nieuczciwi brokerzy?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Osek22
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2011, 21:10

nieuczciwi brokerzy?

Nieprzeczytany post autor: Osek22 »

Tu i uwdzie zdarza sie sprzeczytac o nieuczciwych brokerach. Zastanawiam sie, jak to jest mozliwe. Czy nie podlegaja oni jakiemus nadzorowi finansowemi? Czy jest jakas instytucja zajmujaca sie nieuczciwymi praktykami? Bardzo mnie to frapuje poniewaz jestem na etapie wyboru brokera i nie chcialbym wtopic od samego poczatku.

Swoja droga znacie "dobrych" brokerow w UK??

Pzdr

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Ja powiem tak,zbyt wielkiego doświadczenia nie mam,ale mogę co nie co powiedzieć o swoim...

Jestem w admiralu,czasem SL działą idealnie,czasem zamyka kilka pips wczesniej(spread),czasem ani to ani to nie pasuje...

Czasem chcesz zamknąć szybko zlecenie bo coś się dzieje,zlecenie zamyka się kilka sekund,a co sekunde cena spada...jeżeli na Twoją niekorzyść,to wiadomo żę bedzie ponowne kwotowanie.

Podobnie z ruchem w górę,nie raz chce złapać na samym dole,a zlecenie wchodzi po 6 rekwotowaniu,gdzie ucieka 20 pips,wiadomo z czym to się wiąże...

Ale...uznałem że mimo pewnych utrudnien,można zarobić nawet i na takim brokerze.Przeczytałem żeby nie tłumaczyć się brokerem,tylko swoim złym wejściem,i tak właśnie robie:)

Na początek niech będzie,na przyszłość chyba by mnie szlag trafił:)

A tematów o dobrych brokach myślę że nie brakuje swoją drogą.

Osek22
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2011, 21:10

Nieprzeczytany post autor: Osek22 »

Songo, wrzuc prosze konkretnego linka jesli mozesz.

Mi zalezy na tym by wszystko odbywalo sie jak w demo (pewnie jestem naiwniak).

Obecnie rozwazam 2 brokerow:

1.Alpari
2. XTB (mam tu konto demo) - poczytalem troche i juz mi sie ich odechcialo...

Jeszcze mam 4 tygodnie wiec poszperam w necie

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9998
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Songo89K pisze:Jestem w admiralu,czasem SL działą idealnie,czasem zamyka kilka pips wczesniej(spread),czasem ani to ani to nie pasuje...
Akurat Stop Loss i ich rzekome wycinania to najrzadsze grzeszki brokerów. Częściej spotyka się z rekwotowaniami, zamrażaniem handlu, niechrześcijańskimi rozszerzeniami spreadów i limitów dla zleceń oczekujących, extremalnymi poślizgami cenowymi, opóźnianiem w realizacji zleceń i jeszcze kilka innych...

Problem jest inny ;). W większości przypadków to my sami się na to wszystko godzimy podpisując umowę z brokerem, gdzie to wszystko jest uwzględnione.

Interesuje Cię dany broker? Jeśli jest w miarę znany to na pewno ma już swój wątek na tym forum - poczytaj, a wszystko stanie się jasne ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

J.Borkowski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2011, 11:02

Nieprzeczytany post autor: J.Borkowski »

Napewno nie plus 500 -

http://www.goldbank.pl/rynek/153-uwaaj- ... us500.html

niby maja juĹź licencje, ale skoro zdarzylo sie raz, moze i drugi sie zdarzyc

ODPOWIEDZ