WIG20/mWIG40

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
anonim09383

WIG20/mWIG40

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

Witam mam 2 systemy powiązane ze sobą głowie to założenie jednego z nich to wsparcia i opory. Drugi na h4 wyznacza kierunek gry. I ten drugi sprawdzałem na kontraktach wig 20 i innych zagranicznych. I teraz chciałbym jakiegoś brokera polskiego w którym mógłbym grać we dwie strony i aby zlecenia były natychmiastowe( jeśli kupuję to nie szukają mi sprzedającego) Tak jak jest na walutach. Platforma tylko i wyłącznie mt4. Po prostu proszę o sugestię jacy są brokerzy u nas w kraju którzy to oferują. Oczywiście im więcej jest kontraktów i akcji z nimi powiązanych tym lepiej ale nie spodziewam się więcej, dlatego pytam tylko o te dwa. Warunki minimalny depozyt i inne sprawy związane z handlem sobie sam sprawdzę. Nom i żeby jeszcze dane poszczególnych spółek były na bieżąco podawane

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: WIG20/mWIG40

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Sorki ze tak nie w temacie ale nie mogłem się powstrzymać. Słuchaj Marcin nie czujesz potrzeby obrania jednej ścieżki i podążania nią? Mam dziwne wrażenie ze w miarę jak trendy nowych dzienników na tym forum się zmieniają zmienia się i Twoja strategia:-) nie odbierz tego źle a jedynie jako konstruktywna krytyke:-) pozdrawiam i powodzenia życzę :-)

anonim09383

Re: WIG20/mWIG40

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

Oki System ten sam na walutach, kontraktach czy surowcach. Wsparcia i opory rysuje na podstawie 3 wskaźników dwa z nich są bardzo specyficzne bo się ustawiają same tylko trzeba je wstawić na odpowiedni tf i lekko skalibrować . Prace nad sys. trwały od czerwca chyba, bo straciłem poczucie czasu. Kiedyś pisałem że mam 3 systemy teraz mam 1 składający się z 2 członów . A dlaczego nie waluty bo trochę mało się na nich dzieję ostatnio. Wiem że moje wcześniejsze wypowiedzi były chaotyczne. Tylko teraz moim zdaniem aby sobie jakoś bezpiecznie pograć na kontraktach to bym musiał mieć na depozycie gdzieś ze 20 000 zł. Sys nie generuje strat może bardzo nieznaczne tylko ze ja nie sprawdzę często wszystkich aspektów jakie generuje mi system. Małpiego rozumu dostaje czasem. Chaotyczność wynikała z tego ze szybko coś chciałem mieć i jakiś zarys tego był, bo zauważyłem że fajnie przed danymi ładnie czytało mi kierunek No raz narobiłem w gacie bo poszło w odwrotny ale po długim czasie zrobił się cień na L i chyba jakieś cieniasy źle grały. A wykorzystuję jeszcze dywergencję zwykłą i ukrytą . Ukryta ma to do siebie że sygnał system pokazuje mi na niższym interwale niż jest na tym co (ukryta). Natomiast zwykła dywergencja jak jest nie mam sygnału na tym tf ,tylko na wyższym I NA wyższym interwale nie mogę mieć dyw.. Jak nie ma dywergencji żadnej to sygnał mam na tym tefie na którym tej dyw. nie ma hehe. Nom do tego dochodzi jeszcze sygnał ze średniej MA I .... i to mam na surowcach na h4, na kontraktach mam to samo tylko z h1 na walutach mam na h4. Dobra na akcjach mi się odechciało gry. Chciałem sobie zrobić tak że ten człon 2gi wykorzystuje patrząc na kontrakt i szukam spułek w tym kierunku na takim samym tf-e z tym samym członem i na niższych dwóch interwałach lecieć ze wsparć i oporów 1 człon sys.

ODPOWIEDZ