Jak połączyć kilka rachunków MT4?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Good Will Hunting pisze: Przeczytaj uważnie temat, a potem dopiero węsz spisek.
Spokojnie :lol: Proponuję melisę :mrgreen:

http://multiterminal.net/

Ja słyszałem tylko o tym i z tego co wiem to jest płatne. Ale jesteś bogacz ,więc na pewno Cie stać :wink:

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Cadermo pisze:Ja słyszałem tylko o tym i z tego co wiem to jest płatne
Nie do końca, zależy od brokera, czasem trzeba zapytać(brokera bo nie oferuje na stronie), a jeśli już to np fxpro za darmo a w fx salt 100$/rok a przy większym obrocie za darmo, minus tego rozwiązania ze w obrębie jednego broka możesz działać tylko ( oczywiście chodziło o multiterminal mt4) :!: :!:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2012, 23:31 przez bbq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Nie wiem skąd po raz kolejny doszedłeś do wniosku, że się denerwuje ale rozumiem że to jakiś element tworzenia sobie nade mną "psychologicznej przewagi" w postach. Czekam tylko aż napiszesz znów coś o "zniżaniu się do mojego poziomu". Serio ridera, tylko tego brakuje tu do pełnego obrazu Twojej bezradności :wink: . Mam nadzieję że zaraz nie zaśmiejesz się z zastosowanej przeze mnie terminologii. To byłoby zbyt przewidywalne.

Ja słyszałem o przynajmniej kilku takich płatnych skryptach, o tym który tutaj wrzuciłeś między innymi też. Nie istotne, na początku tematu napisałem wyraźnie "szukam darmowego skryptu" ale że czytać to ty ewidentnie nie potrafisz jestem zmuszony powtórzyć - interesują mnie tylko darmowe skrypty. Nie zwykłem płacić kilkuset złotych za coś co będzie mi służyć przez jeden dzień, a co równie dobrze mogę mieć za darmo.

Wiem że nijak to do Ciebie nie przemawia ale czemu tu się dziwić. Ty przecież na swoje wirtualne fanaberie w stylu 21-letniego chivasa szastasz swoimi wirtualnymi pieniędzmi :lol: . Powiedz mi, jak wkręcałeś ludziom że go pijesz to kierowałeś się swoimi prawdziwymi preferencjami co do alkoholi czy po prostu wszedłeś na stronę z której później podlinkowałeś ten alkohol i szukałeś najdroższego? Odpowiedz, bardzo mnie to ciekawi :lol:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Good Will Hunting pisze:Nie wiem skąd po raz kolejny doszedłeś do wniosku, że się denerwuje ale rozumiem że to jakiś element tworzenia sobie nade mną "psychologicznej przewagi" w postach. Czekam tylko aż napiszesz znów coś o "zniżaniu się do mojego poziomu". Serio ridera, tylko tego brakuje tu do pełnego obrazu Twojej bezradności Wink

Ja słyszałem o przynajmniej kilku takich płatnych skryptach, o tym który tutaj wrzuciłeś między innymi też. Nie istotne, na początku tematu napisałem wyraźnie "szukam darmowego skryptu" ale że czytać to ty ewidentnie nie potrafisz jestem zmuszony powtórzyć - interesują mnie tylko darmowe skrypty. Nie zwykłem płacić kilkuset złotych za coś co będzie mi służyć przez jeden dzień, a co równie dobrze mogę mieć za darmo.

Wiem że nijak to do Ciebie nie przemawia ale czemu tu się dziwić. Ty przecież na swoje wirtualne fanaberie w stylu 21-letniego chivasa szastasz swoimi wirtualnymi pieniędzmi
Jesteś chory.. współczuję Ci ,że w każdej moim poście widzisz atak na swoją osobę.Zresztą nie tylko w moich.
Dziś widziałem Twoje spiny z innymi użytkownikami tego forum. Nie znasz się na żartach .
Trudno. Przykro mi z Twojego powodu.
Myśl co chcesz ,szczerze głęboko mam to w nosie co Ty sobie o mnie myślisz. Naprawdę mi to zwisa :wink:
Zapalę Ci znicza. [*]
Bez odbioru .
Good Will Hunting pisze:Btw. gdybyś kiedyś chciał spróbować jak naprawdę smakuje Chivas, którego piłeś to ja osobiście nie polecam. Nie piłem może 21-letniego i nie jestem smakoszem tego typu trunków ale mi nie smakował Laughing
Do tego zaburzenia emocjonalne . Dodam znicza [*]

Pozwoliłem sobie zacytować pewien post :
hehe, posty mówią co innego

z*: jestem najlepszy
GWH: tak mistrz, teraz mogę grać w pionie i poziomie, mogę monitor obrócić w prawo, zakryć prawą czy lewą stronę, mogę przybliżyć i oddalić zmienić TF i zawsze zarabiam
X: to załóż jurnal jakieś małe konto i pokaż wyniki
Z: ty heretyku, przyjdź na szkolenie tez będziesz zarabiał, jak śmiesz mówić że na średnich nie da się zarabiać
X: ale ja tylko chciałem potwierdzenia słow
GWH: twój sys. jest najlepszy nawet jedną ręką kosze po 300 pispów w ciągu 5 min.
Z: gratuluje, jeszcze trochę i będziesz w połowie tak dobry jak ja
X: czy ktoś może coś pokazać konkretnego?
Z: pokaz swoje staty wtedy możemy pogadać
GWH: wiesz o 7 otworzylem short i 100 pipków wpadło
Z: no ja w tym samym czasie zassałem 3 razy tyle, musisz zejść niżej, do piwnicy po zmieniaki wtedy będzie lepiej
GWH: kolejne 15 groszy wpadło, tym razem bez użycia rąk
X: jakieś konkrety, staty?
GWH: co że się tak Z uczepił, idź gdzie indziej i proś o staty..
* - wydarzenia fikcyjne, tak widzę ten wątek
Dokładam trzeciego znicza ,tak do zestawu :wink:
Jak coś nie czytałem Twojego postu.Nie ma po co.
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 1&start=30
Pełen link.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2012, 23:45 przez Cadermo, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Btw. gdybyś kiedyś chciał spróbować jak naprawdę smakuje Chivas, którego piłeś to ja osobiście nie polecam. Nie piłem może 21-letniego i nie jestem smakoszem tego typu trunków ale mi nie smakował :lol:


Dodano: Chciałem to wyżej "dorzucić" do wcześniejszego posta ale okazałeś się szybszy i niestety się nie udało. A szkoda, bo gdybym zobaczył "bez odbioru" to poczułbym się zwolniony z konieczności odpisywania na te Twoje żenujące smęty w stylu "nie obchodzi mnie co napisałeś, jestem ponad tym, a teraz zapalę Ci znicza [*]". Ale że już odpisałem to pozwolisz, że dorzucę parę słów.

Przede wszystkim pragnę oświadczyć, że nie widzę w każdym Twoim poście ataku na moją osobę. Nie mogę go widzieć głównie dlatego że czytanie Twoich postów ograniczam do absolutnego minimum, a jeśli już jestem zmuszony przeczytać któregoś Twojego posta to robię to raczej z uczuciem politowania. Ręczę Ci więc że w takich warunkach nie jestem w stanie dostrzec jakiejkolwiek złośliwości wymierzonej w moim kierunku.

Widzisz, ridera, nie czytam Twoich postów głównie dlatego że jesteś szalenie przewidywalny. W zasadzie to mógłbym Ci odpisać na to co napisałeś wyżej zupełnie tego nie czytając. Zarzucasz mi że nie znam się na żartach? Wolnego, a gdzie są te żarty? :lol: Powiedz mi w którym miejscu żartujesz, a wtedy może skumam dowcip i się zaśmieję. Napisałem dzisiaj około 15 postów, wdałem się w wymianę zdań z jednym użytkownikiem w temacie o lotto i jak Boga kocham nie przypominam sobie żeby któryś z nas żartował. Tutaj też nie widzę żadnego żartu. Może jestem sztywny, trudno.

Szkoda, że zakończyłeś dyskusję. Jesteś w niej tak uroczo bezradny :lol:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Tu co nieco w temacie
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=18612
Był jeszcze jeden ciekawy watek ale wyparował :/

btw: bez dobrej egzekucji(a najlepsza wśród tego typu rozwiązań będzie przez multiterminal, chociaż o tym tez można napisać parę książek) możesz się raczej pobawić i nic więcej

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Good Will Hunting

Jak przetestujesz coś od Luktoma (albo jakis inny sensowny soft) to daj znac na forum.
BTW. Czy te rachunki na Mt4 muszą być u tego samego brokera ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ