FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ma to takie znaczenie, ze z moich informacji wynika, iż tymczasowo metale są tylko na demie. Jeszcze czekam na dalsze wieści w tym temacie.

Spread o 23 na ECN, kiedy nie dziala żadna większa światowa giełda (a płynność znacząco spada), często sie powiększa więc nie wiem skad zdziwienie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

natraj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 lut 2008, 14:49

Nieprzeczytany post autor: natraj »

dawno nie gralem na forex. Po zalogowaniu na waszej stronie mam wylaczony rachunek REAL. Jak go wlaczyc ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Trzeba go ponownie aktywowac dostarczając nowy skan dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Mozna wysłać go ma support@fxpro.com lub zalaczyc w panelu klienta i poprosić mailowo o aktywację.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

raposo pisze:Trzeba go ponownie aktywowac dostarczając nowy skan dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Mozna wysłać go ma support@fxpro.com lub zalaczyc w panelu klienta i poprosić mailowo o aktywację.
Błąd, adres mail to: backoffice@fxpro.com
raposo pisze:Ma to takie znaczenie, ze z moich informacji wynika, iż tymczasowo metale są tylko na demie. Jeszcze czekam na dalsze wieści w tym temacie.
Surowce są tylko na kontach założonych w Wielkiej Brytanii, na Cypryjskich kontach nie ma Commodities.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

ForexTig3r pisze:
Błąd, adres mail to: backoffice@fxpro.com
I sądzisz drogi Watsonie że support nie przekaże tych dokumentów do odpowiedniego działu ?

Błąd. Można posłać i na support@fxpro.com

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ForexTig3r pisze:Błąd, adres mail to: backoffice@fxpro.com
Nie błąd tylko można słać dokumenty zarówno tu i tam. Te działy są ze sobą ściśle skomunikowane.
ForexTig3r pisze:Surowce są tylko na kontach założonych w Wielkiej Brytanii, na Cypryjskich kontach nie ma Commodities.
Tylko dziwne, że na demach CY już są... Przydałaby się tu większa klarownośc.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

raposo pisze:Nie błąd tylko można słać dokumenty zarówno tu i tam. Te działy są ze sobą ściśle skomunikowane.
Niestety obsługa FxPro nie należy do najlepszych. Może i dotrze, ale z dużym opóźnieniem. Po dotychczasowym doświadczeniu to nie zdziwił bym się jakby to było tydzień, 2 tygodnie lub więcej czekania. Po co sobie tak utrudniać życie?? Możliwe nawet, iż wysyłając na podany przez Ciebie adres w ogóle się nie doczekasz, bo przy rejestracji podają aby wysłać potrzebne dokumenty na adres, który podałem, oni wychodzą z założenia, iż co należy do ich działki to robią resztę po prostu wrzucają do kosza. Tak w ogóle przydało by się aby opcja dokumentów na koncie działała, a nie tylko poprzez @.
Bezpośredni adres to: backoffice@fxpro.com i ten należy uznać za poprawny, jeśli nie chce się czekać.
raposo pisze:Tylko dziwne, że na demach CY już są... Przydałaby się tu większa klarownośc.
W WEB jest tylko na Brytyjskich, widać pracują nad wprowadzeniem tego teraz również na Cypryjskich.
Stwierdziłem tak na podstawie tego iż w wersji WEB rzeczywiście jest to tylko na Brytyjskich kontach. Byłem do tej pory przekonany iż na obu, ale zauważyłem błąd polegający na tym, iż zachodzi konieczność każdorazowego odświeżenia strony/ponownego wczytania platformy po prze-logowaniu, aby funkcjonowała poprawnie. Jeśli się tego nie zrobi to właśnie zostaje m.in. commodities z Cypryjczyka, czy saldo z poprzedniego konta, nie da się modyfikować pozycji... To przydało by się zgłosić.

Występują niespójności pomiędzy obiema z kont.
Na Brytyjskim koncie LIVE jest napisane DEMO, nie ma możliwości korzystania z MoneyBookers, Netellera.
Na Cypryjskim z kolei nie widzę surowców.

Kolejna zmiana to osoba, która obsługuje PL, teraz jest Pani Kasia, nie wiem czy to już na dobre koniec z Panem Zbyszkiem czy tylko urlop.

Dla wszystkich nowo odwiedzających wątek informuję, iż każdy może założyć konto zarówno Brytyjskie jak i Cypryjskie.
http://www.fxpro.co.uk, http://www.fxpro.pl - konto Brytyjskie
http://www.fxpro.com - konto Cypryjskie
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

ForexTig3r pisze:Możliwe nawet, iż wysyłając na podany przez Ciebie adres w ogóle się nie doczekasz, bo przy rejestracji podają aby wysłać potrzebne dokumenty na adres, który podałem, oni wychodzą z założenia, iż co należy do ich działki to robią resztę po prostu wrzucają do kosza.
Rozumiem że znasz dokładnie cały schemat organizacyjny firmy, metody działania i tak dalej ? Reguły forwardowania wiadomości, filtry itd ? I widziałeś na własne oczy jak ktoś kasował coś do kosza ?

Bo to takie trochę wróżenie z fusów... Równie dobrze mógłbym powiedzieć że jesteś np wrażliwym , zadbanym prawiczkiem który chciałby poznać ładną i sympatyczną studentkę....

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Nie, nie są to moje urojenia drogi modzie, tylko jestem ich aktywnym klientem i mam jakieś doświadczenie, czy ty również korzystasz z usług tego brokera?
Gdy wyślę niewłaściwe pytanie do nieodpowiedniego działu, nie otrzymuję odpowiedzi. Aby uprzedzić twoją odpowiedź wymienię kilka z nich:
support@fxpro.pl - ogólny kontakt informacyjny (udziela tylko informacji, nie podejmuje żadnych konkretnych działań)
accounting@fxpro.com / accounting@fxpro.co.uk - wszystkie sprawy ściśle związane operacjach przeprowadzanych na koncie. Dotyczy tylko otwartych rachunków realnych.
backoffice@fxpro.com / backoffice@fxpro.co.uk - dział zajmujący się wyłącznie dokumentacją.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, 19:39 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Pytanie a dokument to 2 różne priorytety. Też na miejscu księgowości nie odpowiadałbym na maile o np działanie mt4. Ale dokumenty rejestracyjne forwardowałbym natychmiast.

Poza tym bardzo łatwo stworzyć bazę słów kluczowych, które automatycznie forwardują maile pod dobry adres.

Szczególnie że pewnie 95% maili ma ten sam tekst typu "oto skan dokumentów"

ODPOWIEDZ