Gdzie zacząć?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
GIGNFR78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2013, 18:23

Re: Gdzie zacząć?

Nieprzeczytany post autor: GIGNFR78 »

cytrynek pisze:
Damian2 pisze:XTB proponowało mi całkiem dobre warunki jednak opinie są o nich średnie.
Z opinią jak z dupą. Każdy ma własną. XTB ma świetną platformę mobilną xTab (Android, iOS). Mają też rózne rachunki, w tym STP NDD (PROFFESIONAL) gdzie prowizja wynosi tylko 0,003 bez żadnych promocji a myślę, że z kwotą 300 000 PLN mógłbyś wynegocjować jeszcze lepsze warunki handlu. W moim przkonaniu ich oferta PROFFESIONAL jest dobra ale.... tylko dla profesjonalistów. Jeśli zaczynasz to powienieneś na poczatku grać mikrolotami....itp, itd. Koledzy dobrze Ci radzą. Sam idę taką ścieżką rozwoju. Najpierw testowałem DEMO, potem REAL + małe DEPO i szlifowanie strategii. Po roku (co nie jest długim okresem) myślę o depozycie na pozimie 10000 PLN i przejście na miniloty. Powodzenia!
Świetna rada grą na forexie. Tak się powinno zaczynać.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Gdzie zacząć?

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Damian2 pisze:O xtb zytalem ze potrafia troche za bardzo rozszerzac sobie spready... ale znowu zacheca to ze sa zarejestrowani w Polsce i podlegaja pod knf.
A sprawdzałeś BossaFX?

Poza tym, hmm, autor wątku nie pytał jakim grać depozytem, więc nie bardzo rozumiem po co te sugestie o microlotach.

Poniżej spready w pakiecie VIP na BossaFx

http://bossafx.pl/fx/oferta/pakietvip/nizszespready/

Trochę gorzej niż w XTB, ale ja osobiście wolałbym 1,4 w Bossa niż 0,8 w XTB
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ