Gwarancja zlecen

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
mojtn
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2013, 13:38

Gwarancja zlecen

Nieprzeczytany post autor: mojtn »

Witam wszystkich!
Chciałbym zapytać, czy są brokerzy którzy gwarantują wykonanie zlecenia oczekującego po tej cenie, która jest ustawiona, niezależnie od warunków na rynku i dużej zmienności.

Może ENC jest do tego celu lepsze? Zalezy mi na tym, by zlecenie było wykonanie po cenie mniej więcej jaką ustawiłem, niezależnie od warunków na rynku. Ostatnio zlecenie oczekujące aktywowało mi się 30 pipsów dalej co nie jest dobre :)

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Gwarancja zlecen

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

mojtn pisze:Witam wszystkich!
Chciałbym zapytać, czy są brokerzy którzy gwarantują wykonanie zlecenia oczekującego po tej cenie, która jest ustawiona, niezależnie od warunków na rynku i dużej zmienności.

Może ENC jest do tego celu lepsze? Zalezy mi na tym, by zlecenie było wykonanie po cenie mniej więcej jaką ustawiłem, niezależnie od warunków na rynku. Ostatnio zlecenie oczekujące aktywowało mi się 30 pipsów dalej co nie jest dobre :)

Już praktycznie wszyscy się z tego wycofali.

Na danych etc przy dużej zmienności zawsze będziesz miał poślizgi. Jedynie u MM dopóki Cię nie "naznaczą" może nie mieć. Tylko, że zwykle osoby tak grające robią to mało sprytnie. Tzn duże stopy zwrotu, duży lewar wykorzystany. Zarobić 1k usd przy 100usd to już Cię zauważą.

Zarobić 1k usd przy 10k na koncie masz dużą szanse, że nie zostaniesz zauważony.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Gwarancja zlecen

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To będzie zależeć od "kalibru" brokera MM. Tylko, że im większy "kaliber" tym warunki bardziej zbliżone do rynkowych. Ja szczerze powiedziawszy już nie zdecydowałbym się na takie testy i kombinowanie jak tu zrobić żeby broker mnie nie przyuważył. Po prostu szkoda czasu, bo w końcu i tak wyjdzie na jego, a ten czas lepiej poświęcić na dopieszczenie strategii i dostosowanie jej do warunków stricte rynkowych.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ