Konkurs FxPro - pula nagród 6000 USD

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
husale
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 lis 2012, 21:29

Re: Konkurs FxPro - pula nagród 6000 USD

Nieprzeczytany post autor: husale »

Dajcie linka do tabeli wyników

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Konkurs FxPro - pula nagród 6000 USD

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

husale pisze:Dajcie linka do tabeli wyników
LINK. Gutek oby tak dalej :)

W załączniku potwierdzenie zakończenia rejestracji :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
wampek
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2012, 17:48

Re: Konkurs FxPro - pula nagród 6000 USD

Nieprzeczytany post autor: wampek »

Przy okazji konkursu postanowiłem sobie sprawdzić jak to jest u tego brokera, niestety na samym początku małe rozczarowanie. Nie wiem, ale jak dla mnie to opłaty od transakcji są spore, u mnie wyszło prawie 11% od zamkniętych pozycji, jeżeli dodamy do tego jeszcze spread (niby zwykły ale jednak spory) no to wychodzi tego całkiem dużo. Pozycje zamykane w ciągu jednego dnia więc bez swapów, średnia wielkość pozycji to około 38 pipsów więc też w miarę zyskowne a wielkość opłat to jednak rozczarowanie. To taka mała moja uwaga na początku mojego spotkania z tym brokerem.
Z innej beczki, z tego co widzę to Gutek już niestety wtopił na - 99%, szkoda, może komuś jednak uda się, powodzenia.

anonim09383

Re: Konkurs FxPro - pula nagród 6000 USD

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

ja już wtopiłem 1-go dnia całe depo wiec chyba zajmuję ostatnią lokatę szkoda że nie mogę sprawdzić ile jest takich osób(zawiesza) a grałem tylko na złocie i srebrze jak osoby z czołowych miejsc hehe

ODPOWIEDZ