Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
metro

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: metro »

Na tym forum wielu ludzi ma coś do powiedzenia, ale niewielu może pochwalić się wynikamy. Nie chcę nikogo krytykować, ale proponuję zastanowić się, czy jest sens kogoś pouczać, skoro wasza wiedza nie daje wam przewagi na rynku?

Dużo ludzi powtarza w koło zaklepane regułki: MM, trend itp. Ale grając jak wszyscy będziecie zarabiać jak wszyscy. Żeby zarabiać nieprzeciętnie, trzeba grać też unikatowo. Nie oceniam metody autora postu, bo pokazał po prostu za mało. I wy też nie powinniście, bo obrazek z paru transakcji nie jest żadnym obrazem jego systemu.

Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

Kolego, powodzenia w drodze do 500tys. Ludzie nie kloccie sie forex to hazard.... tak samo jak buki. No moze na Fx ma sie troszke wieksza kontrole ale procentowo wyglada to podobnie. 3% ludzi utrzymuje sie z forexu i pewnie tyle samo ludzi utrzymuje sie z bukow. Sa tez ludzie ktorzy utrzymuja sie z grania w kasynach np. liczenie kart w blackjack itd.
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: zealot »

Hahaha swietny komentarz, ubawilem sie.. mm i trend to w kolko klepane regulki... obiektywne fakty, do ktorych wiekszosc ludzi lekko podchodzi. A wiec grajac jak wiekszosc skonczysz jak wiekszosc... marzaca o milionach.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

metro

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: metro »

No to miło mi, że trochę radości Ci sprawiłem. Ciekawy jestem, czy na wykresach też widzisz, co chcesz widzieć, podobnie jak w mojej wypowiedzi.

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Jak zwykle bicie piany o nic, wszyscy sa najmadrzejsi itp itd, dajcie sie wykazac autorowi, dopiero potem komentujcie.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: zealot »

metro pisze:wielu ludzi ma coś do powiedzenia, ale niewielu może pochwalić się wynikamy
Naprawde potrzebujesz zbaczyc, ze mam dluzszego, zeby wlaczyc mozg i myslec? W przeciwienstwie do niektorych nie musze publikowac moich statementow. To co pisze, swiadczy samo za siebie. Problem polega na tym, ze wyniki z wczoraj nie robia wynikow jutro. Kazdy ma lepsze i gorsze okresy. Widzialem gosci co robili setki procent... juz ich nie widze.. to jest wlasnie bledny krag. Dlatego pisze i pisze... i bije piane jak to ktos wspomnial. Bo jak widze takie tematy, to juz wiem, ze bedzie sie lac krew. Szkoda tylko ludzi, ktorzy w porywie fantazji i marzen przekresla swoje mozliwosci juz na starcie.

Adios... niechaj sie autor wykazuje. Badzcie jednak swiadomi, ze nigdy nie zobaczycie wszystkiego. Najpewniej jedynie wyrywki i wycinki pod z gory zalozona teze.

Pozdrawiam.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

metro

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: metro »

Och, ale po co takie wylewne pożegnanie robisz - nikogo ono raczej nie ruszy i nikt nie będzie za Tobą tęsknił.

Proponujesz mi "włączenie mózgu i myślenie" - pominę tę uwagę lekkim uśmiechem, bo Twój styl wypowiedzi i Twoje pomysły (ciekawe jak chcesz "włączyć" mózg, skoro działa cały czas) jak to sam ująłeś: "To co pisze, swiadczy samo za siebie". Także nic chyba dodawać w tej kwestii nie muszę.

Siedząc przed monitorem też mogę opowiadać, ile to nie zarabiam i niczym się chwalić nie muszę. Prawdę o sobie znasz chyba tylko Ty. Mniejsza z tym. To forum zostało opanowane przez gimnazjalistów i ludzi o takiej mentalności. Ja się nie dziwię, że mało kto zarabia - zadając się z frajerami postępujesz dokładnie jak oni. Drugim problemem są nasze czasy, gdzie wiedza stała się "kurtyzaną". Dzisiaj każdy może sobie wygooglować co to jest MM, trend ale co z tego, skoro wiedzieć nie znaczy rozumieć. Patrząc na Twoje wypowiedzi może i wiesz co to jest MM, ale nie rozumiesz bo nie podjąłeś nawet wysiłku, żeby się w to zgłębić. Nic dziwnego, skoro jesteś zamknięty w swoim świecie, gdzie Ty masz rację a każde odchylenie należy zaatakować agresywnym słownictwem.

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

zealot dobrze prawi, a Ty metro widać pochwalasz jazdę po bandzie bez SL na dużych pozycjach i to Cię może zgubić. Autor pokazał statementy gdzie są same zyski i popatrzyłem na wybrane pozycje, które były trzymane po kilka dni, gdzie rynek nie musiał koniecznie wrócić. Wynik powinien być porównywany zawsze do ryzyka, bo inaczej nie ma jak tego ocenić, a tutaj ryzyko mogło równie dobrze wynosić 100% i jednemu na milion się uda. Z mojej strony mogę jedynie pogratulować jackpota, ale nie upatruję w tym metody i reguły. Brokerzy tylko rączki zacierają, kiedy ludzie przestają odróżniać rzeczywistość od fantazji :)

metro

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: metro »

rayzeel pisze:zealot dobrze prawi, a Ty metro widać pochwalasz jazdę po bandzie bez SL na dużych pozycjach i to Cię może zgubić.
No pokaż mi, gdzie napisałem, że to pochwalam, bo sam jestem ciekawy.

Do tych samych wniosków co Ty doszedłem i to jest pare postów wyżej:
metro pisze:Nie oceniam metody autora postu, bo pokazał po prostu za mało. I wy też nie powinniście, bo obrazek z paru transakcji nie jest żadnym obrazem jego systemu.

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Hmm..., czyli jak zwykle autor wątku będzie tu odgrywał najmniejszą rolę, powodzenia 8)
Sky is the limit

ODPOWIEDZ