BOSSAFX - konkurs 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Wezmiesz udział w konkursie ?

Tak
51
57%
Nie
38
43%
 
Liczba głosów: 89

Tomek885
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 paź 2011, 13:59

Nieprzeczytany post autor: Tomek885 »

NABUKOMB co żeś k***wa zrobił, jak można było grać z rana przeciw rynkowi.

:?

ja 18/18 celnych, 50% zysku, 6 w rankingu optymalnym

:lol:

nabukomb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 06 sie 2011, 18:03

Nieprzeczytany post autor: nabukomb »

Tomek885 pisze:NABUKOMB co żeś k***wa zrobił, jak można było grać z rana przeciw rynkowi.
To nie tyle gra przeciw rynkowi, co gra bez SL i zabawa w zamykanie samych dodatnich pozycji. Grałem sobie ostrożnie dokładając po 10% na godzinę, a tu "ciach". Złapali mnie "za jaja", akurat na maksymalnym zabezpieczeniu.
To był straszny pech, że tak nagle szarpnęli tyle pipsów w górę.
ja 18/18 celnych, 50% zysku, 6 w rankingu optymalnym

:lol:
To gratuluję.
Ja wczoraj i przedwczoraj zamykałem same dodatnie, a te kilka co od początku mam na minusie, to nie tyle błąd w ocenie kierunku, co brak sił na dalsze czekanie aż wyjdę na plus.

Chyba czas skończyć z tą zabawą w same dodatnie pozycje, przecież na to nie ma nawet żadnego rankingu, a mało się dzisiaj przez to nie wyłożyłem :). Czas zacząć grać z zabezpieczeniami, a myślałem że tak dopiero jak przekroczę 500%.

Jak oceniasz? Szarpną jeszcze po południu wyżej, czy zejdą, bo kurde nadal mam te otwarte pozycje w dół?

Awatar użytkownika
kws
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 lut 2009, 16:35

Nieprzeczytany post autor: kws »

wiem co czujesz nabukomb... dzisiaj z 1100% na 450% ..... mało mi głowy nie urwało przez brak SLa
Hope for the best, plan for the worst.

nabukomb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 06 sie 2011, 18:03

Nieprzeczytany post autor: nabukomb »

kws pisze:wiem co czujesz nabukomb... dzisiaj z 1100% na 450% ..... mało mi głowy nie urwało przez brak SLa
A miałem Ci wczoraj napisać byś do końca tygodnia nie grał. Miałbyś tego i-pada w kieszeni. Ale, ale widzę że odrobiłeś!!! Świetnie! tak trzymaj.

Ja też odrobiłem. O 17:00 powinienem być znowu na drugim miejscu i plan na dzisiaj chyba wykonam. :twisted:

Awatar użytkownika
kws
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 lut 2009, 16:35

Nieprzeczytany post autor: kws »

o kurde, ale odrobiles wow, widze ze wszyskim dzisiaj puscily nerwy :)
Hope for the best, plan for the worst.

nabukomb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 06 sie 2011, 18:03

Nieprzeczytany post autor: nabukomb »

kws pisze:o kurde, ale odrobiles wow, widze ze wszyskim dzisiaj puscily nerwy :)
Kurde odpuściłem przed piątą, gdybym wiedział, że MSZ tak spadnie to bym do tych 400% dorobił i byłbym pierwszy.
No i trzeci dzień wszystkie zamknięte pozycje na plusie. Bossa jest świetna. Na GO4X, już by było po mnie, a tu wystarczyło poczekać. A ściągnęło mnie aż poniżej 100%. Trochę byłem w strachu :P

Awatar użytkownika
kws
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 lut 2009, 16:35

Nieprzeczytany post autor: kws »

spokojnie, przed nami jeszcze mnostwo czasu, a presja że jest się w rankingu, tymbardziej utrzymać pozycję działa na mnie destrukcyjnie :P
Gratuluje wyniku i życzę 1 pozycji :)
Hope for the best, plan for the worst.

nabukomb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 06 sie 2011, 18:03

Nieprzeczytany post autor: nabukomb »

kws pisze:spokojnie, przed nami jeszcze mnostwo czasu, a presja że jest się w rankingu, tymbardziej utrzymać pozycję działa na mnie destrukcyjnie :P
Gratuluje wyniku i życzę 1 pozycji :)
Na mnie bycie w rankingu działa z kolei mobilizująco. Dlatego też piszę tu publicznie o sobie, bo to mi pomaga. Pierwszą pozycję planowałem dopiero jutro. Gdybyś nie stracił na początku, to pewnie byłbyś groźną konkurencją.
Nie szalej i powodzenia!

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

kws pisze:spokojnie, przed nami jeszcze mnostwo czasu, a presja że jest się w rankingu, tymbardziej utrzymać pozycję działa na mnie destrukcyjnie :P
Ja bym na Twoim miejscu wylaczyl kompa na 24h - szkoda ipada :wink:

Awatar użytkownika
kws
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 lut 2009, 16:35

Nieprzeczytany post autor: kws »

Yankee pisze:
kws pisze:spokojnie, przed nami jeszcze mnostwo czasu, a presja że jest się w rankingu, tymbardziej utrzymać pozycję działa na mnie destrukcyjnie :P
Ja bym na Twoim miejscu wylaczyl kompa na 24h - szkoda ipada :wink:
hehe, pewnie bym tak zrobił ale... to nie w moim stylu - tysiąc musi byc :)
NABUKOMB gratuluje #1 :)
Hope for the best, plan for the worst.

ODPOWIEDZ