XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
Toreus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2006, 15:22

Nieprzeczytany post autor: Toreus »

Szkoda tylko ze zniknęlo duuzo świeczek :lol:
Fortuna kołem się toczy...

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
andrz43
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2005, 22:39

Nieprzeczytany post autor: andrz43 »

"Pozostała większość jest niestety leży poza możliwością naszej ingerencji (dostawcy internetu, energetyka jak ostatnio czy infrastruktura budynku itp. itd),"

Nie mogę się z Panem zgodzić, podejmując tego rodzaju działalność musicie zrobić wszystko aby sytuacje takie nie miały miejsca, chyba nie muszę Panu tłumaczyć że wymyslono już zabazpieczenia na wypadek awari prądu, a dostawców internetu można zmienić lub zwiększyć ich ilość. Mogę zrozumieć krótką awarię raz w roku, ale rachunek u Państwa mam zaledwie od 3 tygodni i w tym czasie, kilka razy platworma nie działał przez pare minut, a ostatnio około godziny. Nie jest dla mnie żadnym usprawiedliwieniem i jako wasz klient wolałbym aby część pieniędzy wydawanych na drogie nagrody konkursowe były sensownie wydawane w przyszłości na usprawnienie waszego systemu, co w większym stopniu przysporzy wam dobrej opini a co za tym idzie więcej klientów.

Pozdrtawiam

Komisarz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:41

Nieprzeczytany post autor: Komisarz »

Wizyta tutaj przedstawiciela drugiej strony, to niewątpliwie dobry tick jest mimo, że bardzo przypadkowa nie będzie jednorazowa. Domyślam się, że śladem aktualnie prowadzonej polityki w razie jakichś konkretów prezentowane stanowisko nie jest oficjalnym )).
Faktem jest, że opóźnienia związane z infrastrukturą są nie dopuszczalne w tego typu działalności poza większymi nieprzewidywalnymi katastrofami.
Pomimo tych wielu niepokojących sygnałów wyślę jutro kopertę do XTB i zobaczymy co w trawie piszczy w razie czego zawsze można zwinąć żagle.
I niech życie empiryków będzie usiane pipsami :lol:

Awatar użytkownika
marecek83
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:53

Nieprzeczytany post autor: marecek83 »

xtb to chłam i bnadziew ten broker jest żałosny ale cóż lepszego w kaczogrodzie nie ma :cry:

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

A ja mam pytanie do przedstawicieli XTB:

Kiedy możemy się spodziewać CFD na mWIG40 ?
Trade what you see, NOT what you hear or think

freetrader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 26 kwie 2006, 00:25

Nieprzeczytany post autor: freetrader »

Siedziałem w hostingu kilka lat, teraz "robię" w VoIP-ie, więc poznałem niejednego dostawcę. Ci, którzy chcą, mają ups-y, mają niezależne łącza, mają perfekcyjnie rozwiązany routing, mają adminów. Inni tną koszty i klepią g... młotkiem. Kwestia wyboru i ustalenia priorytetów - moim zdaniem.

Niestety niedziałająca strona www lub niedziałający telefon voip jest innej wagi problemem, niż brak łączności z serwerem domu maklerskiego ...

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Tomasz Wronka pisze: i zadnych problemow z plynnoscia.
LOL to sie nadaje do kabaretu. Nie mydl czlowieku oczu ludziom, szukacie frajerow organizujac konkursy i nawet to wam nie wychodzi. Moze jakichs nowicjuszy uda sie wam naciagnac ale kazdy rozsadny kto pogral na realu w xtb ucieka od takiego ....... czym predzej. Broker od siedmiu bolesci ..... :rofl:
Bedzie dobrze, luz......
=================

FF
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 cze 2006, 15:19

Nieprzeczytany post autor: FF »

Średnie opoznienie z 234 zlecen to: 4,08 sek (w sumie 955 sekund)
Suma slippage: -5 pips

Rekord: jedno zlecenie wisialo 70 sekund, ale weszlo w koncu ze slippage -1 pip = fuks.

wiec ogolnie jeszcze sie da wytrzymac... moze? Po slawnej awaryji tak jakby szybciej wchodza zlecenia.

Awatar użytkownika
marecek83
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:53

Nieprzeczytany post autor: marecek83 »

Tomasz Wronka pisze:
Nievinny pisze:A ja mam pytanie do przedstawicieli XTB:

Kiedy możemy się spodziewać CFD na mWIG40 ?
Po pierwsze jestem tutaj prywatnie - to moja opinia a nie stanowisko firmy - zeby je uzyskac wystarczy napisac na biuro@xtb.pl,

Mam nadzieję że niedługo będzie dostępnych o wiele wiecej instrumentów pochodnych opartych o rynek giełdowy - na razie jest PLNCASH - wbrew pozorom bardzo ciekawy instrument szczególnie dla tych co lubią pobawić się na bazie na WIG20, są opcje notowane taj jak na OTC przystało - okresy do 1/2 roku, dowolny strike (delta 20 - 80) i zadnych problemow z plynnoscia.
Mogę powiedziec jeszcze tyle ze nadal nad tematem pracujemy..:)

:))
pzdr

T.
chcialbym sie dowiedzieć czy wiadome juz kto wygra caly ten ,,żałosny" konkurs.Bo nie sądze ze nie bedzie tak jak w poprzedniej edycji, ze wygrał koles, który nie mial zielonego pojęcia o forexie!!!a prawdziwe trayderowi chcieliscie zamydlic oczy palmtopem Cool

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Tomasz Wronka pisze: bo z kim o czym dyskutować...
Najlepiej z demowiczami co wygrywaja w konkursach LOL
Bedzie dobrze, luz......
=================

ODPOWIEDZ