Autochartist z pkt widzenia doswiadczonego tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
dlugi
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:50

Autochartist z pkt widzenia doswiadczonego tradera

Nieprzeczytany post autor: dlugi »

Witam,

zapewne wielu z Was mialo juz mozliwosc testowania oprogramowania do analizy technicznej Autochartist. Mam nadzieje, ze nie poruszam tematu po raz kolejny i uzyskam tutaj odpowiedz.

Jakie sa Wasze wrazenia jesli chodzi o ten system ? Przygladam sie jemu od wczesnych godzin porannych i mimo, iz nie udalo mi sie dzieki niemu nic zarobic uwazam, ze jest naprawde niezly (narazie to moje subiektywne wrazenie). Doswiadczenie na rynku forex mam naprawde male i bardzo by mi zalezalo na waszych opiniach.

Co o tym wogole sadzicie ? Jest jakis sens sie temu blizej przygladac, czy tez poprostu samemu przeczesywac wykresy co kilka godzin w poszukiwaniu dogodnych momentow wejscia/wyjscia na rynek ?


Bede wdzieczny za kilka slow opini

Awatar użytkownika
Mighty Baz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1463
Rejestracja: 18 wrz 2010, 09:33

Nieprzeczytany post autor: Mighty Baz »

jest ok, krotko i na temat. Sa tez dwie opcje...kazdy ma to na co zasłużył 8)
DAYTRADER
powodzenia, kilometrow pips wam zycze

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Re: Autochartist z pkt widzenia doswiadczonego tradera

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

dlugi pisze:Witam,

zapewne wielu z Was mialo juz mozliwosc testowania oprogramowania do analizy technicznej Autochartist. Mam nadzieje, ze nie poruszam tematu po raz kolejny i uzyskam tutaj odpowiedz.

Jakie sa Wasze wrazenia jesli chodzi o ten system ? Przygladam sie jemu od wczesnych godzin porannych i mimo, iz nie udalo mi sie dzieki niemu nic zarobic uwazam, ze jest naprawde niezly (narazie to moje subiektywne wrazenie). Doswiadczenie na rynku forex mam naprawde male i bardzo by mi zalezalo na waszych opiniach.

Co o tym wogole sadzicie ? Jest jakis sens sie temu blizej przygladac, czy tez poprostu samemu przeczesywac wykresy co kilka godzin w poszukiwaniu dogodnych momentow wejscia/wyjscia na rynek ?


Bede wdzieczny za kilka slow opini
Nie baw się w takie pierdoły jak automatyczna analiza techniczna - to bzdura.

Analizę wykonuj sam tak abyś rozumiał to co analizujesz.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

A może warto Autochartist używać do potwierdzenia własnych analiz?
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Potwierdzam to co pisze pawelklos, jak będziecie korzystać z automatów to nie będziecie w stanie poznać dokładnej charakterystyki formacji, przez co nie będziecie mogli rozpoznać która formacja jest warta uwagi.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Może się mylę?, ale chyba dobrze jest potwierdzać swoje spostrzeżenia odnośnie formacji. Ale mówię jako teoretyk. Skąd mogę ściągnąć autochartist, mam demo z Bossy a oni tego nie mają.
Dziękuję i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ