Projekt-nauka praktyką

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

z wrocka jestes lub z katowic:) nie obrazaj mnie. Kim ty w ogole jestes zeby nazywac mnie glupcem
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Całkiem inne rejony :) Kimś kto nie czyści depozytów w tak głupi sposób.
Mogę Ci powiedzieć kim nie jestem, a więc nie jestem frajerem który myśli że dostanie coś za nic,
jednostrzałowcem też nie, również nie traktuje fx jako hazardu a raczej jak biznes.
Nie szukam głupawych wymówek tylko robię to co powinienem robić by osiągnąć cel,
ale ty hazardzisto tego nie zrozumiesz ;)

Jak uważasz ze czyszczenie depozytów jest mądre to zostaw tą mądrość dla siebie.
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Veni

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Darkey pisze:Całkiem inne rejony :) Kimś kto nie czyści depozytów w tak głupi sposób.
Mogę Ci powiedzieć kim nie jestem, a więc nie jestem frajerem który myśli że dostanie coś za nic,
jednostrzałowcem też nie, również nie traktuje fx jako hazardu a raczej jak biznes.
Nie szukam głupawych wymówek tylko robię to co powinienem robić by osiągnąć cel,
ale ty hazardzisto tego nie zrozumiesz ;)

Jak uważasz ze czyszczenie depozytów jest mądre to zostaw tą mądrość dla siebie.
Zgadzam się z Tobą ;-) Czytając dziennik 5k "coś tam" dobrze się uśmiałem, ale z drugiej strony sam wyzerowałem konto ale w gorszym stylu, ponieważ na mikro lotach :D

Dosyć fajny MM (może i już ktoś o nim pisał, nie wiem) który sam opracowałem to po każdym kolejnym dniu zyskownym zwiększać zaangażowanie.

Zaczynając od 0,01 pnąc się do góry, czyli granie jednym lotem przychodzi najwcześniej po 100 dniach. Jeżeli jest dzień przegrany to schodzimy w dół.

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Na mikro lotach i mały rachunek to jeszcze można zrozumieć, też MC zaliczyłem :( trzeba się było
nauczyć z tym żyć :) Stracić setki by zyskiwać tysiącami spoko. Ale pchać tysiące w kieszenie broka,
to jest czysta głupota do potęgi N.
Kimkolwiek pisze:Niestety depozyt wyparowal w kilka godzin.... mialem tu juz nie wracac ale przemyslalem to wsztko I postanowilem ze zaryzykuje raz jeszcze. W przyszlym tyg zasile konto I postaram sie odegrac. Nie ptrafie odejsc z forexu ze strata prawie 10k. ... Od razu mowie ze nie dam rady grac na mikrolotach bo nie mam strategii ktora dawalaby mi zarobiac dlugoterminowo. Wole otwierac duze pozycje w odpowiednich momentach. Kilka dobrych wejsc I sie odegram.
Bo jak to inaczej nazwać ?? Można powiedzieć mądry inaczej może się będzie mniej bulwersował :D

Dobry system to podstawa, będzie dobry system który nawet na demo działa nie będzie problemu w realu,
jak coś to jeden mały MC (przy złamaniu MM) na otrzeźwienie i jazda po swoje.

Co do MM który opisałeś tak powinno się robić depozyty :) jest wiele takich MM dla hardcorów
ale trzeba mieć dobrą skuteczność a rr jak największe :) ale o to właśnie się powinno zabiegać.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, 15:02 przez Darkey, łącznie zmieniany 1 raz.
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Darkey, po co w ogóle odpowiadasz :D Przecież ten koleś albo sobie ciśnie bekę albo jest zwyczajnie ... umysłowo tak jak ten.. jak mu tam.. Co w Bombay TV główną rolę odgrywał :D

Awatar użytkownika
wenpow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:01

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: wenpow »

4expage

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: Projekt-nauka praktyką

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

panowie nie kłóćcie się ;) każdy robi co uważa.
dziękuję za podesłane materiały i dzienniki innych użytkowników,naprawdę wielka skarbnica wiedzy. powoli wszystko czytam.dziennik fx-kris stał się dla mnie biblią :)

ODPOWIEDZ