Dolly

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

proximusand pisze: warto zajrzeć do ich dziennika i zobaczyć jak można grać systemem breakoutowym.
Ich performance mozna o kant dupy rozbic (grupa winning-solution), jest zafalszowane co wielokrotnie udowodniono na grupie Yahoo (WSS), a uczestnicy forum winning-solution byli banowani za niewygodne pytania dotyczace realnych wynikow WSS. Napisali strategie zeby ja sprzedawac leszczom w systemie prowizyjnym, nic wiecej. Wszelkie proby zapuszczenia EA napisanego na podstawie Dolly daja fatalne wyniki, wiec jest to strategia tylko "reczna".
Dolly jest klonem i ewoluuje w dobra strone, jednak mozliwosci strategii bym nie przecenial, jak kazda inna, wszystko zalezy od grajacego. Jak ktos sie z tym dobrze czuje, bedzie mial dobre wyniki.......
Bedzie dobrze, luz......
=================

karp29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 13 kwie 2006, 10:25

Nieprzeczytany post autor: karp29 »

Zgadazm sie z Fxlamer'em ze wyniki WSS sa zafałszowane poprostu podają je jak im wygodniej, ale niezgadazm sie ze EA z tego nie moze byc, jest cos podobnego do WSS nazywa sie ArtemisBrekout System i jest to tylko EA. Rozmawaiłem z polakiem który uzywa tege sysa i styczen +ok 500 pipsów (ale styczen to był dobry miesiac). Sam testowałem osobiscie nie podeszło mi do gustu (demo XTB) a oni chyba jada na IBFX :/ . Moge wrzucic screen ale nie wiem czy to nie bedzie juz reklama :D (znaczy juz chyba jest ). Raport real ze stycznia w załaczniku
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2007, 09:17 przez karp29, łącznie zmieniany 3 razy.

haan1
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2006, 18:31

Nieprzeczytany post autor: haan1 »

Witam!

Czy mógłbyś napisać na czym polega różnica między Twoją wersją polskiej Dolly a wersją aktualną?

haan1

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

leonzawodowiec pisze:jak rozwiązać problem oglądania kilku wykresów jednocześnie
Kupowanie kilku kompów, czy instalowanie więcej monitorów do jednego kompa?
Systemy wielomonitorowe... był już o tym wątek
Trade what you see, NOT what you hear or think

proximusand
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2006, 19:55

Nieprzeczytany post autor: proximusand »

Ich performance mozna o kant dupy rozbic (grupa winning-solution),
Nie testowałem robota WSS, tylko przeglądałem wykresy z ich dziennika i wydaje się, że są konsekwentni w stosowaniu systemu. Nie wiem czy publikowane rezultaty są osiągane manualnie czy automatem. Zresztą piszą wprost, że WSS jest systemem manualnym, i ostrzegaja przed bezmyślnym stosowaniem automatu. Dla mnie dziennik WSS ma wartość dydaktyczną bo pokazuje jak można wyciskac pipsy z tego typu strategii.
Co do publikowanego performance, może i go ostro podkręcają, napewno opiera sie na wysokim (dla wielu zbyt wysokim) 10% angażowaniu kapitału w poszczególne pozycje. Poza tym, kto (bardziej doswiadczony) uwierzy, że w ciągu roku mozna mieć tak wysoki ROI?
FXLamer, przywołując WSS chciałem odnieść się do pytań na forum o rezultaty Dolly. Niestety, nie znalazłem historycznych rezultatów Dolly, a znalazłem statystyki WSS, a że są to systemy pokrewne ...
A jeżeli uważacie, że Dolly ma większy potencjał niż WSS, to tylko się cieszyć!
Kilkanascie postow do tylu zucilem haslo zebysmy moze zrobili wspolnie polska Dolly i pokazalem obrazek. Powtorze jeszcze raz to samo.Czekam na sugestje i wasze propozycje
Skydart, jeżeli będzie to strategia breakoutowa chętnie sie w taki projekt zaangażuje.
Należy zacząć od sformułowania założeń dla polskiej Dolly.
1.Proponuje rozpocząć od przeglądu i rekonstrukcji logiki znanych systemów breakoutowych: Dolly, WSS, Artemis, Hans123, SRDC, DBS, etc.
2. Równolegle przeprowadzić porządną analizę statystyczną danych (statystyki mogą podpowiedzieć kiedy są najlepsze okazje do wybić, zniesień, choć i tak wszyscy wiedzą, że jak rusza Londyn i NY).
3. Potem przyjdzie czas na to najważniejsze, efekt "eureka", olsnienie, odkrycie jak kto woli
4. Przegląd i testy filtrów we/wy
5. Złozenie systemu, trochę programowania, testy wsteczne modułowe i całosci
6. Tunning MM
i polska Dolly gotowa :D
Ale to Ty jesteś Project Managerem :D

zet
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 18:20

Nieprzeczytany post autor: zet »

Wiem , że tam jest chat chodziło mi o jakiś taki specialny chat dla Dolly :P

Jakieś sygnały dolly dziś wam dala ? jakoś bida dziś.

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Na cable: L, zamknięty ręcznie na 0, S zamknięty TP na +60 (po danych) - na demku, bo na realu gram innym systemem i na danych nie gram.
Trade what you see, NOT what you hear or think

ODPOWIEDZ