Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Cyb pisze:Chciałbym zauważyć że źle rysujesz poziomy...
Dziękuję, spróbuję się poprawić ;) Może jakaś wskazówka?
ziom_szybkiego_lopeza pisze:Wirus

1. Jak możesz porównywać demo do reala ?
Jak widać - normalnie ;)
A dlaczego uważasz, że demo? Napisane gdzieś?
Poniżej masz ekran z konta realnego. Jak widać, bez różnicy.
2. Fajnie, że masz swoją opinię na temat brokera i w ogóle szanuję ją... ale jak można porównywać brokerów grając u nich mikrolotem ?
A co za różnica? Czy 0,01 lota chodzi inaczej niż 1 lot? Poza tym stwierdziłeś, że demo, więc mógłbym grać i 100 lotów ;)
3. Do takich brokerów jak Dukas idzie się z większymi kwotami
Ups... nie zauważyłem tego w regulaminie... Co więcej, sam Dukas ustala minimalny stan konta na 20 euro, więc nie bądź świętszy od papieża :->
i mając już ze sobą jakiś bagaż doświadczeń
Tu nie narzekam.
wtedy opłata 20$ przy wypłacie nie stanowi żadnego problemu
Jak zwykle, nie zrozumiałeś o co chodzi. Nie o kwotę, tylko o brak potwierdzenia pobrania tej kwoty. Poza tym przy ~$23 blokują Ci konto, a gdybyś chciał przelać sobie tę kwotę, to musisz zapłacić $20. Nie możesz przegrać kasy do końca, a nie ma sensu jej przelewać.
a Ty jak grasz mikrolotem, to musisz na tę wypłatę zrobić 20 pipsów, czy nie lepiej Ci będzie odpuścić sobie Dukasa i pograć u brokera, który ma warunki odpowiednie dla Ciebie ?
Forex traktuję jako rozrywkę - mam za dużo wolnego czasu ;) a u Dukasa gram, bo podoba mi się Jforex. Zresztą u innych brokerów też gram. Na realu.

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Jesteś tak obcykany w super publikacjach że zapewne sam doszukasz się błędu.

Awatar użytkownika
mariusz911
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 18 maja 2011, 17:16

Nieprzeczytany post autor: mariusz911 »

mariusz911 pisze: Jeśli tylko jeszcze pokażą klasę i uwzględnią reklamację z powodu ostatniego padu systemu to nie będzie sie do czego przyczepić nawet jak ktoś bardzo lubi się czepiać.
Właśnie dostałem maila od supportu no i jednak pokazali klasę, za niezrealizowane zlecenie buy stop z ustawionym TP zaproponowali rekompensatę w wysokości całej kwoty jaka byłaby zarobiona (cena doszła do TP). Teraz przynajmniej wiem z kim gram a nie przeciwko komu - mała rzecz a cieszy.

Awatar użytkownika
ziom_szybkiego_lopeza
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:08

Nieprzeczytany post autor: ziom_szybkiego_lopeza »

mariusz911

Ale demo bossy jest i tak lepsze od dukasa wg mikrolociarza :D
Obrazek

Awatar użytkownika
graw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 cze 2010, 13:06

Nieprzeczytany post autor: graw »

Wirus nie kompromituj się swoimi postami . Wystarczy już , widzimy co rysujesz i co potrafisz . Zachowaj to dla siebie .

raposo , nie zauważyłeś ,że On pisząc w co 2 poście powołuje się na "wspaniałego brokera" itd .... Krecia robota ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

graw pisze:raposo , nie zauważyłeś ,że On pisząc w co 2 poście powołuje się na "wspaniałego brokera" itd .... Krecia robota ?
Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny, a Wirusa już większość poznała na forum... Z resztą mnie to cieszy, bo teraz WBK będzie miało więcej problemów z platformą :D.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

acidmaker
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2011, 22:53

Nieprzeczytany post autor: acidmaker »

Dzisiaj się Dukas nie popisał, miałem już kilka przerw w działaniu platformy, tylko kilkuminutowych ale zawsze.
Zapraszam-> WWW

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Video tutorial dla tych którzy mają problemy ze zrozumieniem niektórych zagadnień :

http://www.dukascopy.com/tv/Platform_Tutorial#76887

mireklpks
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2009, 09:50

Nieprzeczytany post autor: mireklpks »

Witam. Mam 3 pytania. 1). Czy bedąc polakiem mieszkajacym w anglii mogę otworzyć konto real w Dukaskopy przez polskiego brokera wprowadzającego? 2). Czy otwierajac w Dukaskopy konto real przy pomocy brokera wprowadzającego ma on wgląd do mojego konta, tzn czy widzi moje obstawione pozycje, bo gdzieś czytałem że tak (ze działa to troche na zasadzie zulutrade) ale wolę zapytac u zródła zeby mieć pewność ? 3). Czy wysyłając kopie paszportu potwierdzonego notarialnie muszę dołączyc orginał paszportu , a oni go odsyłaja, cz nie muszę wysyłać orginału? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

mireklpks pisze:Witam. Mam 3 pytania. 1). Czy bedąc polakiem mieszkajacym w anglii mogę otworzyć konto real w Dukaskopy przez polskiego brokera wprowadzającego? 2). Czy otwierajac w Dukaskopy konto real przy pomocy brokera wprowadzającego ma on wgląd do mojego konta, tzn czy widzi moje obstawione pozycje, bo gdzieś czytałem że tak (ze działa to troche na zasadzie zulutrade) ale wolę zapytac u zródła zeby mieć pewność ? 3). Czy wysyłając kopie paszportu potwierdzonego notarialnie muszę dołączyc orginał paszportu , a oni go odsyłaja, cz nie muszę wysyłać orginału? Z góry dziękuję za odpowiedzi
ad. 1. Tak, nie ma w tym względzie żadnych przeciwskazań.
ad. 2. Nie, nie widzi. I chwała za to, że nie.
ad. 3. Nie, wystarczy tylko potwierdzona notarialnie kopia.
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ