Evil is Back

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Greenhaze
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 380
Rejestracja: 12 wrz 2008, 18:40

Evil is Back

Nieprzeczytany post autor: Greenhaze »

http://www.youtube.com/watch?v=K-ZA7NLSRhg

I znow czuje sie jak male dziecko czekajace na upragniony prezent.... :D
Ktos jeszcze zarywal cale noce grajac z kumplami po lanie w druga czesc?

Awatar użytkownika
colt113
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:06

Nieprzeczytany post autor: colt113 »

Olej wszystko! Gap się w wykres aż zrozumiesz po co się na niego tyle gapiłeś.

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Greenhaze pisze:Ktos jeszcze zarywal cale noce grajac z kumplami po lanie w druga czesc?
Ehhh lezka kreci sie w oku. Zboczenie, ale bylem wtedy na wakacjach, gdzies z dala od cywilizacji, zakupilem ta gre i przyszla pod moja nieobecnosc, poprosilem ojca zeby mi przywiozl gre dojezdzajac do nas na wakacje. Siedzialem i czytalem instrukcje sluchajac na jakims cdplayerze soundtracka, ktory zreszta tez jest kultowy :)
Na trojke jednak nie wiem czy sie skusze...
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Greenhaze
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 380
Rejestracja: 12 wrz 2008, 18:40

Nieprzeczytany post autor: Greenhaze »

Soundtrack do tej pory chodzi mi po glowie , zwlaszcza ten motyw z Tristram. Blizzard raczej nie zawodzi a po 12 latach oczekiwan nie sadze zeby stworzyli byle klopsa :D

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Greenhaze
Matt Uelman jesli dobrze pamietam napisal motyw przwodni do tristram. Na YT bez problemu mozna zbalesc. Ten kawalek mocno odrywa od ziemi :-)
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

ODPOWIEDZ