Jak to jest że platformy zarabiają?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
madlady
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:04

Nieprzeczytany post autor: madlady »

raposo pisze:
madlady pisze:ilu studentów lub ucznów w szkole dostaje stypendium naukowe?
tylko najlepsi
Z tego co wiem Pan T. zniósł już stypendia naukowe... ;)
na pewno są w gimnazjum i podstawówce, na wyższych uczelniach też raczej są, on raczej nie może nic znosić, uczelnie mają swoje prawo
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

madlady pisze:na pewno są w gimnazjum i podstawówce
Naukowe? Hm...
madlady pisze:na wyższych uczelniach też raczej są
Raczej - słowo klucz. Są socjalne i bodajże sportowe. A skąd uczelnie państwowe mają pieniądze...? No właśnie ;). I co uczelniom po własnym prawie jak nie ma $.

Dodano po 1 minutach:

I żeby nie było, że ze mnie taki wredny kłamca... Bon apetit.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nowy ... 98523.html
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,37650, ... _malo.html
Itp itd.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

Idiotyzm chała i g... w kraju.
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Mavratus czego chcesz. Gonimy zachód.
Tam już mało kogo stać na edukacje.
Państwo potrzebuje (może raczej demokracja) debili którymi można łatwo rządzić.
Po co ich czegoś uczyć. Ale ja widzę światełko w tunelu.
Może będziemy mieć masę wykształconych sportowców do niczego tak naprawdę nie potrzebnych.
Ale ku uciesze tłumu będą nas zabawiać lepiej na arenach świata.
I będziemy się czuli bardziej dowartościowanym narodem bo ktoś u nas będzie umiał dobrze na przykład kopnąć piłkę.
Tacy nowocześni gladiatorzy, a tłum będzie wiwatował :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

wesolymaciek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2011, 16:17

Nieprzeczytany post autor: wesolymaciek »

raposo pisze: Co do newsów odnośnie ECN/STP/MM to wybaczcie ale nie mam siły już tego prostować 50-ty raz na forum więc po prostu radzę poczytać wątki historyczne.
To może odnajdzie pan temat w którym dokładnie pan opisał działanie wymienionych i poprostu wkleił link w odpowiedzi?

A co do tematu to faktycznie na początku myślałem że więksość ludzi wynosi z tego profit bo tak mi to wyglądało na początku dopiero potem się dowiedziałem że MM gra przeciwko klientowi i prowadzić to może do wielu nadużyć. Swoją drogą niedawno przeczytałem ebook "Podstawy Giełdy Walutowej" Piotra Surdela i pisał w nim on że wybór platformy nie jest ważny, byle by miała tam dużo klientów i takie tam. Do tego nie napisał nic na temat MM czy ECN. Dziwne, wydaje się że to podstawa też jest, a może to dlatego że jest dość stary(ten ebook)? A tak poza tym wydaje mi się to dziwne że na przykład taka strona forex.com też jest MM czyli jak ludzie u niego wypłacają to ta platforma traci a mimo to ma róźne wykresy i nawet newsy takie pomagające i przewidujące.

Dzięki za wyjaśnienie i pozdrawiam.

madlady
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:04

Nieprzeczytany post autor: madlady »

Większośc traci. Skąd pomysł że większość zarabia?
Zarabia osławione 5%
Dlatego MM stac na wiele, nawet pewnie bez nadużyć. Jakie jest prawdopodobieństwo że u jednego MM znajdzie się większość z tych 5% żeby MM zaczął tracić?
Obrazek

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

raposo pisze: Raczej - słowo klucz. Są socjalne i bodajże sportowe.
Sa tez naukowe, jak juz wklejasz linki to warto byloby przeczytac cos oprocz tematu ;)
Na jednych uczelniach sa niskie, na innych wysokie, ale jednak sa i Pan T. raczej tego nie zmieni

ODPOWIEDZ