DayTrading: Piątek 4.01.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 04 sty 2013, 21:56

Wzrost
20
38%
Bez zmian
2
4%
Spadek
31
58%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
http://www.okruszek.org.pl
http://www.sercemichalka.pl

***************************************************************************************
Regulamin DT:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************************************************************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: crok. »

a bot ma popier.. zegarek czy jak ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Co do EUR to podobno rząd chce trzymać sztywną cenę kursu EUR/PLN .Jest to podobni plan długoterminowy.
Są na to podobno olbrzymie środki .Nie wiem tylko jaki poziom jest planowany docelowo czy okolice 4,06 czy 3,95 :583:

Wniosek jest jeden liczy USD ,CHF i GOLD tu będzie gra :idea:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: crok. »

cugan pisze:Co do EUR to podobno rząd chce trzymać sztywną cenę kursu EUR/PLN .Jest to podobni plan długoterminowy.
Są na to podobno olbrzymie środki .Nie wiem tylko jaki poziom jest planowany docelowo czy okolice 4,06 czy 3,95 :583:

Wniosek jest jeden liczy USD ,CHF i GOLD tu będzie gra :idea:
i bardzo dobrze , wszyscy powinni tak robic a nie jak jen skok o 13 % jak to sie ma do ex/imp ? przeciez takie skoki wykoncza gospodarki jak sie ludziska wziely za forex :)

co to za spadki po 300 pip w ciagu 2 dni ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

zbankimuiwdynke
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:11

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: zbankimuiwdynke »

Jestem reprezentatem firmy exportera czesci dla motoryzacji. Oczywiscie im większy kurs tym lepiej, ale i tak nie ma większego znaczenia bo koszty pracowników są -30% niższe niż w krajach strefy EURO. oczywiscie przez to nasze produkty są przez to atrakcyjne dla zachodnich koncernów.

-- Dodano: 03 sty 2013, 22:27 --

Jestem reprezentatem firmy exportera czesci dla motoryzacji. Oczywiscie im większy kurs tym lepiej, ale i tak nie ma większego znaczenia bo koszty pracowników są -30% niższe niż w krajach strefy EURO. oczywiscie przez to nasze produkty są przez to atrakcyjne dla zachodnich koncernów.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

zbankimuiwdynke pisze:nasze produkty są przez to atrakcyjne dla zachodnich koncernów
i tak będzie zawsze, firmy zachodnie będą szukały taniego poddostawcy z Polski, tutaj firmy z częściami będą konkurowały między sobą ceną, bo niczym innym nie umiemy konkurować, innowacje to w ogóle rzecz niesłyszana dla przeciętnego zjadacza chleba, ja nie słyszałem tego słowa w tv od kilkunastu dni, i będzie tak że zarobki Polaków nigdy nie dorównają zachodnim, a już na pewno za naszego życia, firmy samochodowe będą szybciej podnosić ceny aut niż rosną u nas płace, będziemy długo odpowiednikiem ustawy o złomowaniu samochodów
https://t.me/pump_upp

zbankimuiwdynke
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:11

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: zbankimuiwdynke »

Jest jeszcze jedna śmieszna rzecz której nigdy nie zrozumiem. Dwukrotnie skorzystaliśmy z unijnych dotacji na zakup srodków produkcji-około 5 mln zł. Kanclerz Merkel daje dotacje po czym moja i inne polskie firmy kupują japońskie maszyny napędzając tam gospodarkę. Bezsens - w sytuacji kiedy gospodarki starej Uni zwalniają.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: cugan »

To nie oto chodzi tu być może PLN jest używana do "carry trade" .Pamiętam ,jak Rostowski z rok temu coś na ten temat plótł.Może chodzi o transfer sporego kapitału przez RP w sposób dla rynku nie widoczny i za zgoda władz.
Jednocześnie zostanie upieczony pasztet z WE do UE .Stabilne EUR/PLN i Polaczki ciemniaczki to kupią .
Jak to gospodarka RP stabilna i mocna .Ble ,ble ,ble......
Te gatki rządu o UE i pakcie fiskalnym to teatrzyk być może do transferu kapitału z obligacji lub środków
z UE do innych obszarów kapitałowych
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

zbankimuiwdynke
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:11

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: zbankimuiwdynke »

Rok temu o tym mówił, a nawet 31 grudnia interwencyjnie skupił obligacje po stracie zeby ustawowego deficytu na II kadencje Donkowi nie przekroczyć. NBP ma naprawde wpływ na kurs.

-- Dodano: 03 sty 2013, 22:54 --

Rok temu o tym mówił, a nawet 31 grudnia interwencyjnie skupił obligacje po stracie zeby ustawowego deficytu na II kadencje Donkowi nie przekroczyć. NBP ma naprawde wpływ na kurs.

Coluche
Gaduła
Gaduła
Posty: 337
Rejestracja: 17 kwie 2012, 12:43

Re: DayTrading: Piątek 4.01.2012

Nieprzeczytany post autor: Coluche »

zbankimuiwdynke pisze:Jestem reprezentatem firmy exportera czesci dla motoryzacji. Oczywiscie im większy kurs tym lepiej, ale i tak nie ma większego znaczenia bo koszty pracowników są -30% niższe niż w krajach strefy EURO. oczywiscie przez to nasze produkty są przez to atrakcyjne dla zachodnich koncernów.

-- Dodano: 03 sty 2013, 22:27 --

Jestem reprezentatem firmy exportera czesci dla motoryzacji. Oczywiscie im większy kurs tym lepiej, ale i tak nie ma większego znaczenia bo koszty pracowników są -30% niższe niż w krajach strefy EURO. oczywiscie przez to nasze produkty są przez to atrakcyjne dla zachodnich koncernów.
A najpierw importujecie coś ???

Zablokowany