Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: brother »

Pcamator tu chodzi o coś innego, osoby które szkolą zawsze robią to prostymi metodami, chodzi o to żeby przyciągnąć klienta, on ma uwierzyć, że narysowanie jednej kreski pozwoli mu uzyskać niezależność finansową. Częstym "argumentem" jest też potrzeba kontaktu z ludźmi i chęć dzielenie się wiedzą. Jednak jak pewnie zdążyłeś zauważyć nigdy żaden szkolący nie pokarze swoich wyników bo ich nie posiada. Spójrz na propozycję Qtradera on nie chce ich systemu za darmo, on im zapłaci za ten system jeżeli udowodnią, że system jest skuteczny, Udowodnienie tego zajęło bym im jakieś 5 minut, po prostu podłączasz konto do weryfikacji i tyle. Pisanie o 90% skuteczności i o tym, że nie ma jak tego udowodnić jest bez sensu. Musisz brać pod uwagę intencję osób piszących, ten herofx pisze cały czas, że mają wielu klientów dlaczego ich tak nazywa ?
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Właśnie, dlaczego....? Ostatnio w modzie są nauczyciele opłacani przez brokerów. Może o to tutaj biega...?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

Miałem kiedyś okazję oglądać konto osoby która skalpuje, na jego lapku. Oglądaliśmy z kolegą trejdy rzekomego skalpu i to co się nam rzuciło w oczy to co jakiś czas trejdy większym lotem trzymane dłużej niż zwykle i to były "takie tam pozycje z innego systemu". Szkoliłem się potem z tego skalpu i marnie to szło. Osoba o której pisze nie związana jest z tym forum. Także z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest znaleźć dobrego szkoleniowca, który czegoś nauczy. Swoją drogą ta osoba utrzymuje się z tradingu oraz zarabia na szkoleniach. Widziałem konto na plusie, ale sam też takie konta mam, także ciężko jest z tą weryfikacją mimo iż ktoś pokazuje konto. Na żywo wyszło jak to na prawdę wygląda. Miałem też szkolenie z samej AT, po których została mi 3 tomowa encyklopedia AT i zero umiejętności trejdowania :D To było jakieś 2 lata temu.
Ogólnie to wygląda tak, że mimo wszystko ciężko jest nawet po obejrzeniu konta powiedzieć, czy takie szkolenie coś może wnieść pozytywnego. Mi pokazało, że to wcale nie jest takie proste. Osoby z którymi miałem styczność są na rynku już naście lat i nie mają po 25 lat. Nie handlowali też mikrolotami jak co niektórzy szkoleniowcy z tego forum.
Także podsumowując ja to widzę tak, że jest to ciekawe doświadczenie, bo ma się styczność z kimś kto jest w temacie już długi czas, ale ostatecznie i tak zostajemy sami z naszymi problemami i trzeba samemu sobie radzić, uczyć się. Prostej drogi nie ma i jakieś tam miesięczne szkolenie też nie wiele wniesie. Swoją drogą to wszystkie metody są na każdym prawie forum za darmo :D

herofx.pl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 04 lip 2013, 15:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: herofx.pl »

masz jeszcze tę 3tomowa encyklopedię AT?
Chętnie bym przejrzał
Marcin

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

http://www.pitchforktrader.com/courses.html

Pan Dologa napisał 3 obszerne książki na temat AT. Nie mam ich, ale jak odbywałem szkolenie to zostały mi pożyczone na miesiąc i trochę rzeczy sobie pokserowałem. Zobacz tytułu rozdziałów i jak coś Cię zainteresuje to może to mam i będę mógł ten fragment przesłać.

Pozdrawiam.

CarmCrash
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:59

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: CarmCrash »

brother pisze:Pcamator tu chodzi o coś innego, osoby które szkolą zawsze robią to prostymi metodami, chodzi o to żeby przyciągnąć klienta, on ma uwierzyć, że narysowanie jednej kreski pozwoli mu uzyskać niezależność finansową. Częstym "argumentem" jest też potrzeba kontaktu z ludźmi i chęć dzielenie się wiedzą. Jednak jak pewnie zdążyłeś zauważyć nigdy żaden szkolący nie pokarze swoich wyników bo ich nie posiada. Spójrz na propozycję Qtradera on nie chce ich systemu za darmo, on im zapłaci za ten system jeżeli udowodnią, że system jest skuteczny, Udowodnienie tego zajęło bym im jakieś 5 minut, po prostu podłączasz konto do weryfikacji i tyle. Pisanie o 90% skuteczności i o tym, że nie ma jak tego udowodnić jest bez sensu. Musisz brać pod uwagę intencję osób piszących, ten herofx pisze cały czas, że mają wielu klientów dlaczego ich tak nazywa ?

Przez moment nie wytrzymałem i chciałem udostępnić statement z jednej z moich platform, ale na szczęście opanowałem się bo z kimś takim nie będę dyskutował. Traderzy to jedni z najbardziej błyskotliwych ludzi ponoć, ale po Tobie nie widać. Jesteś jedynie prymitywnym spekulantem ludzkiej psychologii i zapewniam Cię że słabym:) To czy udostępnię statement czy nie to i tak nic nie zmieni. Twoje kompleksy uzupełniasz znajdując powody aby zjechać innych ludzi. tacy ludzie są niestety nic nie warci. Dziwię się, że tyle osób na forum popiera twoje zdanie. Ludzie zajmijcie się dobrym tradingiem, a nie słuchaniem człowieka, który myśli że jest Clarkiem Kentem:) Żal mi trochę Ciebie i brak słów. Pokazałem twoje wypowiedzi moim znajomym traderom. Reakcji nie będę opisywał, ale możesz się domyślić.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Niech nikt się nie łudzi, że nauczy się grać ze wskazówek osób, które same nie zarabiają. Prawie żadnej szkolący nie ma odwagi aby pokazać czy zarabia, ponieważ straciłby wianuszek wielbicieli / potencjalnych klientów. Tyle w temacie!

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: zealot »

CamCrash: zgłosiłem Twój post do moderacji. "Żal mi Ciebie", że tylko tyle jesteś w stanie napisać. Obaj z HeroFX piszecie ciągle to samo "Nie pokażemy statementów" + wycieczki osobiste resztę postu.
cajto pisze:To pokazuje Twoje braki Zealot w czytaniu wykresu świecowego. (...) bądź tak miły i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia.
Kolego drogi, wpakowałeś się w dyskusję, która Ci nic nie da. Na szczęście nie zdążyłeś się jeszcze skompromitować, co czyni wycofanie bardziej racjonalnym. Kwestie o których tu jest mowa przerabiałem długo przed tym, jak się tutaj zarejestrowałeś. Problem polega na tym, że HeroFX jest merytorycznie na Twoim poziomie próbując jednocześnie stawiać się w roli guru.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

CarmCrash
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:59

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: CarmCrash »

:) masakra:) poproszę o bana bo nie mam zamiaru już z wami dyskutować. Piszcie sobie dalej na forum a ja wracam do pracy. Trzymajcie się! No to wychodzi na to że nam wszystkicm jest żal siebie nawzajem:) Róbcie tak dalej bo dzięki Wam trafi dużo kapitału do zebrania z rynku. Osoby, które wejdą z Wami w komitywę zapewne niczego nie nauczą się a jedynie razem będziecie się wspierać. Na szczęście jest tu wiele mądrych ludzi, którzy przychodzą do profesjonalistów od takich jak co niektórzy tutaj. Nie mówię wszyscy bo na pewno są tu ludzie inteligentni i przede wszystkim skuteczni w swojej pracy. 6 lat pracuję na rynkach finansowych, spotkałem wielu wspaniałych ludzi i pierwszy raz jestem tutaj i kogo spotkałem?:) no właśnie:) trzymajcie się i dalej się wspierajcie!:)

QTrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:33

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: QTrader »

CarmCrash pisze:... niczego nie nauczą ...
Od was to można się nauczyć co najwyżej jak nie prowadzić działalności szkoleniowej.

Pozdrawiam i żegnam licząc ze na tym forum już się nie pojawicie.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ