North Finance - wszystko o....

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
11
31%
Poza paroma minusami są ok
9
25%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
1
3%
Stanowczo odradzam
6
17%
 
Liczba głosów: 36

jacekpj
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2008, 16:51

Nieprzeczytany post autor: jacekpj »

FX TEAM pisze:jacekpj ...ale w czym leży właściwie Twój prob?? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Ten gość z czatu wykazał się za to anielską wręcz cierpliwością.
nie no rzeczywiscie wykazalem sie totalna glupota.
sytuacja na chwile obecna po romowie telefonicznej wyglada tak ze mam
1. otrzymac papierowy dokument swiadczacy o tym ze dokonalem przelewu na ich konto z mBanku (kto zna mBank wie ze to trwa min 1-3tyg)
2. mam go zeskanowac
3. mam go wyslac @
alez ja durny jestem. tyle lat na FOREXie a takie glupoty.
naprawde,
pzdr.
J.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

grzegorzsss pisze:Hmm, widzę, że są różne opinie odnośnie north finance i najbardziej mnie zmartwiło, że ktoś mial problemy z wypłatą pieniędzy.... Pytanie tylko czy to była jego pierwsza wypłata, czy już jakaś kolejna... Bo jak pierwsza to sie nie dziwei ze uwierzytelniają wszystko... Czy inni tez musieli pokazać jakieś skany przelewu, żeby moc coś wyplacić.. Rozważam dwie platormy GFT I northa finance i juz w sumie nie jestem pewien.... a moze xtb :P?
A niby po co im skany???? skany czego?? jak ktoś robił przelew via internet to np. z mbanku to co? ma czekać( i zapłacić ) na papierowe potwierdzenie?
To są chore praktyki.
Zdecydowana większość brokerów robi wypłatę na nr. konta z którego była wpłata i tyle.Nie ma co weryfikować bo przecież nawet gdyby ktoś niepowołany zrobił z Twojego konta przelew na brokera to i tak wypłacając te kasę trafi ona tylko i wyłączie na Twoje konto.
Dobrego brokera poznajemy także po tym , że nie robi sztucznych problemów z wypłatam.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

grzegorzsss pisze:No to ja nie wiem jakiego brokera wziąć.... Bylem w sumie zdecydowany na North finance.... Bo na Gft to tez bardzo duzo ludzie narzękają....
musi się ktoś wypowiedzieć grajacy w real na North finance na temat wypłat. Moze to przypadek , zbieg jakis okoliczności z problemami przy wypłacie a nie stała praktyka brokera.

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

Guys! this company is not licensed! the company closed down. I heard they will re-open under a new name. Take care!

2007-04-16 update NorthFinance! A russian owned company based in cyprus (registered in Belize!). Their offices were raided by CYSEC (cyprus securities and exchange commission) and eventually shut down. They re-opened under a totaly different name. You dont belive me? check www.cysec.gov.cy and see if they are licensed/regulated by CYSEC. The funy thing is they get there employees to post positive reviews

znaleazione na Forex Peace Army forum

mialem kiedys otwarte real z northfinance ale wszystko stracilem takze osobiscie nie wiem jak jest z wyplatami
Mam podejzenie ze admiral markets to to samo co northfinance

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

obywatel pisze:Guys! this company is not licensed! the company closed down. I heard they will re-open under a new name. Take care!

2007-04-16 update NorthFinance! A russian owned company based in cyprus (registered in Belize!). Their offices were raided by CYSEC (cyprus securities and exchange commission) and eventually shut down. They re-opened under a totaly different name. You dont belive me? check www.cysec.gov.cy and see if they are licensed/regulated by CYSEC. The funy thing is they get there employees to post positive reviews

znaleazione na Forex Peace Army forum

mialem kiedys otwarte real z northfinance ale wszystko stracilem takze osobiscie nie wiem jak jest z wyplatami
Mam podejzenie ze admiral markets to to samo co northfinance
o mamo mam nadzieje ze AM tak samo nie skonczy?! bo z brokow mt4 to co zostanie?! xtb?! eeee tam wierzylem i bede wierzyc w swietnosc Am i nic tego nie zmieni.....chyba ze zakoncza dzilalnosc

wracajac do NF....od samego poczatku sitnienia dziwila mnie reklama na spodzie ich strony do innego brokera mt4 ktory mial inych wlsicieli i inne siedziby....

coz nie ma rady.....wpłącamy depozyt rozmnazamy go do jakiejsc sumki ktora pozwoli nam na bezporblemowy handel a reszte systematycznie wyplacamy na skandie czy cóś...

ODPOWIEDZ