DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Odpowiedź jest jak najbardziej dokładna to znaczy, iż przy każdej reklamacji podmiot, który uznaje reklamcje musi przeanalizować sytuacje jaka wtedy wystąpiła. Działamy w najlepszym interesie klienta - Dom Maklerski BZWBK uruchomił usługę w transparentnym modelu w odpowiedzi na niejasne sytuacje występujące u innych brokerów. Jednym z naszych założeń jest polityka prokliencka. Proszę zamiast szukać sensacji poprosić, kogoś o wyrażenie opinii o naszych usługach i nie rozważać hipotetycznych przypadków - które zupełnie inaczej wyglądają w rzeczywistości.

Po sprawdzeniu logów serwis w godzinach nocnych działał poprawnie - sprawdziłem, iż w tym czasie zostało zawartych wiele transakcji, co nie wyklucza, że klient miał kłopot z zawarciem zlecenia. Jest ku temu oficjalna droga ale z tego co klient opisuje odniósł on na tej transakcji zysk.

Pozdrawiam,
AK
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: zz »

InvestoronlineFX pisze:Witam,

Odpowiedź jest jak najbardziej dokładna to znaczy, iż przy każdej reklamacji podmiot, który uznaje reklamcje musi przeanalizować sytuacje jaka wtedy wystąpiła. Działamy w najlepszym interesie klienta - Dom Maklerski BZWBK uruchomił usługę w transparentnym modelu w odpowiedzi na niejasne sytuacje występujące u innych brokerów. Jednym z naszych założeń jest polityka prokliencka. Proszę zamiast szukać sensacji poprosić, kogoś o wyrażenie opinii o naszych usługach i nie rozważać hipotetycznych przypadków - które zupełnie inaczej wyglądają w rzeczywistości.

Po sprawdzeniu logów serwis w godzinach nocnych działał poprawnie - sprawdziłem, iż w tym czasie zostało zawartych wiele transakcji, co nie wyklucza, że klient miał kłopot z zawarciem zlecenia. Jest ku temu oficjalna droga ale z tego co klient opisuje odniósł on na tej transakcji zysk.

Pozdrawiam,
AK
Dziękuję Panu za odpowiedż.Ważne jest to że działacie w najlepszym interesie klienta - Dom Maklerski BZWBK.Przypominam jednak Panu że nie jest to sytuacja hipotetyczna ,lecz konkretna i prawdziwa.Cieszę się że w tym przypadku klient ma zysk.Jednak w przeszłości takie sytuacje zdarzały się u innych brokerów i reklamacji nie uznali.
Reasumując,mając na względzie że nie można u Was składać zlecenia razem z obronnymi,klient może być pewny że w takiej sytuacji może liczyć na uznanie reklamacji?.// nie piszę o zysku lecz przynajmniej o uniknięciu strat///

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

jammmes
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 lip 2012, 18:38

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: jammmes »

Proszę nie ściemniać że wszystko działało poprawnie. Nie żyje w próżni, mam znajomych którzy także (niestety korzystają z bzwbk) i też miały identyczną sytuację. Oczywistym jest, że natychmiast po zaistnieniu wykonałem do nich telefon aby sprawdzić czy problem może leży po mojej stronie.
Twierdzenie że wszystko działało poprawnie jest na tyle bezczelne, że chętnie moge wkleić tutaj screen z pięknymi komunikatami "broker zajęty" "cena nie rynkowa", dodatkowo screeny z momentu kiedy cena znajduje się za SL.
Pomijam już fakt że takie tłumaczenie jest zupełnie bez sensu, ponieważ każdy klient powinien mieć sprawnie działającą platformę (płaci i wymaga, nieprawdaż?). Może to mój komp nawalił? Nie bądźmy śmieszni.
Śmieszmy mnie umniejszanie problemu dlatego że był zysk. No i co że był? Równie dobrze mogłabyć strata, i podejrzewam, że znalazła by się osoba która umoczyła na awarii w bzwbk.
PŁACE I WYMAGAM. proszę sobie to zapamiętać, albo nie brać się za biznes.

Ile to już tych awarii było? Podliczył Pan?
Takie sytuacje jak dziś miały miejsce przynamniej dwa razy w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
Nie wspomne już o sytuacji w której wykres się zatrzymał i kilka godzin cena stała w jednym miejscu:) chyba do DZIŚ bzwbk nie wypełnił luki w wykresie, co jest żenadą do n-tej potęgi.
To nie jest chyba platforma dla osób inwestujących długoterminowo, bo jak zrobić analizę techniczną na takiej lipie i jak wierzyć oscylatorom i danym dotyczącym wolumenu ?

Powtórze jeszcze raz PŁACE I WYMAGAM.
Rynek Was zweryfikuje. Ja już to zrobiłem dziś i żegnam się z amatorami.

MOCKBA
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2009, 15:37

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: MOCKBA »

jammmes pisze:Twierdzenie że wszystko działało poprawnie jest na tyle bezczelne, że chętnie moge wkleić tutaj screen z pięknymi komunikatami "broker zajęty" "cena nie rynkowa", dodatkowo screeny z momentu kiedy cena znajduje się za SL.
Poproszę o wklejenie screenów.
Pozdrawiam

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

poniewaz jestem klientem wbeku z ciekawosci otworzylem rachunek u Was
i jak na polskie warunki handlu na MT4 to jest super!
ktos we wczesniejszych psotach wspominal o brakach danych ale jeju to sie wszedzie zdarza :)

jestescie dobra paltforma i do tej pory nie mialem problemow ze zleceniami :)

jednakze co rusz w "rachunku inwestora atakujecie mnie reklama " promocja zwrot prowizji 120zł"

nie rozumiem tego żartu nie kumam nie ogarniam etc!

zrozumialbym -30% prowizji przez np 3miechy
albo czasowy brak swapu dla nowych pozycji

ale 120zł z 5trejdów?!
i szumnie to nazywacie promocja

takie... wyjatkowo malo dojrzałe podejście klijenta...
Skills pay the bill's

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: zz »

jammmes pisze:Proszę nie ściemniać że wszystko działało poprawnie. Nie żyje w próżni, mam znajomych którzy także (niestety korzystają z bzwbk) i też miały identyczną sytuację. Oczywistym jest, że natychmiast po zaistnieniu wykonałem do nich telefon aby sprawdzić czy problem może leży po mojej stronie.
Twierdzenie że wszystko działało poprawnie jest na tyle bezczelne, że chętnie moge wkleić tutaj screen z pięknymi komunikatami "broker zajęty" "cena nie rynkowa", dodatkowo screeny z momentu kiedy cena znajduje się za SL.
Pomijam już fakt że takie tłumaczenie jest zupełnie bez sensu, ponieważ każdy klient powinien mieć sprawnie działającą platformę (płaci i wymaga, nieprawdaż?). Może to mój komp nawalił? Nie bądźmy śmieszni.
Śmieszmy mnie umniejszanie problemu dlatego że był zysk. No i co że był? Równie dobrze mogłabyć strata, i podejrzewam, że znalazła by się osoba która umoczyła na awarii w bzwbk.
PŁACE I WYMAGAM. proszę sobie to zapamiętać, albo nie brać się za biznes.

Ile to już tych awarii było? Podliczył Pan?
Takie sytuacje jak dziś miały miejsce przynamniej dwa razy w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
Nie wspomne już o sytuacji w której wykres się zatrzymał i kilka godzin cena stała w jednym miejscu:) chyba do DZIŚ bzwbk nie wypełnił luki w wykresie, co jest żenadą do n-tej potęgi.
To nie jest chyba platforma dla osób inwestujących długoterminowo, bo jak zrobić analizę techniczną na takiej lipie i jak wierzyć oscylatorom i danym dotyczącym wolumenu ?

raz PŁACE I WYMAGAM.
i.
Właśnie o to mi chodzi,jak to wynika z regulaminu?,czy w takiej sytuacji zamrożenia możliwości składania zlecenia obronnego reklamacja będzie ZAWSZE uznana?,. czy jestem w 100% chroniony przed stratą?,,czy może się w takiej sytuacji wymówić się że jest to z przyczyn technicznych niezależnych od Was ,i możecie tym sposobem reklamacji nie uznać?,w umowie z brokerami jest taki zapis że z przyczyn technicznych niezależnych od brokera może,powtarzam może.. reklamacji nie uznać.
Chodzi mi o to aby to wyjaśnić.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Szprot
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2009, 05:42

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Szprot »

Witam , może ktoś ma i udostępni działający skrypt na buy i sel.
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Szprot pisze:może ktoś ma i udostępni działający skrypt na buy i sel.
a masz... :)

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

Witam,

Zawierając pozycję z Klientem nie bierzemy ryzyka na pozycji więc uzależniamy zawarcie transakcji od możliwości zabezpieczenia jej przez DM na połączeniach i z partenrami w strukturze ECN - w ten sposób stajemy w roli niezależnego partentera w relacjach z klientem.
Nie istnieje jedno rozumienie "awarii" i nie sposób jej sprecyzować, przez co nie podejmę się skąłdania takiej deklaracji na forum. Długo możnaby dyskutować, o różnych sytuacjach, ale do takich spraw DM podchodzi niezmiernie starannie i bada wszelkie okoliczności przyczyn. Nie mamy problemów z uznawaniem win leżących po naszej stronie ale istnieje ryzyko, iż mogą wydarzyć się sytuacje, na które DM nie ma wpływu.

Promocja obowiązuję do końca roku i rozumiem, iż zawsze można oczekiwać większej. Wydaje nam się, iż model rynku jaki oferujemy jest atrakcyjny, na tyle, iż zbytnio nie trzeba go upiększać. Z naszej strony jest to realna promocja.
Znowu nie chcę odnosić się do opinni użytkownika ale jeśli oferuje się więcej, to zwykle jest to różnica między modelem MM a ECN. Myślę, iż dla każdego inwestora chęć osiągnięcia skcesu jest najważniejszym czynnkiem decydującym o rozpoczęciu inwestycji na rynku Forex, a zatem powinen on głównie kierować się tym gdzie można swój cel najlepiej zrealizować.

Pozdrawiam,
AK
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: zz »

InvestoronlineFX pisze:Witam,

Zawierając pozycję z Klientem nie bierzemy ryzyka na pozycji więc uzależniamy zawarcie transakcji od możliwości zabezpieczenia jej przez DM na połączeniach i z partenrami w strukturze ECN - w ten sposób stajemy w roli niezależnego partentera w relacjach z klientem.
Nie istnieje jedno rozumienie "awarii" i nie sposób jej sprecyzować, przez co nie podejmę się skąłdania takiej deklaracji na forum.
Pozdrawiam,
AK
Pozwolę się z Panem absolutnie nie zgodzić.
Klient przychodzi do Was w dobrej wierze.
Wasza platforma uniemożliwia składania zleceń razem po PKC // market.// oraz TP i SL
Klient MUSI osobno pierwsze składać zlecenie PKC i następnie obronne...
Dlaczego klient ma ponosić konsekwencję że złoży zlecenie PKC,a następnie uniemożliwicie klientowi , nie wnikam czy Wy uniemożliwicie czy ktoś inny np. na parę godzin?,nie wnikam czy to jest z Waszej winy czy łączeń czy jeszcze czegoś innego...?.
Reasumując,jeżeli nie jest to jasne postawione w umowie,każdemu radzę składać zlecenia tam gdzie MACIE PEWNOŚĆ że możecie składać zlecenia razem po PKC i TP i SL,ponieważ nawet jak Was póżniej po złożeniu zlecenia zablokują to macie podstawkę gdzie był TP i SL... :568: ....

Pozdrawiam.

PS. zgadzam się z Waszym klientem jammmes, który napisał że akurat w takiej konkretnej sytuacji miał zysk i to go uratowało,niczego to jednak nie rozwiązuje...
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ