DayTrading: Środa 15.01.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 sty 2014, 00:00

Wzrost
15
35%
Bez zmian
2
5%
Spadek
26
60%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

pedro pisze:
Bemowo1 pisze:
Marcin30 pisze:Warto szukać S na kablu w przedziale 50-61,8 Fibo

1,6375-95
warto obserwować wykres liniowy na kablu na int dziennym
@fazi: :lol:

świetna riposta :lol: :lol: :lol:
przed chwilą urodziły sie nowe techniczne uwarunkowania.

Eliotowcy zrozumieją to zdjęcie i dopiszą sobie brakujące elementy układanki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

Nowy123 pisze: SP500 po przebiciu szczytu i brak dynamiki pójścia wyzej :roll: :roll: zobaczymy zamkniecie bo cos to bykom nie za bardzo pomaga
plan B - spadki przed długim weekendem nie są mile widziane oraz z tym szczytem może być tak jak rano z niemieckim

jako ciekawostkę google miało impulsy o długości 13, 16, 16, 13 ;) teraz mamy 14 tydzień

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

opór
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Damian77 pisze:
Nowy123 pisze: SP500 po przebiciu szczytu i brak dynamiki pójścia wyzej :roll: :roll: zobaczymy zamkniecie bo cos to bykom nie za bardzo pomaga
plan B - spadki przed długim weekendem nie są mile widziane oraz z tym szczytem może być tak jak rano z niemieckim

jako ciekawostkę google miało impulsy o długości 13, 16, 16, 13 ;) teraz mamy 14 tydzień
jak na razie to DAx sie lekko przeliczyl liczac ze SP500 dzis cos wiekszego zrobi ale pewnie u nich bedzie dysstrybucja a SP500 bedzie szlo w gore tak przeaznie bywalo DAX wyprzedzal ruchy i przed korektami przeaznie kiedy szli w gore wyzej nize SP500 wtedy na dax male podbijania a na niech odrazu gorne cienie i sprzedawanako a SP500 dochodzil do DAX i pozniej ruch w dol lub jak USa zaczela korekta spadkow to dax sie troche spoznial ale doganial pozniej SP500

wiec jutro dax albo w miejscu albo cofka bedzie z samego rana euforia z luka przewaznie konczy sie jednym i tym samym

Awatar użytkownika
krinvest
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 922
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:48

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: krinvest »

którys tydzień z rzędu już te spadki na SP500 Wróżycie a moje Lki dalej maja sie ponad średnią krajową :D

handlare
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 10 lut 2013, 14:19

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: handlare »

Bemowo1 pisze:
przed chwilą urodziły sie nowe techniczne uwarunkowania.

Eliotowcy zrozumieją to zdjęcie i dopiszą sobie brakujące elementy układanki
Mógłbyś rozwinąć myśl? Nie jestem Elliotowcem, ale chętnie skonfrontowałbym To ze swoją koncepcją.

Pozdrawiam.
nowa jakość

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

krinvest pisze:którys tydzień z rzędu już te spadki na SP500 Wróżycie a moje Lki dalej maja sie ponad średnią krajową :D
kwestia TF sam nasdaq rośnie 62 miesiąc (poprawiając dotychczasowy rekord) a przecież w tym czasie się szorciło

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

krinvest pisze:którys tydzień z rzędu już te spadki na SP500 Wróżycie a moje Lki dalej maja sie ponad średnią krajową :D
ktoryś dzien? jeden tu na forum to juz ponad rok krzyczy ze zwałka tuz tuz, ze dywergencje, ze to tylko podciaganko itp. i łapie "szczyty" non stop w mniemaniu ze złapał top topów :) ... . az sie czytac nie chce :roll:
nie bede pisał który to delikwent bo przerabiałem juz to w tamtym roku z nim i nie mam ochotu znowu tego robic.

do tego osobnika: czas i rynek nas zweryfikował.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

rafmax pisze:
krinvest pisze:którys tydzień z rzędu już te spadki na SP500 Wróżycie a moje Lki dalej maja sie ponad średnią krajową :D
ktoryś dzien? jeden tu na forum to juz ponad rok krzyczy ze zwałka tuz tuz, ze dywergencje, ze to tylko podciaganko itp. i łapie "szczyty" non stop w mniemaniu ze złapał top topów :) ... . az sie czytac nie chce :roll:
nie bede pisał który to delikwent bo przerabiałem juz to w tamtym roku z nim i nie mam ochotu znowu tego robic.

do tego osobnika: czas i rynek nas zweryfikował.

to nie czytaj tyle razy sie pisalo o korektach i nastepywaly ile razy zyski sie kasowalo tego to juz nie napiszesz

i odriznie pisanie o spadka a pisanie o korekcie tak jak odrozni pisanie o zmienie trendu a pisanie o korekcie

banka ma to do siebie ze moze byc dmuchana nawet jak pisalem przy newgatywnych dywerach jak byla korekta to spokoj byl i sie sprawdzila ja kteraz sie pisze ze lutowa korekta cykliczna bedzie predzej cyz pozniej to tez pewnie spokoj bedzie tak jak i gdy wykoncza pozniej duza piatke na SP500 i skonczy sie kroplowka od FEDU to i z balonika powietrz ujdzie nic do nieba nie rosnie
Ostatnio zmieniony 15 sty 2014, 20:53 przez Nowy123, łącznie zmieniany 1 raz.

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 15.01.2014

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

Nowy123 pisze:
rafmax pisze:
krinvest pisze:którys tydzień z rzędu już te spadki na SP500 Wróżycie a moje Lki dalej maja sie ponad średnią krajową :D
ktoryś dzien? jeden tu na forum to juz ponad rok krzyczy ze zwałka tuz tuz, ze dywergencje, ze to tylko podciaganko itp. i łapie "szczyty" non stop w mniemaniu ze złapał top topów :) ... . az sie czytac nie chce :roll:
nie bede pisał który to delikwent bo przerabiałem juz to w tamtym roku z nim i nie mam ochotu znowu tego robic.

do tego osobnika: czas i rynek nas zweryfikował.

to nie czytaj tyle razy sie pisalo o korektach i nastepywaly ile razy zyski sie kasowalo tego to juz nie napiszesz
haha, uderz w stół... :)
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Zablokowany