chciałem wyróbować ten system, ale nie moge indykatoró ściągnać, podeśle ktoś aktualnego linka?
bo na MT4 nie widzialem :/

jarox12
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2014, 16:36

Re: PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: jarox12 »

Tomku, wynik z google
Sam go ściągnałem własnie...
http://forexmt4ea.com/breakout-panca-ea ... cator-mt4/

ODPOWIEDZ