AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
6%
Poza paroma minusami są ok
12
39%
Przeciętny
7
23%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
5
16%
 
Liczba głosów: 31

pavlo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2013, 20:47

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: pavlo »

BM Alior Bank pisze:Algo Trading - nowa funkcjonalność platformy Alior Trader
Biuro Maklerskie Alior Banku udostępnia klientom platformy Alior Trader 2 nową funkcjonalność - Algo Trading.
Pozwoli ona na handel algorytmiczny, który może stać się istotnym narzędziem w realizacji złożonych strategii inwestycyjnych.
można gdzieś znaleźć instrukcję do tej funkcjonalności ?

buchcik
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 27 lip 2011, 23:52

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: buchcik »

pavlo pisze:
BM Alior Bank pisze:Algo Trading - nowa funkcjonalność platformy Alior Trader
Biuro Maklerskie Alior Banku udostępnia klientom platformy Alior Trader 2 nową funkcjonalność - Algo Trading.
Pozwoli ona na handel algorytmiczny, który może stać się istotnym narzędziem w realizacji złożonych strategii inwestycyjnych.
można gdzieś znaleźć instrukcję do tej funkcjonalności ?
Chyba najlepiej u źródła : http://kb.protrader.net/index.php?/Know ... algostudio
i po lewej z menu dalsze częsci.
Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Buchta.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Witam, jako stary weteran konkursów zapisałem się i do konkursu Aliora. Założyłem grzecznie rachunek i coś tam rzeźbię, ale widzę że delikatnie mówiąc konkurs nie cieszy się jakimś szczególnym zainteresowaniem, a organizatorzy temat olali. Chyba że jest gdzieś jakieś forum gdzie można znaleźć jakieś komentarze do wyników konkursowych, tak jak chociażby robił to BOŚ. Wie może ktoś coś na ten temat? Bo trochę mnie to dziwi, nagrody bardzo konkretne, reklamy w po wiadomościach TVP tanie nie są, a wygląda jakby wszyscy położyli na tym przysłowiową laskę.

dan
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2013, 12:36

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: dan »

Reklama i marketing niestety dopiero się u nich rozwija . Gram u nich ,nie z uwagi na konkurs ,ale zbyt wiele informacji też nie widzę ,a jestem codziennie na ich stonie DM

buchcik
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 27 lip 2011, 23:52

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: buchcik »

nieudacznik pisze:Witam, jako stary weteran konkursów zapisałem się i do konkursu Aliora. Założyłem grzecznie rachunek i coś tam rzeźbię, ale widzę że delikatnie mówiąc konkurs nie cieszy się jakimś szczególnym zainteresowaniem, a organizatorzy temat olali. Chyba że jest gdzieś jakieś forum gdzie można znaleźć jakieś komentarze do wyników konkursowych, tak jak chociażby robił to BOŚ. Wie może ktoś coś na ten temat? Bo trochę mnie to dziwi, nagrody bardzo konkretne, reklamy w po wiadomościach TVP tanie nie są, a wygląda jakby wszyscy położyli na tym przysłowiową laskę.
Strasznie oszczędni są w jakichkolwiek informacjach o przebiegu konkursu...
Przed kwadransem w NEWSach platformy transakcyjnej udostępnili dopiero ranking z piątku (a co za tym idzie zwycięzców drugiego tygodnia) oraz podsumowanie I i II tygodnia w kilku zdaniach.
Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Buchta.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

buchcik pisze:
nieudacznik pisze:Witam, jako stary weteran konkursów zapisałem się i do konkursu Aliora. Założyłem grzecznie rachunek i coś tam rzeźbię, ale widzę że delikatnie mówiąc konkurs nie cieszy się jakimś szczególnym zainteresowaniem, a organizatorzy temat olali. Chyba że jest gdzieś jakieś forum gdzie można znaleźć jakieś komentarze do wyników konkursowych, tak jak chociażby robił to BOŚ. Wie może ktoś coś na ten temat? Bo trochę mnie to dziwi, nagrody bardzo konkretne, reklamy w po wiadomościach TVP tanie nie są, a wygląda jakby wszyscy położyli na tym przysłowiową laskę.
Strasznie oszczędni są w jakichkolwiek informacjach o przebiegu konkursu...
Przed kwadransem w NEWSach platformy transakcyjnej udostępnili dopiero ranking z piątku (a co za tym idzie zwycięzców drugiego tygodnia) oraz podsumowanie I i II tygodnia w kilku zdaniach.
"chłopaki" świętują jeszcze po paradzie równości

lucek34
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 28 lut 2012, 18:36

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: lucek34 »

Witam, ja to trochę z innej beczki. Czy da się usunąć lub żeby były mniej widoczne te linie pionowe, ale żeby zostały te podwójne co oddzielają tygodnie!
Te linie okropnie wypływają na wykres że słabiej widać go a do tego po kilku nastu godzinach to już masakra, (jak usunę je całkowicie to te podwójne tez znikają i mam problem z oddzieleniem tygodni wiec najlepiej żeby te pozostały) dodałem zdjęcie mniej więcej o co mi chodzi, (nie wiem czy mi się załaduje)

-- śr 19-06-2013, 5:43 --

przez te linie to w oczach się mieni, (myślę linie białe to zmienię tło na białe i nie będzie je widać a tu ZONK, linie automatycznie robią się na czarne!!!) a na czasie 1D jest spoko bo takie leciutko niebiesko-ciemne i nie drażnią tak, (ale mnie interesuje bardziej wykres 1H i 4H oddalony)
Powinni zrobić takie dodatkowe na wykresie guziki że: na początku masz czarne tło z wykresem, włączasz 1 guzik to robią się niebieskie linie jak na wykresie 1D, włączasz 2 guzik robią się linie tygodniowe takie podwójne, a włączasz 3 guzik robią się jedno dniowe no i każdy z osobna inaczej można włączyć. (to odpowiednio jak sobie wykres bym oddalił czy przybliżył to bym sobie te włączał a tamte wyłączał, bo jak się oddali wykres minusem to nie widać świec japońskich tylko białe kreski)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
lucek34 pisze:Witam, ja to trochę z innej beczki. Czy da się usunąć lub żeby były mniej widoczne te linie pionowe, ale żeby zostały te podwójne co oddzielają tygodnie!
Te linie okropnie wypływają na wykres że słabiej widać go a do tego po kilku nastu godzinach to już masakra, (jak usunę je całkowicie to te podwójne tez znikają i mam problem z oddzieleniem tygodni wiec najlepiej żeby te pozostały) dodałem zdjęcie mniej więcej o co mi chodzi, (nie wiem czy mi się załaduje)
Możesz wyłączyć siatkę w ustawieniach wykresu. Kliknij prawym przyciskiem myszy na wykresie i przejdź do ustawień. Załączam screenshot.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

lucek34
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 28 lut 2012, 18:36

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: lucek34 »

u mnie się wyłącza ale te niebieska pod spodem, a białe linie ciągle zostają.

-- śr 19-06-2013, 14:26 --

zobacz .

-- śr 19-06-2013, 14:31 --

a tu drugie zdjęcie bez tej niebieskiej (co wyłączyłem w opcji) w oddali i jak coś rysuje to słabo widać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
lucek34 pisze:u mnie się wyłącza ale te niebieska pod spodem, a białe linie ciągle zostają.

-- śr 19-06-2013, 14:26 --

zobacz .

-- śr 19-06-2013, 14:31 --

a tu drugie zdjęcie bez tej niebieskiej (co wyłączyłem w opcji) w oddali i jak coś rysuje to słabo widać.
Załączam screenshot.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ