Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Założenie konta u innego brokera - 10 min roboty.
Nie rozumiem tego ciągłego narzekania, od dobrych 10 stron jedno i to samo - poślizgi poślizgi poślizgi. Jeżeli to są tak fatalne warunki, dlaczego ciągle tam jesteś ?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Ja jestem jak kolega gra i na jakiej parze ma te poślizgi.

Gram głównie scalpując na EURUSD i nie mam takich poślizgów jak w/w.

Tak zdarzają się poślizgi, ale też jest dużo dodatnich więc się jakoś wyrównuje, a nawet mam przekonanie ostatnio, że więcej mam tych dodatnich.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

DanielFX pisze:
Tak zdarzają się poślizgi, ale też jest dużo dodatnich więc się jakoś wyrównuje, a nawet mam przekonanie ostatnio, że więcej mam tych dodatnich.
Przyznaj się lepiej, że pracujesz dla Armady !

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

cytrynek pisze:
gmpgmp pisze:
Litości...., nie podoba Ci się piaskownica to zabierz swoje zabaki i znajdź sobie inną, najlepiej MM. Poza tym co to za dane? Jaka para walutowa? Jaki sposób zamnknięcia pozycji? Ile było pozycji zyskownych? Ile stratnych? Jaki okres czasu trwały te "testy" i dlaczego aż 10 transakcji :P Załamka [face palm]
Nie unoś się. Ja również opublikuję swoje dane, pierwszego lutego - konto realne, zawsze stop lossy, tylko Edek. Na razie po 50 transakcjach przy skuteczności koło 50% mam paredziesiąt pipsów na minusie, a przy założeniu, ze poślizgi działają w dwie strony powinienem być koło 0 pipsów na poślizgu.



To tak naprawdę przeszkadza tylko przy scalpie. Jak ktoś swinguje to jest nieistotne ale mimo wszystko, jest to nierzetelne. No chyba, że ktoś mnie oświeci i mi wytłumaczy dlaczego przy 50/50 skuteczności nie powinienem być zbliżony do 0 z poślizgami.

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

A ja wręcz przeciwnie - nie będę narzekał -- miałem wczoraj powiedzmy poślizg na parze XAU / USD , zgłosiłem reklamację i została uwzględniona z oczywiście zwrotem kosztów . :wink:

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Akurat w to że jakikolwiek broker ECN lub STP zwrócił Ci poślizg tylko dlatego że takowy wystąpił nie jestem w stanie uwierzyć. Stawiam nerkę mojego psa, że musiały zaistnieć jakieś dodatkowe czynniki.

Awatar użytkownika
majkiel90
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2012, 20:43

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: majkiel90 »

KrostosWW pisze: No chyba, że ktoś mnie oświeci i mi wytłumaczy dlaczego przy 50/50 skuteczności nie powinienem być zbliżony do 0 z poślizgami.
A dlaczego powinieneś być zbliżony do 0 z poślizgami ? Bo ja akurat tego nie rozumiem , co jest jakaś zależność ,że jeśli raz był poślizg na minusie to następny będzie na plusie ?

Akurat cytrynek dobrze napisał.

Jeszcze raz wkleję , przeczytaj bo chyba tego nigdy nie czytałeś.

"5.11 W określonych warunkach transakcyjnych może nie być możliwości realizacji Zleceń odnośnie Instrumentu finansowego po zadeklarowanej cenie. W tym przypadku Armada zastrzega sobie prawo do realizacji Zlecenia lub zmiany ceny otwarcia lub zamknięcia transakcji po pierwszej dostępnej cenie. Może to się zdarzyć, na przykład, w momentach gwałtownego ruchu cen, jeśli cena rośnie lub spada w trakcie jednej sesji w takim stopniu, że zgodnie z regulaminem danej giełdy, transakcje są zawieszane lub ograniczane. Lub może się to zdarzyć w momentach otwarcia sesji.
W efekcie, złożenie zlecenia „Stop-Loss”, niekoniecznie oznaczać będzie ograniczenie strat Klienta do pożądanych wielkości, ponieważ warunki rynkowe mogą uniemożliwić realizację takiego Zlecenia po określonej cenie."


A to że demo to nie real to chyba każdy powinien wiedzieć , żadna transakcja na demo nie wpływa na rynek w przeciwieństwie do rachunku real. Więc takie porównywanie jest dla mnie bez sensu.
" Byki i niedźwiedzie mają swoje miejsce przy stole, a tylko osły zostają o suchym pysku "

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

majkiel90 pisze:
KrostosWW pisze: No chyba, że ktoś mnie oświeci i mi wytłumaczy dlaczego przy 50/50 skuteczności nie powinienem być zbliżony do 0 z poślizgami.
A dlaczego powinieneś być zbliżony do 0 z poślizgami ? Bo ja akurat tego nie rozumiem , co jest jakaś zależność ,że jeśli raz był poślizg na minusie to następny będzie na plusie ?

No chyba nie masz racji. Na czystą logikę. Jeżeli występują poślizgi na stop lossie, bo tick przeskoczy mocno za stop loss logicznym jest, że również powinien móc tak samo przeskoczyć tp. Nie uważasz?

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Chodzi o to, że przy modelu egzekucji STP poślizgi powinny równoważyć się zarówno na TP jak i na SL.
W Armadzie jest równowaga na TP. Natomiast SL nigdy nie jest z korzystnym poślizgiem, zawsze z niekorzystnym lub po cenie ze SL. Ja wyliczyłem, że SL są zamykane średnio 0.5 pipsa na niekorzyść. Dane z kilkuset transakcji.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Szwajcar pisze:Ja wyliczyłem, że SL są zamykane średnio 0.5 pipsa na niekorzyść. Dane z kilkuset transakcji.
To chyba bardzo dobry wynik :564:
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ