piatek koszenie pipsow?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

hej witam wszystkich powiedzcie co o tym myslicie, gram juz pare latek na forexie, napewno nie ja to tylko zauwazylem ale wszystkie w piatek waluty w stosunku do pln spadaja raz chyba 2 miesiace temu zdarzylo sie ze bylo inaczej juz to obserwuje od dluzszego czasu, co piatek mozna otwierac z 2 lotki na eur pln , nie wazne co wskazniki mowia ze to nie sygnal i blablabla wazne co mowia statystyki co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

A jak długo trwa taka sytuacja ? miesiąc? dwa? Bo wiesz ze taki trend sie kiedyś odwróci a ty z uporem maniaka bedziesz dalej stawiał S tracąc to co do tej pory zarobiles

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

spada o ile, pokrywa spread? jeśli statystyka daje znak że trzeba zadziałać to działaj, oczywiście z rozsądkiem, bo jak to ze statystyką te często mogę ulec zmienie
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

Tig3r pisze:spada o ile, pokrywa spread? jeśli statystyka daje znak że trzeba zadziałać to działaj, oczywiście z rozsądkiem, bo jak to ze statystyką te często mogę ulec zmienie

no wlasnie nie wiem jaki jest spread na tej parze, nigdy mnie to nie interesowalo a z tego co wiem chyba bedzie nie maly :wink:

expedient warzywniaka

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

to fajnie, ze po paru latach gry na foreksie nie wiesz jaki jest spread na złotówie :P

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Mi chrzestny przysyła z Ameryki 100 dolców na każdą gwiazdkę = 20 lat gram na FX

Przebij to :twisted:

buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

expedient warzywniaka pisze:to fajnie, ze po paru latach gry na foreksie nie wiesz jaki jest spread na złotówie :P
A po co mi to wiedziec bardzo glupie pytanie, jak mnie nie interesowala ta para :shock: ,

-- Dodano: sob 27-10-2012, 17:02 --

to jezeli gram na GPW to musze znac napewno ceny akcji chociaz 10, ogarnji sie :shock:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Z ciekawości looknęłem na wykres, nie jest całkiem tak jak kolega pisał, ale rzeczywiście wygląda na to, że ostatnio piątek częściej kończy się poniżej czwartku. A czy się na tym da zarobić ? Pewnie tak - jak na wszystkim :)

EURPLN D1 poniżej.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Green
Obrazek
Obrazek

buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

green7 pisze:Z ciekawości looknęłem na wykres, nie jest całkiem tak jak kolega pisał, ale rzeczywiście wygląda na to, że ostatnio piątek częściej kończy się poniżej czwartku. A czy się na tym da zarobić ? Pewnie tak - jak na wszystkim :)

EURPLN D1 poniżej.

Obrazek

dzieki za wykres, ale bardziej mi chodzilo od godz 14 lub 15 w piatek a nie calego dnia :D

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: piatek koszenie pipsow?

Nieprzeczytany post autor: green7 »

buntownik pisze:dzieki za wykres, ale bardziej mi chodzilo od godz 14 lub 15 w piatek a nie calego dnia
No niestety nie jestem jasnowidzem - jedyne co mogłem sprawdzić to D1 bo z Twojego wcześniejszego postu nie wynikało jaką dokładnie porę masz na myśli.
Czyli jak rozumiem masz na myśli że po 14 następują spadki .... też da się to prosto sprawdzić - może komuś by się chciało machnąć ze 3 linijki w mqlu ....
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ