Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
filipej
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2008, 09:16

Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: filipej »

Witam,

jesli ktos jest zainteresowany moge sprzedac moj system ktorym gram od kilku lat, przeprowadzilem przez ten czas kilka tys trx. Zyskownosc ok 30% rocznie (napewno wiecej ale nie chce mi sie liczyc), DD max ok 1%. Staje sie on dla mnie coraz mniej dochodowy, nie mam tez juz ochoty spedzac kilka godzin przed komputerem.Nadaje sie on do zautomatyzowania, ale nie znam sie na tym. Napewno w fajny sposob pokazuje pewien kierunek spekulacji. Dzieki niemu stworzylem swoj realny biznes ;).

pozdro...

expedient warzywniaka

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

za ile ?

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

kilka trylionów dolarów...czyli ułamek zysków ;P

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Mam na sprzedaż komputer. Procesor intel, RAMu 2 GB (na pewno więcej, ale nie chce mi się liczyć), wygrałem na nim setki gier, dzięki niemu otworzyłem biznes. Sprzedaję go, ponieważ coraz rzadziej działa i nie chce mi się spędzać przed nim tyle czasu co kiedyś. Ceny nie podaję, ponieważ jest BEZCENNY. Możesz na nim odpalić platformę Forex i grając 10 lotami zarobić miliony. Taka okazja rzadko się trafia.

robs
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2010, 03:05

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: robs »

filipej pisze: Nadaje sie on do zautomatyzowania, ale nie znam sie na tym.
:lol:
radical material simplification

filipej
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2008, 09:16

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: filipej »

hannibal i stforex, dlaczego jestescie tacy zalosni? Skoro nie jestescie zainteresowani to prosze nie robic zamieszania w temacie i siedziec z waszymi trylionami cicho... co za polaczkowy narod! Pozatym prosze czytec ZE ZROZUMIENIEM (dot. skutecznosci i dochodowosci)

Oczywiscie jesli faktycznie ktos jest zainteresowany to naturalna sprawa jest ze posiadam historie wszystkich trx. Podkreslam raz jeszcze ze chce to sprzedac bo nie mam czasu i ochoty juz przesiadywac godzinami przed komputerem. Zarobilem swoje, postawilem realny biznes i tym sie zajmuje bo jest bardziej dochodowy niz 30-50% rocznie i tyle, ale jak widac dla niektorych to cos niesamowitego! Troche pokory Panowie!!

Jesli chodzi o cene to max do 10 tys zl.

pozdrawiam

-- Dodano: śr 31-10-2012, 8:10 --
hannibal pisze:kilka trylionów dolarów...czyli ułamek zysków ;P
Niestety nie zarobilem na tym nawet mln zl. Ale kwota za ktora moge to sprzedac to ok. 1-2% zyskow.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Zyskownosc ok 30% rocznie (napewno wiecej ale nie chce mi sie liczyc), DD max ok 1%. Staje sie on dla mnie coraz mniej dochodowy,
Skoro zyskowność > 30%, DD < 1% to nie możliwym jest aby był coraz mniej dochodowy lub aby nie był dochodowy.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

filipej
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2008, 09:16

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: filipej »

Dla mnie jest mniej dochodowy, bo po prostu juz przestalem sie tym zajmowac tak intensywnie jak kiedys, ale po prostu szkoda to zostawic bo wiem ze mozna na tym nadal zarabiac. Chce komus troche pomoc i jednoczesnie troche zarobic udostepniajac ta strategie. Rzecz jasna potencjalny kupujacy moze zabezpieczyc sie jakas umowa, nie mam absolutnie nic przeciwko.

expedient warzywniaka

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

tu Ci nikt nie kupi
idz być sprzedawcą gdzie indziej...
mówię Ci

marcinpl87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2007, 23:50

Re: Moj system na sprzedaz (kilka tys trx)

Nieprzeczytany post autor: marcinpl87 »

filipej pisze:Jesli chodzi o cene to max do 10 tys zl.
(...)
Niestety nie zarobilem na tym nawet mln zl. Ale kwota za ktora moge to sprzedac to ok. 1-2% zyskow.
jeśli 10k. to 1% zysków, to zarobiłeś milion, a w tym samym zdaniu piszesz że nie zarobiłeś na tym nawet miliona...
coś tu nie gra :/

ODPOWIEDZ