Supply & Demand v2

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

http://www.fxstreet.com/search/contribu ... bf77216d2f

Sam Saiden supply demand :)

sporo darmowych filmów etc...
Yaaa man

ads

Nieprzeczytany post autor: ads »

Ta technika jest łudząco podobna do nobrainertrades. W zasadzie opiera się dokładnie na tym samy z jednym wyjątkiem - strefy popytu i podaży tworzy się na podstawie dołków/szczytów (historycznych) co jest w moim mniemaniu znacznie lepszym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Hehe, forum o Forex a temat podaży i popytu potraktowany po macoszemu. Miazga :D.
Już pytanie "jak się tworzą świeczki" dostało więcej odpowiedzi :roll:

Szkoda, że to trafiło do systemów i strategii. To tak jakby powiedzieć, że grawitacja jest jednym ze sposobów na życie.

Pomieszanie z poplątaniem. Każdy wyznacza poziomy S/D inaczej. Dlaczego? Dla każdego coś innego działa? A może to zależy od brokera? ;)

Będę obserwował, ale martwi mnie trochę Wasze podejście. Temat trzeba potraktować bardzo szeroko, aniżeli tylko "świeczka taka, knot taki i jedziemy". Chyba wypada pogratulować, że w ogóle zechcieliście się tematem zainteresować :).

Pozdrawiam.

bernoulli
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2011, 16:10

Nieprzeczytany post autor: bernoulli »

Stforex pisze:
Będę obserwował, ale martwi mnie trochę Wasze podejście. Temat trzeba potraktować bardzo szeroko, aniżeli tylko "świeczka taka, knot taki i jedziemy". Chyba wypada pogratulować, że w ogóle zechcieliście się tematem zainteresować :).
Przedstaw swoje jak możesz.
Co do świeczek to jak powszechnie wiadomo świeczka świeczce nie równa także trzeba uważać. Ale z moich obserwacji wynika że podejście "świeczka taka, knot taki i jedziemy" w wielu przypadkach sie sprawdza :)

Ja osobiście stosuje technikę tą którą prezentuje Sam Seiden (chociaż czasem nie jestem pewien czy robie to dobrze) i do tego sprawdzam głębokość rynku i to działa.
Codzienny komenatrz rynkowy, plotki i analiza harmoniczna -> www poniżej.

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Dzisiejsze S-ki na EU, nie było mnie przy kompie więc otwierały się z oczekujących.

Pierwsza po 1.2316 pozamiatana, gdybym był przy kompie to nie grałbym tego.
Druga po 1.2364 na razie na +8pip - poczekam do zamknięcia NY, może będzie jakaś realizacja zysków - w sumie to żeby nie zlecenie oczekujące to też bym tego nie grał.


Obrazek
upload pictures

expedient warzywniaka

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

DigitalSmoke pisze:w sumie to żeby nie zlecenie oczekujące to też bym tego nie grał.
to zlecenie sie samo ustawilo ?

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

expedient warzywniaka pisze:
DigitalSmoke pisze:w sumie to żeby nie zlecenie oczekujące to też bym tego nie grał.
to zlecenie sie samo ustawilo ?
Zabrakło reakcji wskazującej, że jest tam podaż. No cóż gra za pomocą zleceń oczekujących to domena wytrawnych graczy do których ja nie należę. :wink:

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Supply & Demand v2

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Najlepszy wskaźnik jaki znalazłem. Wiadomo, wprawne oko wyznaczy lepsze poziomy, ale ten jest też ok. :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: Supply & Demand v2

Nieprzeczytany post autor: menago »

DigitalSmoke pisze:Najlepszy wskaźnik jaki znalazłem. Wiadomo, wprawne oko wyznaczy lepsze poziomy, ale ten jest też ok. :d
hej,mam prosbe,czy mogl bys ,opisac ten wskaznik i jego zasade dzialania???????????

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Re:

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

DigitalSmoke pisze:Dzisiejsze S-ki na EU, nie było mnie przy kompie więc otwierały się z oczekujących.

Pierwsza po 1.2316 pozamiatana, gdybym był przy kompie to nie grałbym tego.
Druga po 1.2364 na razie na +8pip - poczekam do zamknięcia NY, może będzie jakaś realizacja zysków - w sumie to żeby nie zlecenie oczekujące to też bym tego nie grał.
[/url]

To nie jest SD. Poziom był testowany dwa razy. Nie widać zresztą jakieś gwałtownej reakcji.
Bardziej to jest ZL.
ciągle głupi ...

ODPOWIEDZ