Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
expedient warzywniaka

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

Witam.

1. Ma ktoś EA, które na podstawie ustalonego przeze mnie SL ustawiałoby automatycznie TP na wysokości SLx3, tj. RR=1:3 ?

2. Czy ma ktoś indyk, który wskazywałby minimalną wartość SL dla danej pary?


zonzon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:01

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: zonzon »

Witam!
Szukam wskaźnika, który na wyświetlanych świecach rysował by zarys świecy/świecę z późniejszego okresu np. na tf-15 rysuje świecę z tf-h1, kiedyś widziałem taki wskaźnik ale nie wiem jak się nazywał!

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Witam.Może sie komuś przyda.Renko na dwa wielkości boksów.Upraszcza dla trejdujących na Renko ,bo z jednego screenu M1 wyciągamy dwa screeny z dowolnie wybranymi wielkościami boksów.Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
Freddie
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2012, 20:38

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Freddie »

Hmm, kojarzy ktoś jakiś prosty indyk, który gdzieś w rogu mnie poinformuje jaki jest aktualnie spread i swap itd?

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

zonzon pisze:Witam!
Szukam wskaźnika, który na wyświetlanych świecach rysował by zarys świecy/świecę z późniejszego okresu np. na tf-15 rysuje świecę z tf-h1, kiedyś widziałem taki wskaźnik ale nie wiem jak się nazywał!
Custom Candle. Do pobrania na forum z linku w stopce. Jeśli chodzi o to, co poniżej ;)

Obrazek

Kamil85
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2007, 13:20

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 »

Cześć.

Poszukuje wskaźnika który obliczałby sumę wolumenu z zadanego okresu, np. pomiędzy 01.05 a 07.08.

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Podrzuci ktoś wskaźnik który wyliczy mi RR w oparciu o SL i TP aktualnie otwartej pozycji? Wiem że to totalne lenistwo, bo równanie jest proste jak wciąganie gila, ale chciałbym mieć coś takiego na wykresie :wink: Ewentualnie jakby ktoś posiadał, to jeszcze prosty wskaźniczek pokazujący odległość TP od wejścia w pipsach :wink:

ScarFace
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 lut 2008, 15:45

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: ScarFace »

Poszukuje dwoch wskaznikow.

Pierwszy ktory by wyswietlal aktualny zakres swieczek z roznych tf wyrazany w pipsach, powiedzmy od m1 do d1.
Drugi wskaźnik który by wyswietlal ATR swieczek z roznych tf. Tak samo, od m1 do d1 na przyklad.

Moze byc rowniez wskaznik ktory pokazuja zakres swieczki i atr dla tf ktory aktualnie jest na tapecie.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Nie wiem czy ktoś załączał link do tego.W każdym razie tu znajdziecie tysiace indyków ułożonych alfabetycznie i innych pomocy : http://www.forexmt4.com/mt_yahoo/
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

ODPOWIEDZ