Gra Giełdowa 2011 - Konkurs dla studentów

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
JuniorTrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lis 2010, 10:16

Gra Giełdowa 2011 - Konkurs dla studentów

Nieprzeczytany post autor: JuniorTrader »

Witajcie,

Kolejna z naszych inicjatyw - Gra Giełdowa 2011 rozpoczęła się wczoraj wieczorem.

Rejestrację znajdziecie na www.gragieldowa.skninwestor.com

W puli nagród laptop, sprzęt elektroniczny, kurs na Doradcę Inwestycyjnego i dziesiątki nagród rzeczowych!

Więcej o projekcie na naszej stronie internetowej, w Junior Tradera się kilka osób bawiło razem z nami mam nadzieję że dopiszecie również teraz ;)

Kuba

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

JuniorTrader pisze: kurs na Doradcę Inwestycyjnego
A jakiś certyfikacik będzie ? :D
JuniorTrader pisze:W puli nagród laptop
Troche wstyd.. dzisiaj są konkursy gdzie wystarczy odpowiedzieć na 1 pytanie i dawają n laptopów.. a tu za poświecanie czasu też laptop.. wychodzi na to, że lepiej nie tracić czasu na giełdy :)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

JuniorTrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lis 2010, 10:16

Nieprzeczytany post autor: JuniorTrader »

to ja takich konkursów gdzie za odpowiedź na jedno pytanie dają n laptopów nie znam, ale jak masz coś podrzucić to chętnie poznam ;)

kurs przygotowuje do egzaminu na DI, wart jest rynkowo coś kolo 7k więc biorąc pod uwagę ile osób by chciało go zdać, również na tym forum to jest o co walczyć.

Do nagród dochodzi jeszcze kilka rzeczy, praktyki w KBC, abo stockwatcha etc więc nikt poszkdoowany nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

To niby cos na bazie gpw? (akcje) Czy edkiem tez da sie pohandlować? :D
Wybacz pytanie, nie mam czasu szperać za szczegółami :wink:

JuniorTrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lis 2010, 10:16

Nieprzeczytany post autor: JuniorTrader »

Wyłącznie akce z GPW

Magpie

Nieprzeczytany post autor: Magpie »

Wyłącznie akce z GPW

Z tego co rozumiem to wszystkie akcje, a nie jak w przypadku Gra Parkiet tylko te które wchodzą w skład WIG 20?

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

reptile pisze:A jakiś certyfikacik będzie ?
http://www.grapheine.com/bombaytv/art-e ... 3b2d9.html

JuniorTrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 16 lis 2010, 10:16

Nieprzeczytany post autor: JuniorTrader »

Wszystkie z głównego parkietu (a przynajmniej 95%), new connect wyleciało z pewnych względów hm co by było uczciwie ;)

lukas007
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2011, 01:28

Nieprzeczytany post autor: lukas007 »

JuniorTrader, jak rozumieć zapis w regulaminie "możliwość odbycia praktyk w KBC Securities"? Osoby z miejsc 1-5 idą na praktyki, jeżeli tylko wyrażą na to zgodę? Zostaną przeprowadzone jakieś rozmowy kwalifikacyjne itp. i na tej podstawie wybrani zostaną kandydaci? Czy praktyki może dostać te 5 osób z rankingu czy umówiliście się z KBC, że będą to praktyki np. dla jednej osoby z tych miejsc.

Zastanawia mnie to, ponieważ nie wiem czy zabrać się do gry (jestem zarejestrowany ale jeszcze nic nie inwestowałem). Jak na razie bardzo słabe wyniki. Może wynikają po części z niedoskonałości portalu, na którym toczy się rozgrywka.Trochę żałuję, że nie zacząłem się w to bawić wcześniej.

ODPOWIEDZ