FX-Trader.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

WIELKIXJAN pisze:W odpowiedzi na pierwsze pytanie. Do konta ze średnim ryzykiem został podpięty pierwszy klient, a złożone zlecenia były jeszcze po niższym locie
A ja mam 2 pytania:
1.W odpowiedzi na jakie pytanie? (przydałoby się używać cytowania aby wiedzieć komu i na jakie pytanie się odp).
2. Co ma podpięty klient z wielkością lot'a?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

Tig3r pisze: A ja mam 2 pytania:
1.W odpowiedzi na jakie pytanie? (przydałoby się używać cytowania aby wiedzieć komu i na jakie pytanie się odp).
2. Co ma podpięty klient z wielkością lot'a?
1. Poprawiłem i wstawiłem cytat.
2. Każdy nowy klient który podpina swoje konto Invest pod konto PAMM od razu partycypuje w aktualnych zleceniach. Jeśli np. zlecenia były ustawione na 1 lot przy kapitale 10 tys. $ a nowo podpięty klient wprowadza do konta PAMM dodatkowe 30 tys. $, to stawka lot nie zostanie automatycznie zwiększona. My jako traderzy zwiększymy ją manualnie przy kolejnych transakcjach.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

po kilku dniach na minusie wyszli na swoje i ujadanie zaniklo.. ehh

gratulacje, robcie swoje i niech wyniki mowia same za siebie :)

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

45% chwilowej straty....hmm....ciekawe jakby było jakby się powtórzyły jazdy z 2007-2008 r....albo choćby pomyłka maklera z maja 2010...jak dla mnie to dyskwalifikacja systemu........mnie to wystarczy żeby nie wejść w to

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

45% chwilowej straty....hmm....ciekawe jakby było jakby się powtórzyły jazdy z 2007-2008 r....albo choćby pomyłka maklera z maja 2010...jak dla mnie to dyskwalifikacja systemu........mnie to wystarczy żeby nie wejść w to
Prawda jest taka że jeżeli my nie będziemy mogli zadaniować traderów i ich z wykonanej pracy rozliczać to będziemy zdani na samych siebie całe życie...,prawda bolesna lecz prawdziwa.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

hannibal pisze:45% chwilowej straty....hmm....
Proszę o informacje jakiego okresu ta wartość ma dotyczyć. Maksymalny DD na koncie PAMM wynosi 25%.
hannibal pisze:ciekawe jakby było jakby się powtórzyły jazdy z 2007-2008 r....albo choćby pomyłka maklera z maja 2010....
Na naszej stronie są przedstawione wyniki z tego właśnie okresu, więc system ma się całkiem dobrze i pomyłka jakiegoś tam maklera czy kryzys na giełdzie nie ma kompletnie wpływu na nasz system
hannibal pisze:mnie to wystarczy żeby nie wejść w to
Wiem, już po raz 10 podkreślasz to w moim temacie.

pozdrawiam

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

oj tam....oj tam....sorry...zasugerowałem się DD u xsuchyx....a swoją drogą moglibyście na myfxbook ten PAMM wciągnąć

Wojtek89
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:05

Nieprzeczytany post autor: Wojtek89 »

WIELKIXJAN pisze: Maksymalny DD na koncie PAMM wynosi 25%.
To zobaczcie sobie wyniki jaki uzyskaliście w 2009 roku w kwietniu i maju. Na koniec kwietnia zysk od początku roku był 210% a na koniec maja tylko 105%, więc straciliście połowe, 50 %, zysku, więc jak ktoś by wtedy zainwestował to by całkowicie popłynął, to nie wciskajcie kitu chociaż ludziom na forum, że max DD był 25%.

Awatar użytkownika
xsuchyx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 maja 2009, 09:49

Nieprzeczytany post autor: xsuchyx »

Wojtek89 pisze:
WIELKIXJAN pisze: Maksymalny DD na koncie PAMM wynosi 25%.
To zobaczcie sobie wyniki jaki uzyskaliście w 2009 roku w kwietniu i maju. Na koniec kwietnia zysk od początku roku był 210% a na koniec maja tylko 105%, więc straciliście połowe, 50 %, zysku, więc jak ktoś by wtedy zainwestował to by całkowicie popłynął, to nie wciskajcie kitu chociaż ludziom na forum, że max DD był 25%.
Przeciez WIELKIXJAN jasno napisał, że DD na koncie PAMM wynosi 25%, ale konto PAMM jest od 21.03.2011 a wyniki są z 5 lat, więc faktycznie w 2009 r. zdarzył się DD 50%, ale jak można całkowicie popłynąć tracąc 50% zysku ?
Dla wyjaśnienia dodam czystą kalkulację matematyczną:
ktoś w 2009 r. inwestuje przykładowo 10 000 $ na koniec kwietnia ma już 210% zysku więcej czyli 31 000 $ pod koniec maja jest 105% zysku czyli kapitał inwestora wynosi 20 500 $. Następnie w niedługim czasie odrabiamy DD i na koniec roku jest 530% zysku czyli 63 000 $. Jeśli to dla Ciebie znaczy całkowicie popłynąć to polecam jeszcze raz to policzyć, a poza tym widać, że specjalnie założyłeś konto, żeby rzucać nam kłody pod nogi. Wypowiadasz się tylko i wyłącznie w naszym wątku i bezskutecznie próbujesz omamić naszych klientów, którzy na szczęście są rozsądni.

Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

Co by nie powiedzieć to chyba jedyne osoby na tym forum sprzedające jakieś usługi i dokumentujące swoje wyniki(xsuchyx). Większość miga się tylko mało przekonywującymi odpowiedziami. Za to duży +
Choć ten DD trochę straszy.

Pozdrawiam
Candleelephants

ODPOWIEDZ