Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański (Mr.T) pod. 6 str

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

daromanchester pisze:
Jak można ocenić kogoś, kto nie brał udziału w szkoleniu, a się wypowiada na temat szkolenia?
Oj można..... rzekłbym nawet że to taka tradycja na forum.
Nie potrzebuję doktoratu z wróżbiarstwa żeby przewidzieć jak ten temat się skończy.
:509:
Mam nadzieję, że ludziska zachowają powagę i będą podchodzili do tematu rzetelnie, a nie na zasadzie: "a ch*j, ponabijam sobie posty".
Wszelkie niemerytoryczne/nie wnoszące nic KONKRETNEGO posty, a w szczególności naruszające opinię (bez podania konkretów) będę zgłaszał do usunięcia.
Jeśli ktoś ma konkrety, to zparaszam.


Peace

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Wątek skończy sie jak zwykle ponieważ zawsze w szkoleniach jest brak konkretów/stetmentu/historii czyli jest do czego się przyczepić, a gdy jest do czego sie przyczepić to ludzie będą drożysz temat, czasami złośliwie czasami w słusznej sprawie

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

zawsze robia to zlosliwie, wiadomo czepiaja sie bez powodu jak to uzytkownicy nawigatora,nie doceniaja, ze ludzie az z filipin chca nas szkolic i czynic bogatymi, takze apeluje o powage :):):)

Awatar użytkownika
statik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 18 mar 2013, 00:55

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: statik »

biotiq pisze:
statik pisze:Szkolił się u yogiego, potem nic nie zarobił a teraz sam szkoli za 11 200zł :mrgreen:
Pokazuję piękne palmy i plaże próbując wzbudzić marzenia i wyobraźnie potencjalnych klientów - nie dajcie się na to nabrać.
I jak zwykle niema nic o wynikach z przeszłości poza wpisami na forum które mogą być z demo, brak podłączonego myxbooka a także brak gwarancji za skuteczność strategii(tak jak chociażby wallstreet ea 60 dni gwarancji na osiągnięcie zysku lub zwrot kasy).
Statik... Mam prośbę: nie snujmy domysłów, a dajmy konkrety. Jeśli nie masz konkretów, to nie pisz proszę takich informacji, które nie są neutralne.
Jeśli się u niego/u nich nie szkoliłeś, to proszę się nie wypowiadaj -to tak samo, jak byś nie próbował pomidorowej zupy mojej babci, a mówił (pisał), że jest za słona. Spróbujesz: oceniaj ;)

Peace
Fakty i konkrety są takie że mamy następnego szkolącego który nie ujawnia wyników na myfxbooku ani nie daję żadnych gwarancji ze po zapłacie za szkolenie też będziecie zarabiać.

Znam za to większość strategii guru (w tym yogiego) którzy oferowali/oferują swoje szkolenia na tym forum i z przykrością zawiadamiam że są mierne - nigdy ich nie stosowałem i nie będę stosować na swoim realnym rachunku.

On tam piszę że były dni gdzie robił 100% depo, pytanie jaki poziom DD jest w długim terminie jeśli nie więcej niż 30% to za taką strategie zapłacę gotówką 30 000 PLN - wtedy zapraszam do warszawy przed zapłatą za szkolenie będę wymagać zalogowania się na rachunek realny i pokazanie mi wyników między innymi tych 100% dziennie, MR.T jeśli jesteś zainteresowany propozycją proszę o PW.
Chętnie poczynię taką inwestycję biorąc pod uwagę że sam dysponuję strategią która przynosi mi tylko 40-60% rocznie.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, 14:48 przez statik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Szkolą od niewdana wiec aby mieć opinie osob które brały w tym udział albo musi sie znaleźć ktoś kto wyda 12k aby spróbować czy zupa nie jest przesolona lub zrobimy zrzutkę na jedno szkolenie ;)

Chyba że Mr.T w ramach kampanii marketingowej przeszkoli pare obiektywnych i niezwiązanych z nim osób za darmo :)
przecież z tego co wyczytałem nie robi tego dla pieniędzy tylko aby mieć kontakt z ludźmi związanymi z FX ;)

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Pobawię się z nudów w analizę tej jakże zachęcającej stronki :)))

"Marcin Targański Zawodowy trader i trener Forex, który wyjechał z Polski i osiedlił się na jednej z rajskich wysp na Filipinach.

Wiele lat prowadził firmę produkcyjną w branży budowlanej. Odniósł duży sukces finansowy natomiast ciągle szukał swojej pasji, która dawałaby mu radość i cieszenie się z tego co robi. Forexem zainteresował się przypadkowo – przeglądając Internet. Pierwsze konto live, jak u większości traderów szybko wyparowało. Jednak nie poddał się, inwestował w edukację i z kolejnym kontem było już znacznie lepiej....
...."

Wzruszająca historia ;) Więc Pan Marcin był potentatem w branży budowlanej ( tego czy jego firma produkowała np. dachówki na skalę europejską czy też może wraz ze szwagrem wytwarzali w garażu młotki się nie dowiemy niestety)
Obok opisu widzimy koleszkę rodem z wakacji all inclusive z laptopem w hotelowej restauracji :)
Opis idealnie spasowany dla głodnych zysku klientów, niezależny finansowo milioner filantrop chce pomóc nam w zakupie parceli na wyspie tuż obok jego rajskiej posiadłości.

Drugi z chcących nas szkolić zawodników to Pan
"Mariusz Nowakowski - Trener psychologii sukcesu i zmiany osobistej. Swoją zawodową ścieżkę zaczął od stanowisk jako przedstawiciel handlowy w czołowych firmach w Polsce (Citi Bank, Toyota, Skoda) zdobywając przy tym doświadczenie w kontaktach międzyludzkich.W 2008 roku pierwszy raz zetknął się świadomie z tematyką rozwoju osobistego i inwestowania podczas szkoleń CashFlow. Po przejściu kursu 10 lekcji Roberta Kiyosaki otworzył swój własny Klub na Uniwersytecie w Toruniu"

Były przedstawiciel handlowy który ukończył kurs o dzwięcznej nazwie Master NLP ( za który zapłacimy tylko 6924 zł na oferującej takie kursy stronie "akademi nlp ! ) Dodatkowo jest trenerem "The Secret Polska" a więc zapłacił za kolejne internetowe szkolenie, tutaj już jedyne 1900 zł idąc za stroną organizacji a więc prawdziwa promocja.
Jeżeli te dwa szkolenia są wytłuszczone i opisane to aż strach pomyśleć o jakich pozostałych 150 szkoleniach mowa w kolejnym zdaniu :)
Obecnie mieszka tuż obok Pana Marcina na Filipinach i szkoli obywateli tego kraju, więź z Polską nie pozwala mu jednak poprzestać na tym i swoją naukę chce szerzyć również poprzez skype i pomagać swoim byłym już krajanom.
Tu niestety brak zdjęcia z pod palm ale pewnie zostanie dodane gdy tylko Pan Marcin wyskoczy na jakiegoś "Last minute" do Egiptu w dobrej cenie.


Podsumowując..
Świetny pomysł na biznes, fajnie spasowana oferta, napewno znajdzie się kilku chętnych..

Jak można być tak naiwnym ?:)

Milioner, były potentat branży budowlanej i guru forexu znudzony leżeniem pod palmą chciałby szkolić dla lepszego kontaktu z Polakami, opłaty jakie pobiera to napewno tylko rekompensata za transmisję danych lub datki na cele charytatywne. Nie wyobrażamy sobie chyba, że ktoś mieszkający na rajskiej plaży i kręcący 100% depozytu dziennie bawiłby się w kasowanie 1600 zł za 32 godziny swojego cennego czasu.

Dawno nie uśmiałem się tak jak przeglądając tą stronkę :)

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: lolek »

biotiq pisze: Jak można ocenić kogoś, kto nie brał udziału w szkoleniu, a się wypowiada na temat szkolenia? Dla mnie osobiście jest to ZERO informacji, a jedynie pusta paplanina.
Niepotrzebnie zaczynam, bo ...?

Proszę o merytoryczną rozmowę opartą na faktach, a NIE domysłach!

Peace
Czy jeśli zaproponuje Ci szkolenie w zakresie obsługi deski klozetowej za 15 000 to czy potrzebujesz ukończyć takie szkolenie żeby stwierdzić że Cię naciągam ?
Peace.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

lolek pisze:
biotiq pisze: Jak można ocenić kogoś, kto nie brał udziału w szkoleniu, a się wypowiada na temat szkolenia? Dla mnie osobiście jest to ZERO informacji, a jedynie pusta paplanina.
Niepotrzebnie zaczynam, bo ...?

Proszę o merytoryczną rozmowę opartą na faktach, a NIE domysłach!

Peace
Czy jeśli zaproponuje Ci szkolenie w zakresie obsługi deski klozetowej za 15 000 to czy potrzebujesz ukończyć takie szkolenie żeby stwierdzić że Cię naciągam ?
Peace.
Bądź cierpliwy, a może będzie Ci dane dowiedzieć się czegoś więcej poza obsługą deski klozetowej. Jeśli udzielasz szkoleń z zakresu obsługi deski klozetowej to pogratulować odkrytej niszy -bez wątpienia mogą Ci wszyscy pozazdrościć, hajs oknami Ci się przelewa.
Tak całkiem na serio:
1) w idiotyzmy się nie bawię,
2) wiem, jak się dobrze wys*ać i nie potrzebuję do tego szkolenia,
3) jeśli dalej chcesz się pobawić, to patrz punkt 1.

Peace

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Jestem sceptyczny do takich szkoleń, ale też pomyślałem że może niechcący moja opinia obierze komuś szanse na uzyskanie jakiś interesujących informacji.
Dlatego stwierdziłem że nie będę nikogo przekonywał do swoich racji i niech każdy sam zadecyduje.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Opinia o Uniwerystet Forex by M. Targański, M. Nowakowsk

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Przykład z deską klozetową doskonały :mrgreen:

Ciekawe Biotiq, że tak bardzo pragniesz tej opinii, że aż starasz się moderować temat. A może jednak masz "jakieś dojścia" do szkolących i mogą dać Ci namiary? Będzie prościej.
Milioner, były potentat branży budowlanej i guru forexu znudzony leżeniem pod palmą chciałby szkolić dla lepszego kontaktu z Polakami, opłaty jakie pobiera to napewno tylko rekompensata za transmisję danych lub datki na cele charytatywne. Nie wyobrażamy sobie chyba, że ktoś mieszkający na rajskiej plaży i kręcący 100% depozytu dziennie bawiłby się w kasowanie 1600 zł za 32 godziny swojego cennego czasu.
Myślę, że dla człowieka sukcesu 11'200 to symboliczna opłata... no i nie można zapominać o koszcie amortyzacji rajskiej wyspy. :lol:

Zablokowany