Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
marek25
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 mar 2009, 20:56

Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: marek25 »

Witajcie

Forexem zajmuje się od 4-5lat.Nie stosuje,ba wógóle nie znam fal eliota,i innych wymyślnych teorii,książki hmm nie czytałem,może trochę o świecach japońskich,pośledziłem trochę to forum i inne,poprostu nie utrudniałem sobie poznawania samego wykresu na żywo i realu.Na dane makroekonomiczne zerkam bardzo rzadko,MM nie stosuje.Na demo spędziłem może 3 dni,potem real,dlaczego???Na demo nie czułem tego dreszczu i emocjii :D Wiadomo kilka wyzerowanych depozytów,ale było i kilka wypłat :lol: Przez okres ok 2-3lat cieżko było unormować się,aby ogólny bilans był na plus.tzn.trejdy były ok,ale wielkość pozycji zbyt duża,przy większym depo wychodziło to znacznie lepiej.Tak więc poprzestałem na depozytach typu 100zł czy 200zł z prostej przyczyny chciałem zarabiać a nie zbierać z mikrolotów :D a i adrenalina była większa.Taka jest psychika człowieka przy większym obciążeniu psychicznym jeden radzi sobie lepiej inny gorzej,na mnie działa to motywująco,ba jest jak jazda szybkim autem :D Resztę historii opiszę póżniej...

Cel:od 2tyś.zł lub 3tyś.(zastanawiam się) do 500tyś.zł.Nie mówcie mi,że nie można,bo można.Wklejam kilka screnów,gdzie robiłem podobne rzeczy.
Startegia Proste wskażniki wyprzedania,wykupienia,wykres i tzw.czuj :D (mój czuj mówi mi,że mam otworzyć pozycję)
Robię najpierw 10tyś.potem rozbiję to na 5 kont.(jeszcze się zastanowię)
Start:zapewne koncówka kwietnia
Dziennik będzie prowadzony w formie rozmyśleń,pozycje otwieram czasami rzadko,podytkowane jest to zmiennością lub jej brakiem.Sl i Tp wiem,że są i czasem ich używam :D,więcej załączników nie mogłem wstawić,ale wstawię,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Hey, niezle statmenty ...
Napisz jeszcze dlaczego zakladasz dziennik ? Chcesz cos poprawic w swojej grze , moze pchwalic (niektorym sie przyda odrobina motywacji, rowniez mnie).
Powodzenia.
Pozdrwawiam.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
mario4545
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 29 lis 2010, 17:52

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: mario4545 »

Witam,

niezłe wyniki w statementach, zapowiada się ciekawy journal :)

Napisz może coś więcej o zarządzaniu kapitałem, w szczególności o doborze wielkości pozycji. Co robisz, gdy cena idzie w przeciwnym kierunku ? SL czy hedge ? Na jakich parach grasz ?

Będę śledził ten dziennik i trzymam kciuki :)

Pozdrowienia :)

marek25
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 mar 2009, 20:56

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: marek25 »

Dziennik zakładam,żeby poprawić swoją strategię i ogólnie dla rozmyśleń na temat trejdów,jak i stosowania SL.Również dla motywacji,lubię wyzwania. :D Gdy pozycja idzie w innym kierunku,zamykam lub czasami czekam,czasem hedge.Ogólnie moja strategia jest bardzo ryzykowna i agresywna.Wielkość pozycji dobieram indywidualnie w zależności do możliości zarobku jak i zmienności danej pary.Gram na większości par.Więcej napiszę na dniach.

mlody87
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2012, 13:19

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: mlody87 »

Kto gra grubo wygrać musi :) Będę na pewno zaglądać:) powodzenia!
Obrazek

Awatar użytkownika
kashper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 483
Rejestracja: 11 mar 2013, 20:16

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: kashper »

Super! Już mi się podoba. Z racji interwałów jakie masz na zrzutach widać, że to, co robisz jest wiarygodne i prawdopodobne. To będzie motywujący dziennik.
Generalnie gram podobnie. Duże interwały plus dywersyfikacja i niezbyt wielki lot na pojedynczą transakcję.

Pozdrawiam :)
Jeden TF daje wystarczająco dużo wątpliwości co do kierunku przyszłego ruchu.
O dywersyfikacji + wypłaty + statystyki + podsumowanie z pierwszego dziennika

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: freakout »

rzeczywiście, dziennik zapowiada się bardzo ciekawie :) na pewno będę śledzić i życzę powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

I to się nazywa mieć cel :D Niebawem myślę otworzyć również dziennik, a raczej rozpocząć wojnę dwie bitwy już przegrałem chyba czas na ostateczną walkę albo ja albo ona.

Pozdrawiam i sukcesu życzę ;)
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: zealot »

Widze the same osoby zachwycajace sie kolejnym dziennikiem o kolejnym rajdzie marzen do bogactwa. Kolega gra na czuja? Nie uczy sie niczego? Tylko costam o swiecach.. i reklamuje admirala.. przy wyplacie 70 000 od pazdziernika ub. Roku, wciaz mysli o zaczynaniu z 2 tysiecy bo nie chce zbierac microlotow. To nie jest swiadome inwestowanie tylko hazard na pokaz... bawcie sie dobrze
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Uwierz w to co robisz,cel 500tyś.zł

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

dzisiaj wygramy :spoko: ten gif, co musimy zrbić aby sie wzbogacic?


czekać? Okej
https://t.me/pump_upp

ODPOWIEDZ