blackhorsefx.com [mt4]

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Twoje zaufanie do brokera z platformą mt4

10
2
29%
9
1
14%
8
0
Brak głosów
7
1
14%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
1
14%
3
0
Brak głosów
2
1
14%
1
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Jakie macie powiązania z MIG Bankiem ?
Jesteście brokerem na zasadzie White Label od MIGa, podobnie jak robią to różne klony Saxo ?

Kamila
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2011, 14:42

Nieprzeczytany post autor: Kamila »

Ceny strumieniowe : ceny są podawane w czasie rzeczywistym, uaktualniane automatycznie.

psV jesteśmy brokerem współpracującym między innymi ze szwajcarskim bankiem (MIG Bank - trzymamy u nich środki naszych Klientów).
Rachunki są otwierane w Szwajcarii / w banku - PIT nie jest wysyłany do Klientów, ani do urzędu. Od Klienta zależy czy składa deklaracje. Jest możliwość rachunków w PLN, EUR, $, CHF, GBP.

Realizacja zleceń jest w 99% automatyczna, ponieważ reszta zleceń np. powyżej 100lotów - realizowana jest tylko po wcześniejszym kontakcie z dilerem. Wielkość zależy od pary walutowej.
Dodatkowo jest to prawne zabezpieczenie dla brokera, w razie problemu zastrzega sobie możliwą ingerencje przez telefon. Większość opisana na stronie www.

Udział w konkursie będzie możliwy po wpłacie minimalnego depozytu 2000$, na własny rachunek, z których zostanie przesłane na subkonto konkursowe 1000$.


Jutro pojawi się jeszcze dział FAQ - na pewno pojawią się odpowiedzi na większość pytań.

Dlaczego ograniczacie handel przy pomocy EA na srebrze? W czym Wam to przeszkadza?
Wszelkie potrzeby Klientów będą na bieżąco dodawane do naszej oferty, ale oczywiście jest maksymalna liczba lotów za transakcje czyli 50.

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

Cyb pisze:To nie XTB...
Ja wiem , ja wiem czyje to jest ! :)
Kovisa?!
Nie wierz w trendy.

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

* Najbardziej konkurencyjne spready na rynku (od 0.5 pipsa)
* Brak prowizji od transakcji
* Płynność ECN

no i z tego co wycztałem lewar 1:500


Narazie jak dla mnie coś za pięknie. Miał ktoś u nich konto??

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Spójrzmy na Live Quotes:

EUR/USD - spread: 1,6 - 2,2

GBP/USD - spread: 2,1 - 3

Szału nie ma. Jeśli wszystko wchodzi ładnie a nawet pięknie to można się z takim spreadem interesować, jeśli są poślizgi itd to oferta przeciętna.

Jeśli byłoby rzeczywiście na Edku - 0,5 - 1, a na kablu 0,8 - 1,6 i praktycznie brak poślizgów to można się skusić.

Support niech się wypowie co z tymi spreadami i jak wyglądają poślizgi przy buy/sell stopach.

Dziękuję
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Kamila
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2011, 14:42

Nieprzeczytany post autor: Kamila »

Cały opis znajdzie Pan pod tym linkiem :
http://www.blackhorsefx.com/pl/26.html

Przykład dla pary EUR.USD.
Do spreadu rynkowego (od 0,2 do 0,9pipsa) automatycznie dodawany jest commision naszej firmy, który naliczany jest w zależności od wielkości rachunku :

Dla rachunków MINI.
EUR/USD - 0.9
GBP/USD - 1,2

Dla rachunków CLASSIC.
EUR/USD - 0.8
GBP/USD - 1

Dla rachunków ADVANCED
EUR/USD - 0.6
GBP/USD - 0.8

Dla rachunków PRIME.
EUR/USD - 0.3
GBP/USD - 0,5

Współpracujemy z wieloma dostawcami , w tym z najważniejszymi bankami na całym świecie, by zapewnić Klientowi najwyższą możliwą płynność i najlepsze ceny na rynku. Po miesiącu handlu na naszej platformie przy odpowiednich obrotach jest możliwość negocjacji spreadu.

Poślizgi przy buy/sell stopach :
Rachunek demo jest na innych / wolniejszych serwerach, Rachunki realne są dużo szybsze. Poślizgi przy płynnym rynku nie zdarzają się, przy mniej płynnym rynku od 0,1 do 0,4pipsa. Nasza zaawansowana technologia IT i system kumulacji cen pozwala na bieżąco otrzymywać notowania od naszych dostawców, bez opóźnień je analizować i określać najlepszą cenę w celu zrealizowania zamówienia.
Zdarza się również zrealizowanie zlecenia po lepszych cenach, które były dostępne w danym momencie.
Przykładowo zlecenie sell po cenie 1.38022 - może zostać zrealizowane - jeśli cena "dotknie" określoną cenę i odrazu odbije po cenie np. 1.38028.

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

A jak można handlować tymi towarami ???

http://www.blackhorsefx.com/pl/15.html

Ogolnie butan i propan chyba nie sa juz nawet notowane na giełdach czy jestem w błędzie??

Zablokowany