Z nedzy do pieniedzy ..:)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
leenin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:13

Nieprzeczytany post autor: leenin »

ja się zgłosiłem z pomysłem, ale nie chciałbym wychodzić przed szereg :) jeżeli wszystkim ta forma odpowiada / wystarcza,
poczekam na wypowiedzi innych czytelników...piszcie

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

leenin i w taki sposob zabijasz cenna czesc tego forum. Zamiast cieszyc sie darmowa opcja korzystania z tego co Andy11 przedstawia tutaj.

Chociaz napewno blog platny bylby dobra mozliwoscia dla Andiego.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

leenin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:13

Nieprzeczytany post autor: leenin »

MajorGC zdaje sobie z tego sprawę...

Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

andy11 nie daj się wpakować w żadnego bloga.

Tak jak twoja stopka mówi: "."wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"... niech Ci się noga podwinie , trafisz na serię strat ludzie zaczną tracić i zaczną pisać, mieć pretensje do ciebie. Przez co twoja gra jeszcze bardziej będzie mogła się pogorszyć , bo będziesz miał X ludzi, którzy albo będą chcieli zwrotu pieniędzy ,albo będą Cię męczyć w każdy możliwy sposób i nie pozwolą Ci się skupić na grze.

Już o wiele lepszym pomysłem byłoby konto pamm.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

leenin po ilości twoich postów widac wkład w to forum :D

Według mnie dobrze jest jak jest, bo były już tutaj takie sytuacje, że komuś dobrze szło i zaczynał sprzedawać sygnały i wszystko było dobrze dopóki mu szło, jak miał serię strat, to zaczęło się wyzywanie od złodziei, naciągaczy i straszenie sądem :D.

Andy raczej z tego co pisałeś wczesniej nie grasz 0,1 tylko raczej pełnymi lotami, to jest sens się z ludźmi użerać za 500zł ?

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

dlaczego mam sie nie dac wpakowac..?

a jakie pretensje...?

ze platny dostep do bloga/strony...?

jak chcesz niektore gazety poczytac tez musisz placic... i co ludzie maja pretensje ze kiepskie artykuly sa...

zawsze jest ryzyko ze mozna streacic na forexie/gieldzie...

konto Pamm dobry pomysl ale przepisy w polsce do bani ,trzeba by bylo je ominac...
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

leenin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:13

Nieprzeczytany post autor: leenin »

kupidyn masz racje wkład jest nijaki bo jeśli nie mam nic do powiedzenia merytorycznie to sie nie wypowiadam tylko czytam, ale tu nie o to chodzi żeby robić osobiste wycieczki. Trzymajmy się tematu.
Generalnie się z wami nie zgadzam bo płatny serwis daje gwarancje rzetelności a nie 100% skuteczności co powinno być oczywiste.
Nie chodziło mi też o sprzedawanie sygnałów tylko, analiz/wykresów i przy okazji niejako podawanie własnych wejść SL, TP itp.
Nie bardzo mogę się rozpisywać bo jestem w robocie :)
Podałbym jeden płatny blog dla przykładu, ale nie wiem czy mogę żeby na mnie nie wskoczyli że to reklama, ewentualnie na pw.

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Widzę tu pewnego rodzaju obawę,że trzeba będzie zapłacić za sygnały.

Ii tak jestem pod wrażeniem że od 4 miesięcy dzień w dzień Andy daje sygnały,za darmo... Drugiego takiego przypadku na forum nie pamiętam.

Kupidyn nie wiem czemu zakładasz kwotę.
Ma to plusy i minusy,minus że może właśnie obciążać psychę "cholera tydzień w plecy,już mnie nękają że stracili tyle a tyle"....a plus bo jest to zawsze stały dochód. Dodatkowa ulga w tradowaniu.

Za taką pracę się płaci i to jest normalne.Nie każdy chce być traderem i nauczyć się "łowić ryby",jedni chcą tylko dorobić i pewnie nie małe pieniądze są w stanie zapłacić ,tym bardziej traderowi z takim stażem.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Ale w tym temacie sygnały chyba i tak są opoźnione? Czy zle mi się wydaje ?

Jakby by nie było, na temat bloga się juz nie wypowiadam, dzięki :wink:

leenin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:13

Nieprzeczytany post autor: leenin »

Songo89K zgadzam się.
Przecież taki płatny blog nie jest dla dzieci tylko dorosłych odpowiedzialnych ludzi .
Ja osobiście płacąc za dostęp posiłkuje sie sygnałami, analizami i bardzo często nie wchodzę w podawane sygnały bo mam inne zdanie lub z innego powodu.
Nikt nie zmusza do kopiowania sygnałów za własne pieniądze.
Abonament 40-50zł na miesiąc nawet jeśli są to 2, 3 takie blogi to nie pieniądz dla tych którzy chcą sie uczyć i zarabiać :)

ODPOWIEDZ