[USD/CAD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

No jak dla mnie zaczynamy spadać. Trend wzrostowo-korekcyjny przebity, wygląda na powrót do spadkowego. 0.97 to dobry TP na początek :)
Trade what you see, NOT what you hear or think

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

jak dla mnie sytuacja bardzo czytelna...
pierwszy TP na 38,2 % zniesieniu fibo czyli okolice 0,9797...oczywiscie nie za pierwszym podejsciem pare glebszych korekt mozliwych...szanse na powrot do ostatniego oporu lpkalne maximum... raczej 1.0243 tam opor nieosiagalne w najblizszym czasie chyba ze jakas mocna korekta zobaczymy po danych GDP kanady 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

karol1989
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 18:42

Nieprzeczytany post autor: karol1989 »

No jesteśmy na 38.2 % fibo, tak więc możliwe odbicie, jaguarll co o tym sądzisz?

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

z technicznego punktu widzenia na daily dotarlismy do 38,2 % zniesienia fibo tam postawilem TP (moj post wyzej )..zależy teraz pewnie troche potestujemy ten poziom...jak przebije znacznie i dynamicznie to kolejny na TP na 61,8 % ( poziom 0,9508 )..i tak jak poprzednio troche korekt nawet tych glebszych moze sie pojawic...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

Myśle że jest szansa na jeszcze niżej... i dalej kontynuacja trendu spadkowego...

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

mysle ze trend spadkowy bedzie zachowany z przejsciem na konsolidacje o sporym zakresie ceny w ktorym beda mniejsze badz wieksze korekty cen sprzyjaja temy slabe dane macro z USA ale i tez nie najlepsze z kanady (slabsze od oczekiwanych odczyty ivey PMI )mimo ze ropa osiagnela asteronomiczna cene...na 1h mamy wlasnie taka korekte spadkow a prawdziwym testem bedzie osiagniecie a moze i przebicie 61,08 % zniesienia fibo zlokalizowanego na poziomie 1,0059..natomiast patrzac na 4h odbilismy sie od 38,2 % fibo i zachowalismy trend wzrostowy ale poziom 1,0059 wydaje sie pierwszym powaznym testem i byc moze powrotem do duzych spadkow tak jak to jest na dluzszych horyzontach czasowych...tym bardziej ze na daily korekta spadkow wypelnila 38,2 % zniesienia fibo i chyba kontynuacja spadkow jest nieunikniona...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

No to lecimy na południe :) Najpierw do 0.9752 a potem sie zobaczy...

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

mysle ze wtym tygodniu nic wielkiego sie nie wydarzy a silne wsparcie mamy na poziomie 0,9755 61,8 % fibo naruszone ale na powrocie powrot do spadkow sie szykuje...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

No to teraz lecimy w dół do 0,9752 :)

MohSETH
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:38

Nieprzeczytany post autor: MohSETH »

Też to widzę... Tylko musimy odbić się porządnie od linii trendu spadkowego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lepiej nie zarobić niż stracić. Graj zawsze z trendem.

ODPOWIEDZ