DayTrading: Piątek 24.01.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 sty 2014, 00:00

Wzrost
14
31%
Bez zmian
5
11%
Spadek
26
58%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Takitam
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 20 paź 2012, 11:47

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Takitam »

yeahman pisze:Bankstera się zabawiła, edek dojechał do byczych poziomów :) mój SL wyjebal w nocy :(
Ale nic żyje się dalej :) obecnie sygnal sell - tym razem systemowy :)
Dalej na sell? Ile razy chcesz, żeby Ci wycięło SL? :wink:
W poniedziałek w nocy znowu Ci wytnie bo japońce działają ze schematem mała korekta i UP. Na razie uwarunkowania nie zmieniły się więc przypuszczam, że schemat też się nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2014, 19:10 przez Takitam, łącznie zmieniany 1 raz.
Październik? To jeden z najbardziej niebezpiecznych miesięcy do inwestowania na giełdzie. Pozostałe to lipiec, styczeń, wrzesień, kwiecień, listopad, maj, marzec, czerwiec, grudzień, sierpień i luty – Mark Twain.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

krinvest pisze:Czy ktoś mi powie , który broker przyjmuje najwieksze zlecenia ? np 100 lot ? Przeskoczyło mi między oczami ostatnio tu na forum u kolegi spore pozycje , ale widziałem , ze na żadne pytanie gdzie takie można otworzyć nie odpowiedział. Czy ktoś zna takiego brokera ?

jak ktoś zna , podrzuci mi na PW ?
tak sorki ze zapytam, niewyobrazalna dla mnie pozycja 100 l
Ty grasz takimi? :)

muezzin
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 22:07

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: muezzin »

Kontraatak L us.30 z mojej strony pora na misiaków ucieczkę...

Awatar użytkownika
krinvest
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 922
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:48

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: krinvest »

Tomasz196407 pisze:
krinvest pisze:Czy ktoś mi powie , który broker przyjmuje najwieksze zlecenia ? np 100 lot ? Przeskoczyło mi między oczami ostatnio tu na forum u kolegi spore pozycje , ale widziałem , ze na żadne pytanie gdzie takie można otworzyć nie odpowiedział. Czy ktoś zna takiego brokera ?

jak ktoś zna , podrzuci mi na PW ?
tak sorki ze zapytam, niewyobrazalna dla mnie pozycja 100 l
Ty grasz takimi? :)
Nie , nigdy w życiu. ja dopiero od nowego roku zaczałem grać 1lot na pozycje :mrgreen: Po prostu zastanawialem się jak to zobaczyłem , który niby broker pozwala na otwieranie takich pozycji. Jeden taki szczęśliwy traf mogłby sprawić wiele kłopotów z wypłacalnością połowy brokerów.

Chodziło mi bardziej na zasadzie zrzutki miedzy znajomymi , jakiejś sporej dźwigni i wysłaniu "chybił trafił" takiego strzału na jakimś instrumencie.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

krinvest pisze:
Tomasz196407 pisze:
krinvest pisze:Czy ktoś mi powie , który broker przyjmuje najwieksze zlecenia ? np 100 lot ? Przeskoczyło mi między oczami ostatnio tu na forum u kolegi spore pozycje , ale widziałem , ze na żadne pytanie gdzie takie można otworzyć nie odpowiedział. Czy ktoś zna takiego brokera ?

jak ktoś zna , podrzuci mi na PW ?
tak sorki ze zapytam, niewyobrazalna dla mnie pozycja 100 l
Ty grasz takimi? :)
Nie , nigdy w życiu. ja dopiero od nowego roku zaczałem grać 1lot na pozycje :mrgreen: Po prostu zastanawialem się jak to zobaczyłem , który niby broker pozwala na otwieranie takich pozycji. Jeden taki szczęśliwy traf mogłby sprawić wiele kłopotów z wypłacalnością połowy brokerów.

Chodziło mi bardziej na zasadzie zrzutki miedzy znajomymi , jakiejś sporej dźwigni i wysłaniu "chybił trafił" takiego strzału na jakimś instrumencie.
... Nie, ja nie pisze sie :D

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

krinvest pisze:
Tomasz196407 pisze:
krinvest pisze:Czy ktoś mi powie , który broker przyjmuje najwieksze zlecenia ? np 100 lot ? Przeskoczyło mi między oczami ostatnio tu na forum u kolegi spore pozycje , ale widziałem , ze na żadne pytanie gdzie takie można otworzyć nie odpowiedział. Czy ktoś zna takiego brokera ?

jak ktoś zna , podrzuci mi na PW ?
tak sorki ze zapytam, niewyobrazalna dla mnie pozycja 100 l
Ty grasz takimi? :)
Nie , nigdy w życiu. ja dopiero od nowego roku zaczałem grać 1lot na pozycje :mrgreen: Po prostu zastanawialem się jak to zobaczyłem , który niby broker pozwala na otwieranie takich pozycji. Jeden taki szczęśliwy traf mogłby sprawić wiele kłopotów z wypłacalnością połowy brokerów.

Chodziło mi bardziej na zasadzie zrzutki miedzy znajomymi , jakiejś sporej dźwigni i wysłaniu "chybił trafił" takiego strzału na jakimś instrumencie.

cześć
z tego co wiem to brokerzy powyżej jakiejś kwoty blokują dzwignię, wię milionem nie zagrasz raczej
Money flow.
"pips to the people"

handlare
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 10 lut 2013, 14:19

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: handlare »

Kabel

Z jednej strony spektakularne maxy z 2011, 2009 i z lat 90, z drugiej strony, w krótszym terminie trend absolutnie wzrostowy.
Wbrew zasadom wchodzenie w krótką pozycję.
Zachowanie w przedziale 1.6230-1.6260 może dać odpowiedź na pytanie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nowa jakość

Awatar użytkownika
krinvest
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 922
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:48

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: krinvest »

molmomas pisze: cześć
z tego co wiem to brokerzy powyżej jakiejś kwoty blokują dzwignię, wię milionem nie zagrasz raczej
Witaj,
dlatego sie zastanawiam , napisałem dzisiaj maila do kilkunastu brokerów najwiekszych i wszędzie kicha :mrgreen:
i temu pytam tutaj może ktoś rozwiąże moją zagadke ,czy to po prostu nie jakies konto demo zwyczajnie. :)

Awatar użytkownika
Marcin30
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 09 lis 2011, 08:54

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Marcin30 »

kabel,

będę szukał L w okolicach 1,6460-80. We wtorek dane o PKB za IV kwartał i funt może znowu rosnać.
W środę zapiski FOMC o 20.00 nadają kierunek na najbliższe dni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

muezzin
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 22:07

Re: DayTrading: Piątek 24.01.2014

Nieprzeczytany post autor: muezzin »

Jest ok.
bajkopisarze w odwrocie.
Leć jankeski indeksie, leć ....
SL=BE więc mam ich w czterech literach.
Co zarobi to moje.
Wuza wracaj i walcz...


szybkim ruchem rozwalili sl=be
czwarty raz dzisiaj
Grają na zmęczenie...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2014, 19:26 przez muezzin, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany