Daytrading sesja londyńska

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
mlody87
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2012, 13:19

Daytrading sesja londyńska

Nieprzeczytany post autor: mlody87 »

Witam!
Tak się stało, że podjąłem nową pracę, która będzie głównie odbywać się od późnego popołudnia. W związku z tym mam całe dni wolne i zastanawiam się nad daytradingiem.
Większość z Was pewnie gra na rynkach amerykańskich.
Czy jest możliwość tradowania akcji na rynkach europejskich od rana na takich samych zasadach jak USA? (chodzi mi o level2, etc.) Do tej pory handlowałem głównie na Forex stąd moje pytanie bo nie orientuję się w rynkach akcji.
Może ktoś mi pomóc?
Przyznam, że jestem początkujący jeżeli chodzi o giełdę więc nie mam pojęcia o co chodzi i jak dobrać brokera, platformę i dostawcę danych. Jak w ogóle zacząć? Czy polecacie trading nie tylko akcji ale np towarów?
pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: Daytrading sesja londyńska

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2316
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Daytrading sesja londyńska

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

mlody87 pisze:Witam!
Tak się stało, że podjąłem nową pracę, która będzie głównie odbywać się od późnego popołudnia. W związku z tym mam całe dni wolne i zastanawiam się nad daytradingiem.
Większość z Was pewnie gra na rynkach amerykańskich.
Czy jest możliwość tradowania akcji na rynkach europejskich od rana na takich samych zasadach jak USA? (chodzi mi o level2, etc.) Do tej pory handlowałem głównie na Forex stąd moje pytanie bo nie orientuję się w rynkach akcji.
Może ktoś mi pomóc?
Przyznam, że jestem początkujący jeżeli chodzi o giełdę więc nie mam pojęcia o co chodzi i jak dobrać brokera, platformę i dostawcę danych. Jak w ogóle zacząć? Czy polecacie trading nie tylko akcji ale np towarów?
pozdrawiam!
porady BOCZKA sobie odpuść bo to BURDEL, Tak między nami daytrading to jazda bez trzymanki, część brokerów ma akcje dużych firm oczywiście wszystko oparte o dźwignię. Reszta to praktyka nawet broker. Pzdr
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: Daytrading sesja londyńska

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

Widzisz, jak serol Tobie dobrze radzi. Fakt dejtrejding, to burdel, ale z racji tego ze grasz sobie na m5, m1, m15, a to nie to samo co D1 i h4. Ja tam sobie radzę i nie narzekam.
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

ODPOWIEDZ