Oprzyrzadowanie pod Forex

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

jasonbourne - to jest esencja forexu
dla każdego coś miłego
skalper na edku nawet nie odpali innej pary
mistrz AF będzie śledził globalna ekonomie
dla jednego 1 dla drugiego 10 monitorów
taki jest forex
tylko net powinien być dobry + zapasowy
bo nawet jak gras D1 to w tej chwili blisko Północy gdy chcesz analizować to musi dziać - bez względu na wszystko
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

freshman89 pisze:zawsze mnie zastanawialo jak maklerzy maja po 6 monitorow to do kadego jest potrzebny osobny komputer czy wszystkie sa jakos polaczone ?
Są rozdzielniki. Sam swego czasu miałem 4 monitory podłączone do jednego komputera. Wystarczą dwie karty graficzne z dwoma wejściami na monitory.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

Jeżeli chodzi o szybkość łącza internetowego to nie ma to akurat aż tak wielkiego znaczenia- liczy się PING - przede wszystkim PING.
Boby Fischer is great!

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

raposo pisze:Wystarczą dwie karty graficzne z dwoma wejściami na monitory.
teraz można już prościej- są już karty do których można jednocześnie podłączyć 4,6 a nawet 8 monitorów. Więc to nie jest problem techniczny.
Boby_Fischer pisze:Jeżeli chodzi o szybkość łącza internetowego to nie ma to akurat aż tak wielkiego znaczenia- liczy się PING - przede wszystkim PING.
przede wszystkim to liczy się stabilność. Co z tego, że będziesz miał niski ping do broka jeśli łącze będzie padać np. raz na tydzień

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

OK dzieki za cenne uwagi
mam jeszcze jedno drobne pytanie

moim najwiekszym bledem jest przyslowiowa chciwosc, lapie sie na tym ze wchodze w niepewny trejd bo juz teraz na ten tychmiast chce kroic kase

aby wyeliminowac ten problem zrobilem banalna rzecz, zmienilem w "Zysk" z waluty na pipsy i ku mojemu zaskoczeniu od dluzszefo czasu gram rozwazniej
w zwiazku z tym pytanie

czy w MT4 da sie zmienic sume zysku z waluty rowniez na pipsy ?
Przyklad - mam otarte 4 TR kazde iles tam pipsow do przodu
pod spodem jednak nadal posumowuje mi to w kasie a ja nie chce widziec pieniedzy na TR bo zaczynam szalec


niby glupia sprawa ale pomaga wiec chcialbym weliminowac u siebie ta wade, prosze o jakas podpowiedz

ODPOWIEDZ