forex times

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
lucas
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:41

forex times

Nieprzeczytany post autor: lucas »

Witam intresuje mnie wasza opinia na temat tego brokera a konkretnie konto ecn zero z prowizją od profitu http://www.forextime.com/trading-terms#methods=ecn

-- 21 gru 2013, 15:22 --

Założyłem tam konto demo ecn zero i zamierzam troszke potestowac, czy sa jacyś,chętni na testy i wspólne wyciągnięcie wniosków ? Jak wogole waszym zdaniem wygląda ich oferta w porównaniu ic markets i armada

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: forex times

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Bardzo ciekawy typ konta.

Jestem ciekaw jak się sprawdza w praktyce.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: forex times

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Masz na myśli FXTM ECN ZERO AMANAH?
Po znaczku półksiężyca powinieneś się domyślić że jest to dla tych co nie jedzą schabowego :mrgreen:
Amanah (Arabic: أمانة), is a term that, in the closest literal English translation, means fulfilling or upholding trusts.
We felt that offering Amanah accounts was an integral piece of the puzzle; we respect all of our clients and want to offer everyone the opportunity to trade. This is why we have created a Shariah compliant trading account, which is absolutely interest free and adheres to the investment principles of Islamic finance. Our account has been officially approved by religious leaders of the Islamic faith.
Jak widzę następnego brokera z Cypru typu ECN z lewarem 500, mikrolotami na MT4 to uważam że speców od marketingów mają dobrych cisnąc ludziom taki kit.
Chociaż zawsze to potem dobry powód żeby wykupić wycieczkę wakacyjną na Cypr żeby odebrać kasę, tylko radzę szwagra zabrać.
Od razu podaje adres:
4, Profiti Ilias Str, Kanika International Business Centre, 5th Floor - Office 501, CY-4046 Limassol
Pokój 501 w tym czymś:
http://www.youtube.com/watch?v=LiwQJojlRxI

ps. mają coś takiego jak Nigerian Local Bank Wire Transfer - jak ktoś z Nigeri przyjmuje wpłaty to jestem pewien że nie robi wypłat :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: forex times

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Dzięki Daro, jak zawsze b.dobrze przeanalizowałeś sytuację :564:
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ