Potrzebny programista, 50p każdego dnia

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pan_martino
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:51

Potrzebny programista, 50p każdego dnia

Post autor: pan_martino »

Witam,

Potrzebuje dobrego programisty, sprawa jest prosta. Mam zasubskrybowane sygnały u pewnego dostawcym które dostaje mailowo. Potrzeba napisać program, który na podstawie danych z maila będzie otwierał transakcję. O ile z częścią na MT4 poradziłbym sobie o tyle wydzielenie danych z maila to już problem.


Konkretne osoby które wiedzą jak się za to zabrać proszę o info, najlepiej na pw.

Zmoderowano
Mnie to wygląda na reklamę, a nie chęć zrobienia automatu.
MrYogi

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Potrzebny programista, 50p każdego dnia

Post autor: Pierz Andrzej »

Jeżeli interesuje płatna aplikacja to zachęcam do skorzystania z mojego programu
http://forex-service.eu/produkty/ea-signal-from-e-mail/
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Potrzebny programista, 50p każdego dnia

Post autor: mike_05 »

pan_martino pisze:Witam,

Potrzebuje dobrego programisty, sprawa jest prosta. Mam zasubskrybowane sygnały u pewnego dostawcym które dostaje mailowo. Potrzeba napisać program, który na podstawie danych z maila będzie otwierał transakcję. O ile z częścią na MT4 poradziłbym sobie o tyle wydzielenie danych z maila to już problem.


Konkretne osoby które wiedzą jak się za to zabrać proszę o info, najlepiej na pw.
A sprawdzałeś jakie może być opóźnienie w realizacji twojego zlecenia? Droga mailowa nie jest najszybsza jeżeli chodzi o sygnały.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
pan_martino
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:51

Re: Potrzebny programista, 50p każdego dnia

Post autor: pan_martino »

Robot na pewno zrobi to szybciej niż ja ręcznie. Do tej pory robiłem to osobiście i jestem zadowolony z rezultatów.

ODPOWIEDZ