Najlepszy broker w formule ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
dominik88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 18 sty 2013, 13:16

Re: Najlepszy broker w formule ECN

Nieprzeczytany post autor: dominik88 »

no tak, taki drobny detal że w aliorze rozłącza platforma i są nieco drożsi i robią platformę mobilną od dwóch lat ;)
sry Akh, ale swoją wiarygodność utraciłeś w wątku o Broker Starss .

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepszy broker w formule ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Na przewagę BRE można zaliczyć BRe Smart Orders - nakładkę do MT4 do zawierania zleceń. Nie ma sobie równych pod tym względem ;). No i tylko 1 czy 2 awarie od początku wejścia na rynek... Prowizja podobna do konkurencji ale osoby z większym depozytem lub generujące większy obrót mogą liczyć na preferencyjne warunki.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Re: Najlepszy broker w formule ECN

Nieprzeczytany post autor: rem »

Platforma Protrader'a ( http://forex-nawigator.biz/forum/protra ... t5325.html )
jest elastycznym programem stworzonym do tradingu z przeznaczeniem do zaimplementowania przez przeróżnych "normalnych" brokerów i inne domy maklerskie . Posiada rozbudowane opcje tworzenia wykresów (m.in. wykresy tikowe, sekundowe, renko, kagi i inne) i znacznie więcej opcji tradingu, w tym, co wg mnie najważniejsze, daje możliwość złożenia zlecenia z limitem na dowolnym poziomie (tak, jak na normalnym giełdach i w ECNach być powinno).

MT4 był tworzony na zlecenie Market Maker'ów i posiada wiele ograniczeń i mechanizmów, tak aby klientowi detalicznemu Market Maker'a trudniej było zarobić. Miedzy innymi w MT4 nie można złożyć zlecenia z limitem na dowolnym poziomie, a przez to czasami klient traci więcej (ew. zarabia mniej). Tu o tym pisałem: http://forex-nawigator.biz/forum/bre-fo ... ml#p613899

Poza tym na MT4 leży odium udostępnianego brokerom Virtual Dealer'a i choć wydaje mi się, że BRE z tego nie korzysta, to jednak niesmak związany z MT4 pozostaje.

ODPOWIEDZ