Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
agatalucz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2013, 19:00

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: agatalucz »

Taki już urok rynku na Armadzie. Zlecenia Buy z limitem i Tp też wchodzą po o wiele lepszych cenach na danych. Były wtedy przecież dane z USA o 16.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

7.2, to jeszcze nie jest tragedia... Ja dzisiaj dałem ciała, bo zignorowałem dane na kablu (na myfxbook wyświetlane na pomarańczowo, więc z automatu moje oko pomija takie info) i miałem poślizg na 25 pips, gdzie 5 pips u mnie to obciążenie konta na poziomie 4-5%.
Za błędy trzeba płacić. Nauczyło mnie to nowej rzeczy: od dzisiaj będę sprawdzał dane na dwóch kalendarzach :)

Peace

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: rem »

biotiq pisze:7.2, to jeszcze nie jest tragedia... Ja dzisiaj dałem ciała, bo zignorowałem dane na kablu (na myfxbook wyświetlane na pomarańczowo, więc z automatu moje oko pomija takie info) i miałem poślizg na 25 pips, gdzie 5 pips u mnie to obciążenie konta na poziomie 4-5%.
Za błędy trzeba płacić. Nauczyło mnie to nowej rzeczy: od dzisiaj będę sprawdzał dane na dwóch kalendarzach :)

Peace
Uuu..
Jeśli 5p.=4-5% , to 25p. = 20-25%. Aby teraz odtworzyć kapitał, musisz zarobić 25-33% - jak dla mnie dużo.
Ja wyciągnąłbym z tego inną lekcję: Zajęta spekulacyjna pozycja jest jakieś 10 razy ( albo i więcej) za wysoka w stosunku do posiadanego kapitału.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

rem pisze:
biotiq pisze:7.2, to jeszcze nie jest tragedia... Ja dzisiaj dałem ciała, bo zignorowałem dane na kablu (na myfxbook wyświetlane na pomarańczowo, więc z automatu moje oko pomija takie info) i miałem poślizg na 25 pips, gdzie 5 pips u mnie to obciążenie konta na poziomie 4-5%.
Za błędy trzeba płacić. Nauczyło mnie to nowej rzeczy: od dzisiaj będę sprawdzał dane na dwóch kalendarzach :)

Peace
Uuu..
Jeśli 5p.=4-5% , to 25p. = 20-25%. Aby teraz odtworzyć kapitał, musisz zarobić 25-33% - jak dla mnie dużo.
Ja wyciągnąłbym z tego inną lekcję: Zajęta spekulacyjna pozycja jest jakieś 10 razy ( albo i więcej) za wysoka w stosunku do posiadanego kapitału.
Spokojnie, lubię ostrą jazdę. Psycha akceptuje takie obsunięcia, więc jest ok. Kapitał też do przodu mimo wszystko. Nie mam "standardowych" zasad jeśli chodzi o MM i dobrze się z tym czuję. Dodatkowo trzeba pamiętać jakim kapitałem się dysponuje i na jakie straty można sobie pozwolić.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Czy jest możliwość otwarcia drugiego konta, ale tym razem w walucie Euro?
Jeśli tak, to czy można transferować środki pomiędzy tymi kontami z przewalutowaniem?
Albo np. da się wpłacać Euro na konto w PLN i to jest przewalutowane?
Nie ma jakiegoś problemu gdy będę korzystał z platformy android mt4 w Holandii?
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

No jak się ma depo rzędu 50 złotych, to faktycznie standardowy MM jest przesadą i lepiej podawać liczby w procentach :wink:

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Stforex pisze:No jak się ma depo rzędu 50 złotych, to faktycznie standardowy MM jest przesadą i lepiej podawać liczby w procentach :wink:
Trolowania ciąg dalszy widzę... Ale niech Ci będzie, przecież wiesz lepiej.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pr7emo pisze:Czy jest możliwość otwarcia drugiego konta, ale tym razem w walucie Euro?
Jeśli tak, to czy można transferować środki pomiędzy tymi kontami z przewalutowaniem?
Albo np. da się wpłacać Euro na konto w PLN i to jest przewalutowane?
Nie ma jakiegoś problemu gdy będę korzystał z platformy android mt4 w Holandii?
1. Tak, zlecasz otwarcie takiego konta w supporcie.
2. Tak, j/w. Przewalutowanie po kursie średnim -1%.
3. Tak, tylko musisz liczyć się z przewalutowaniem po kursie banku oraz ew. opłatami za transakcję w obcej walucie.
4. Nie. Wystarczy połączenie z internetem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

NiceFox pisze:(zlecenie stop z poślizgiem 7.2 pip nie jest niczym nadzwyczajnym) ale , wyjaśnienie saportu że poślizg związany był z rynkiem 7.2 pip na GBP/USD nie potwierdza się jak widać na załączonym obrazku na ECN-ie (zaznaczone na wykresie tikowym kreską czerwoną ) cena sell stopa 1.6063 była w pobliżu wielokrotnie osiągana, a zlecenie weszło po 1.60558. Więc gdzie podziało się 7,2 pipsa?
Umarłem ;-)

Jak już wklejasz screeny, to weź chociaż wklej dobre...
Po pierwsze zerknij na ten swój screen, tam nawet ceny 1.60558 nie ma. A wiesz dlaczego ? Bo wkleiłeś wykres z godziny 15.00 czyli 17.00 czasu PL. A dane był o godzinie 16.00 czyli o 14.00 czasu Dukasa.... A więc przewiń sobie na dane i zobacz gdzie się podziały Twoje pipsy....
Żeby było łatwiej, wklejam poprawny wykres. Górna kreska - cena wejścia. Dolna - cena realizacji. Tak jakby tam była luka, to chyba nie ma się co dziwić prawda ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafi13
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 30 kwie 2011, 17:24

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Rafi13 »

Witam serdecznie
Proszę o pomoc. Potrzebuje do wykresu minutowego dodać historię. U mnie wykres dla kilku walut jak przeszedłem na 1M zaczyna się dopiero od 16 września 2013. A data przed tą to 24 grudnia 2012. Potrzebuje danych przynajmniej od 01 sierpnia 2013 do dziś. Zrobiłem już pobranie danych poprzez centrum historii i nic się nie zmieniło. Ściagnąłem również plik odpowiedni z 1M ze strony Armady i wgrałem go na ten poprzedni plik znajdujący się w katalogu „History” – „PrimeXM-DemoUK”. Zrobiłem to przy wyłączonej platformie. Po wgraniu nowego pliku uruchomiłem platformę i nadal mam brak historii. Możecie mi powiedzieć, czy może coś źle robię lub jak tą historię uzyskać?
Z góry dziękuję

ODPOWIEDZ