Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

Awatar użytkownika
majek
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 27 mar 2006, 18:15

Nieprzeczytany post autor: majek »

może ktoś napisać jaką Oanda pobiera prowizje podczas wypłaty środków , przelewem na konto bankowe ?

Awatar użytkownika
majek
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 27 mar 2006, 18:15

Nieprzeczytany post autor: majek »

ziomal155 pisze:witam
mam 18 lat wiec nie mam zadnych rachunków a konto bankowe w mbanku wiec nie mam bilingów na piśmie. Co moge wysłać do potwierdzenia adresu?? Bo rozumiem ze to musi być coś poza paszportem, dowodem i licencja drivera :p
Pozdrawiam
witam , wystarczy skan paszportu i dowodu (obie strony, dowód jako dokument potwierdzający adres. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
_Sheriff_
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 07 lis 2006, 23:50

Nieprzeczytany post autor: _Sheriff_ »

A ja wysłalem dowód, prawo jazdy, legitymacje studencka i wystarczylo, jeszcze tego samego dnia aktywowali mi konto.
_Sheriff_

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

majek pisze:może ktoś napisać jaką Oanda pobiera prowizje podczas wypłaty środków , przelewem na konto bankowe ?
$40
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
majek
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 27 mar 2006, 18:15

Nieprzeczytany post autor: majek »

ziomal155 pisze:a wypłaty nie są czasami bezpłatne?? Bo z tego co tam wyczytałem wydaje mi sie że jedyne ograniczenie to minimalna wypłata
Pierwsza wypłata do banku poza USA to koszt 40$ , każda następna 55$ , co do Paypala to :

PayPal: No fees are applied for the first withdrawal processed within a calendar month. If more than one withdrawal is processed within a calendar month, a fee of $15.00 will be deducted from the withdrawal.

karol1989
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 18:42

Nieprzeczytany post autor: karol1989 »

A czy jest taka możliwość aby wpłacać przelewem bankowym a wypłacać przez paypala? W ten sposób najtaniej chyba wychodzi.

karol1989
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 18:42

Nieprzeczytany post autor: karol1989 »

Chyba sobie sam odpowiedziałem że nie mozna w ten sposób.

Additionally, funds are withdrawn via the same method by which funds were deposited to the FXTrade account. For example, withdrawals for deposits received by check will be made by check, withdrawals for deposits made by wire transfer will be made by wire transfer, and so forth.

Awatar użytkownika
komislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2006, 15:43

Nieprzeczytany post autor: komislaw »

Poniżej przedstawiam wypowiedź jednego z pracowników Oandy dotyczącą spread'ów podczas Świąt. Może komuś się przyda.
AndresS pisze:FXTrade will support trading throughout the holiday season.

Spreads over the holidays are expected to be as follows:
  • Dec 24 Weekend spreads Starting at 12:00 pm EST
    Dec 25 Weekend spreads
    Dec 26 Normal spreads Starting at 3:00am EST (London opening)
    Dec 27 Normal spreads
    Dec 28 Normal spreads
    Dec 31 Weekend spreads Starting at 12:00pm EST
    Jan 1 Weekend spreads
    Jan 2 Normal spreads Starting at 3:00am EST (London opening)
Note however, that spreads may be increased beyond what is stated above depending on market conditions.
Źródło: http://www2.oanda.com/cgi-bin/msgboard/ ... 7;t=003740

I od razu żeby uprzedzić pytania - przeliczanie czasu EST na nasz było np. tutaj:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hlight=est 8)

xmind
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2007, 16:32

Nieprzeczytany post autor: xmind »

czy w oandzie jest jakis zapis, ze osoba posiadajaca rachunek u nich musi byc ta sama osoba, ktora wplaca fundusze z paypala?

na chlopski rozum wplate na pewno przyjma- tylko czy potem nie beda robic problemow z wyplata?

bo kwestia jest taka ze mam siostre w stanach- i gdyby ona mi wplacila przez pp to po 1 bylo by szybciej [mam konto tylko w mbanku] a po 2 bylo by taniej:)

pete7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 06 mar 2006, 16:52

Nieprzeczytany post autor: pete7 »

Additionally, funds are withdrawn via the same method by which funds were deposited to the FXTrade account. For example, withdrawals for deposits received by check will be made by check, withdrawals for deposits made by wire transfer will be made by wire transfer, and so forth.
post wyżej była odpowiedź... więc pewnie na to samo konto również.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ