Metatrader 4 build 600+luktom 1.6.1 - pytanie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
longmanus_pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2014, 18:57

Metatrader 4 build 600+luktom 1.6.1 - pytanie

Nieprzeczytany post autor: longmanus_pl »

Witam, korzystam z metatradera w FxPro połączonego z luktomem 1.6.1, jedyne aktywne opcje to założenie sl i tp w momencie otwierania pozycji, bez BE, Trailing stopa i.t.p. .Dostałem dzisiaj maila o upgrade do wersji 600 - jeszcze jej nie mam bo chwilowo po prostu nie wyłączam platformy "anty-upgrejdowo", mam w związku z tym pytanie do mądrych ludzi - moje umiejętności pozwalają na skopiowanie właściwych plików do właściwych folderów oraz edycję ustawień :| - czy mam się spodziewać problemów ?, mam na myśli coś poważniejszego niż przekopiowanie plików do innych folderów - bo jak przeczytałem te się zmieniły - ale z tym jak myślę sobie poradzę ;), dzięki z góry za każde mądre re., pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Wel3s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2013, 15:35

Re: Metatrader 4 build 600+luktom 1.6.1 - pytanie

Nieprzeczytany post autor: Wel3s »

U mnie wszystkie wskaźniki śmigają, dochodzi folder MQL4 gdzie teraz są foldery od wskaźników, strategii etc. Powinno się nawet chyba samo przenieść w czasie aktualizacji wszystko.

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Metatrader 4 build 600+luktom 1.6.1 - pytanie

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

longmanus_pl pisze:Dostałem dzisiaj maila o upgrade do wersji 600
Już jest wersja 604, co do wskaźników, ea itp to jak kolega wyżej napisał powinny same znaleźć się w nowych folderach w MQ4,
gdyby nie to ręcznie załatwisz sprawę, stary folder experts nie jest kasowany,
w czystej nowej instalce już go nie ma, ta lokalizacja nie jest już używana.

Z "poważniejszych" rzeczy to jak otworzysz sobie pliki które używasz w nowym metaedytorze i skompilujesz to może się okazać że niektóre wymagają małej korekty.

longmanus_pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2014, 18:57

Re: Metatrader 4 build 600+luktom 1.6.1 - pytanie

Nieprzeczytany post autor: longmanus_pl »

"jak otworzysz sobie pliki które używasz w nowym metaedytorze i skompilujesz to może się okazać że niektóre wymagają małej korekty." - moje umiejętności pozwalają na skopiowanie właściwych plików do właściwych folderów oraz edycję ustawień :|

ODPOWIEDZ