Micro/Classic-NDD account Alpari

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
emulin
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 08 lip 2009, 20:29

Micro/Classic-NDD account Alpari

Nieprzeczytany post autor: emulin »

http://www.alpari-forex.com/

Mam tutaj konto micro. W ostatnich dniach pojawiały mi się straszne rekwotowania przez które albo nie otwierałem zyskownych pozycji albo nie mogłem zamknąć tych na targecie. Skalpuje po kilka pipów, używam Market Orders więc czas oraz cena ma dla mnie bardzo duże znaczenie.

Zdenerwowałem się dzisiaj i postanowiłem zapytać na chacie skąd te rekwoty. Typek mi powiedział, że to nieodłączna część kont micro i, ze jeśli chce mogę sobie otworzyć konto classic-ndd na którym rekwotowań niema, więc też tak zrobiłem i przelałem kasę z jednego konta na drogie.

Tyle, że teraz gdy chce otworzyć zlecenie pisze takie coś : "przy zleceniu rynkowym cena będzie kwotowana przez dealera". Podobno to lipa jest i że ci dealerzy zmarnują mój czas i pieniądze... nie wiem co to znaczy ale mam już dość tych problemów...

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?, co byś cie mi poradzili zrobić...??

...a i co to są ci dealerzy, co to zmienia...?
"nie ważne jak dużo mleka może wypić twój sąsiad lub czy jego dzieci podkradają ser żółty z kanapek swoich rówieśników, tak naprawdę ważne jest to czy potrafiłbyś przepłynąć jezioro mając schowanego w kieszeni banana i 3 litry bezołowiowej benzyny"

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

jak sklapujesz to tylko ECN albo STP. U market makerow rekwoty sa niestety na porzadku dziennym (na czyms musza zarobic)

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

zlecenie rynkowe to po prostu zlecenie z nieskończenie dużym odchyleniem, stąd właśnie brak rekwot
co do Alpari to popróbuj pozmieniać serwery

Awatar użytkownika
emulin
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 08 lip 2009, 20:29

Nieprzeczytany post autor: emulin »

symu pisze:jak sklapujesz to tylko ECN albo STP. U market makerow rekwoty sa niestety na porzadku dziennym (na czyms musza zarobic)

No właśnie tam niema rekwotowań, tak mi powiedział typek na chacie. A co to STP??

Dodano po 41 sekundach:
psV pisze:zlecenie rynkowe to po prostu zlecenie z nieskończenie dużym odchyleniem, stąd właśnie brak rekwot
co do Alpari to popróbuj pozmieniać serwery
Ok, spróbuje.
"nie ważne jak dużo mleka może wypić twój sąsiad lub czy jego dzieci podkradają ser żółty z kanapek swoich rówieśników, tak naprawdę ważne jest to czy potrafiłbyś przepłynąć jezioro mając schowanego w kieszeni banana i 3 litry bezołowiowej benzyny"

ODPOWIEDZ