MT4 nie widzi skryptów

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
kasumi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2014, 12:38

MT4 nie widzi skryptów

Nieprzeczytany post autor: kasumi »

Witam wszystkich serdecznie!
od dłuższego czasu biorę bierny udział w życiu tego forum i jak dotąd potrafiłem większość problemów z handlem na FX potrafiłem rozwiązać za pomocą wyszukiwarki forum…
Przyszedł jednak czas, że muszę założyć pierwszy temat.

PROBLEM:
1. Kopiuję skrypt, który chcę uruchomić w MT4 do odpowiedniego katalogu (potwierdzam uprawnienia Adminstratora podczas kopiowania)
2. Uruchamiam platformę normalnie i skryptu nie widać
3. Jeśli uruchomię MT4 jako administrator plik zostaje AUTOMATYCZNIE usunięty z katalogu (gdzie został wcześnie skopiowany) - po prostu znika

Magia!
Panowie pomocy!Kto poradzi?

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: MT4 nie widzi skryptów

Nieprzeczytany post autor: psV »

Ja trzymam katalogi MT4 w ogóle na innej partycji, bo w domyślnej ścieżce znikały mi logi, ustawienia itp.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 nie widzi skryptów

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A może problem tkwi w najnowszej wersji MT4? Tam zmieniła się struktura folderów... Jeśli to nie to to spróbuj sposobu PSV ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
nufnuf
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 23 wrz 2008, 13:09

Re: MT4 nie widzi skryptów

Nieprzeczytany post autor: nufnuf »

Kasumi, jeśli toto chce praw administratora, to wygląda na to że instalowałeś jako admin a kopiujesz i uruchamiasz jako nie admin. Albo zainstaluj MT4 jako ten użytkownik, którym normalnie jesteś. Albo kopiuj i uruchamiaj jako admin.

Jeśli dalej będzie problem, to musiałbyś nam więcej powiedzieć:

1) Jaką masz wersję MT4?
2) Jaka wersja Windows? Może Linux?
3) Do jakiego katalogu kopiujesz, konkretnie. I jaki plik kopiujesz, też konkretnie. Jak znika, to albo zniknął naprawdę albo udaje że zniknął.

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: MT4 nie widzi skryptów

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Ja rozwiązałem ten problem tak : otwieramy w platformie: Plik, Otwórz folder danych i tam wklejamy naszego EA i wtedy go wykrywa

ODPOWIEDZ