Inwestycja Enterprise Investors w XTB

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zz pisze:Czy ja to dobrze rozumie że tanim kosztem mogą zapewnić płynność 10 banków oraz ECN przy spredzie 0.6 na E/$ ?,czyli za niewielkie pieniądze możemy oprzyrządowanie i u siebie w domu otworzyć biuro maklerskie?.
Źle..
Znów ECN.. kiedy tak naprawdę STP i to nie do ECN tylko do LP. LP staje się wtedy stroną i dopiero on się zabezpiecza na ECN.
forex_lover pisze:może trzeba odpalić "własnego" brokera?
Chcąc lepiej zarobić niż konkurencja trzeba lepiej dymać klienta.. to ostrąca koszty wydawane na marketing, które są dodatkiem do inwestycji 500k$ .. teraz zrób z tego zwrot na poziome zadawalającym. Różowo nie jest.
:wink:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »


Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

forex_lover pisze:no comments
Kiedyś się pisało tak ...
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nowe-fa ... 94271.html
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 241#240241

Te artykuły im bardziej zaszkodzą niż pomogą wg mnie .. lada dzień :lol:

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Nievinny pisze:Nie ECN, ale chyba kolejne oddziały na świecie plus nowa oferta instrumentów typu DMA czy podobnych. Opcje chyba też nowe będą, być może barierowe.


Ale to raczej od dawna wiadomo.
W wakacje troche się nasłuchałem o nowych opcjach "minutowych", 5 czy 15min - to bylo w fazie projektowania, wiec pewnie musi troche minac zanim wyjda z taka oferta, ale trzeba przyznac ze produkt moze byc ciekawy

Dodano po 2 minutach:
forex_lover pisze:
zz pisze:
forex_lover pisze:mam konto w admirals i xtb i siakoś tak lepiej mi w xtb Smile
a czy poprawa to nie wiem - mam konto od 1,5 roku i nie narzekam
Prosiłbym Cibie jeszcze o zdanie na temat rekwot oraz oczekiwań na realizację zlecenia....



Pozdrawiam.
czasami się zdarzają. Rzekłbym, że przy moim wolumenie (1 -2 loty max) to może miałem je kilka razy. pod tym względem widzę sporą różnicy na + dziś w porównaniu do tego co było jakiś czas temu
na majorach takie pozycje praktycznie zawsze przerabia automat. Dealerzy wchodza >5 lub 10lotow (w zaleznosci m.in. od pory)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

reptile pisze: Te artykuły im bardziej zaszkodzą niż pomogą wg mnie .. lada dzień Laughing
Tym mnie dobiłeś.....
Czyli co....?,w mafijnym kraju żyjemy...?

Pozdrawiam.

Dodano po 4 minutach:


Ps. jeżeli ruszamy poważny temat,a potem okazuje się że wychodzą upiory z przed 10-20 lat to ta pisanina nasza nie ma sensu....
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zz pisze:Tym mnie dobiłeś.....
Nie słyszałeś o tym ?
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 056#242056
W sumie to mogilby jakieś sprostowanie czy coś, bo nie wiem czy było
Jaka rolę zagrał w aferze Interbrok obecny szef X-Trade Brokers? Z naszych ustaleń wynika, że niebagatelną...
Mi to znów pretenduje do sytuacji "magia nazwiska" ... tylko odliczać

zz pisze:Czyli co....?,w mafijnym kraju żyjemy...?
Oni to przy polityce wychodzą na sprawę typu pikuś. Bardziej mnie ciekawi jak udało się na świat podsunąć uknutą formułę rynku OTC dla brokera typu MM.
zz pisze:Ps. jeżeli ruszamy poważny temat,a potem okazuje się że wychodzą upiory z przed 10-20 lat to ta pisanina nasza nie ma sensu....
Mówią, że pierwszy milion trzeba buchnąć :D

ODPOWIEDZ