DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

wegrzynk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2009, 20:49

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: wegrzynk »

witam
prosze o pomoc , zalozylem konto w wbk podpisalem dokumenty mam dostep do platformy inwestoronline ale za ni kuku nie potrafie sie zalogowac do mt4 , skad zdobyc login i haslo


dzieki
pozdrawiam

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Jeśli rozszerzył Pan rachunek maklerski o "Forex" to plik do zgrania aplikacji otrzyma Pan na maiala. Pana Login to Nik rachunku maklerskiego zaś hasło otrzyma Pan na podany telefon gsm.
Jeśli miałby Pan jakieś wątpliwości proszę o telefon do infolini 801 36 46 36

Pozdrawiam
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

przyznam się, że zrezygnowałem z dmbzwbk właśnie przez słabej jakości wykresy, ale tego nawet obserwować się nie da
co innego d1, co innego h1
http://www.bankfotek.pl/view/1447186

Obrazek

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Czy dzisiaj (19.03.2013) na EUR/USD o 20:24 (czasu serwera) były jakieś luki po stronie kwotowań lub brak ceny (na rynku)? SL wszedł mi z obsunięciem 25 punktów (stare 2,5 pipsa). Pytanie kieruję do przedstawiciela BZWBK.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

jamesfisher pisze: Witam,
Czy dzisiaj (19.03.2013) na EUR/USD o 20:24 (czasu serwera) były jakieś luki po stronie kwotowań lub brak ceny (na rynku)? SL wszedł mi z obsunięciem 25 punktów (stare 2,5 pipsa). Pytanie kieruję do przedstawiciela BZWBK.
Proszę takie wątpliwości kierować bezpośrednio do nas - będą one wtedy szybciej rozpatrywane. Nie widzę w tym czasie żadnych luk cenowych. Proszę przekazać swój numer zlecenia na skrzynke dm.forex@bzwbk.pl przyjrzymy się temu dokładniej.

W sprawie różnicy H4 a D1 to przekazaliśmy sprawę do producenta oprogramowania i czekamy na wyjaśnienie.

Pozdrawiam,
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

InvestoronlineFX pisze:
W sprawie różnicy H4 a D1 to przekazaliśmy sprawę do producenta oprogramowania i czekamy na wyjaśnienie.

Pozdrawiam,
3 tygodnie mija a świeczki jak były wadliwe tak są

niech DM BZWBK naprawia sobie te świeczki w swoim tempie, tylko dla siebie zrozumiałym
a mam prośbę jak ktoś poza mną wypatrzy takie anomalie to niech piszę, chyba , że tylko ja taki upierdliwy jestem
ale w przypadku tego brokera sprawę wadliwych świeczek można potraktować jako dobry znak...
pamiętacie dziurę z nzdusd na jesieni i dalsze ruchy tej pary?teraz eurusd ... w sumie to dobry wskaźnik

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

jak nie wprowadzili nowych istrumentow tak dalej widze nic sie nie ruszylo :lol: :lol: nawet zlota srebra nie dolozyli

-- pt 12-04-2013, 22:42 --

Ciekawe ja ksie czuja dzis CI co w ochronie dlugotreminowcow zamykany rynek jest o 22 00 hahah Ciekwa co napisza z wBK :lol: :lol: :lol: dobrze ze mnie juz tu nie ma :lol: :lol:

Awatar użytkownika
SoulMan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 22 mar 2013, 11:48

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: SoulMan »

Chciałbym zgłosić skargę na platformę BZWBK ....

1. Dzisiaj pomiędzy 23:00 a 23:05 platforma całkowicie przestała działać. U mojego kolegi również.
Jak to jest możliwe, że w dzień powszedni są takie freezy? Chciałem zamknąć pozycję, a tu "zonk".

2. Kto wpadł na pomysł aby zamykać Inwestor Onlinie w piątek o godzinie 22, kiedy wszystkie platformy i rynek są otwarte do godziny 23.


Przeszedłem z Alior Tradera na dmBZBWK po tym jak alior w niedziele zamiast o godzini 23 się otworzyć, to zaczyna działać o 23:30 - komedia, ale widzę, że każda Polska platforma ma "to coś" ...
YOU GOT ONLY ONE LIFE, LIVE IT WELL

:564:

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Ad 1. Jest to specyfika rynku walutowego. Takie zamrożenie cen spowodowane jest rozliczaniem dnia w bankach z którymi współpracujemy.
Ad 2. Była już o tym mowa na Forum i w związku z sugestią wielu Klientów podjeliśmy decyzję o skróceniu sesji, gdyż spready zachowywały się mniej stabilnie. Zdiagnozowany problem szczególnie występował w ostatniej godzinie handlu w piątek. Wielu brokerów podjeło podobną decyzję.

Pozdrawiam
AK.
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

InvestoronlineFX pisze:Witam,

Ad 1. Jest to specyfika rynku walutowego. Takie zamrożenie cen spowodowane jest rozliczaniem dnia w bankach z którymi współpracujemy.
Ad 2. Była już o tym mowa na Forum i w związku z sugestią wielu Klientów podjeliśmy decyzję o skróceniu sesji, gdyż spready zachowywały się mniej stabilnie. Zdiagnozowany problem szczególnie występował w ostatniej godzinie handlu w piątek. Wielu brokerów podjeło podobną decyzję.

Pozdrawiam
AK.
wilu brokerow :lol: :lol: prosze podac tych wielu bo 23 zamyka sie caly rynek surowcowy towarowy a WBK ..... to juz nie moj problem ale ostani PIATEK byly ruchy jak w/w pisalem ciekawe kiedy sie obudza ludzie :lol:

ODPOWIEDZ