Standard czyli od 0 do milionera :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

pożyjemy zobaczymy
U mnie robi się niebezpiecznie ale niedługo dane na umocnienie dolara więc może zdąże ;]

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

klonmarcin pisze:Nie był bym tego taki pewny - na krótko pewnie będzie ale potem dalej long*.

*nie biorę odpowiedzialności za wykorzystanie mojego wpisu
Nigdy się nikogo nie posłuchałem.Owszem lubię wiedzieć że ludzie będą grali w tym samym kierunku co ja ale nigdy nie biorę z nich przykładu ;] Więc spoko :)


jeżeli poszedł by short to zakres wynosi blisko 100 pipoli.Tylko nie wiadomo co zrobią dane ;/Niby USD ma się umocnić ale możliwy jest szybi wzrost w celu wykasowania stopów oraz aktywowania zleceń kupna a w tedy jazda w dół i wszystko wykonało by się bez nas.

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

-25 pipsów bywa :evil:

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

młody87 pisze:-25 pipsów Smile bywa
Teraz Ci napiszę dlaczego obstawiałem long :)

1. Doszliśmy już drugi raz do ważnego oporu - ale dojście to było bardzo dynamiczne co może sugerować chęć złamania oporu.
2. Na wykresie można było zobaczyć coś na kształt tzw. formacji flagi - zwykle się sprawdza w takich sytuacjach i daje zakres ruchu równy ruchowi poprzedzającemu.

3 Ciągle odbijaliśmy się od tego lokalnego wsparcia na 3407.

Dane tutaj pomogły - ale ja robiąc analizę nawet nie zastanawiałem się nad tym co mogą spowodować te dane - tylko granie tego było raczej ryzykowne - blisko danych - i w końcu opór to opór - jak by nie było ryzykownie.

Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana i nie tylko...... :D :D

pozdrawiam i życzę udanych trejdów 8)

ps. na kablu bardzo podobna sytuacja - tylko jak zwykle więcej pipsów do wzięcia Wink
młody87 pisze:Nigdy się nikogo nie posłuchałem.
I oby to Ci zostało na zawsze - przynajmniej w sprawach dotyczących grania na FX - nigdy nie sugeruj się opiniami innych ludzi co do tego czy kupować/sprzedawać - NIGDY
Tylko Ty i cena - Ty i palec na spuście - nie może zadrżeć. :D
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 14:56 przez klonmarcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

do usunięcia
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

Panowie jak klikniemy prawym na nasze zlecenia w historii jest tam opcja komentarze.Gdy ją klikniemy to zwiększa się historia o pole komentarze ale jak coś wpisać w to pole.Chciałbym w ten sposób opisywać swoje zlecenia jeśli można.

Aha i jeszcze pytanie bo w historii pokazuje profit w Euro a jest opcja żeby pokazywało pipsy w historii bo na tym poziomie to kasa mnie zbytnio nie interesuje a pipsy jako statystyka owszem a tak było by łatwiej niż ciągle dodawać,odejmować ceny.

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

Panowie jak klikniemy prawym na nasze zlecenia w historii jest tam opcja komentarze.Gdy ją klikniemy to zwiększa się historia o pole komentarze ale jak coś wpisać w to pole.Chciałbym w ten sposób opisywać swoje zlecenia jeśli można.

Aha i jeszcze pytanie bo w historii pokazuje profit w Euro a jest opcja żeby pokazywało pipsy w historii bo na tym poziomie to kasa mnie zbytnio nie interesuje a pipsy jako statystyka owszem a tak było by łatwiej niż ciągle dodawać,odejmować ceny.
komentarze musisz dodac kiedy otwierasz pozycje, tam masz miesjce do wpisania komentarza

co do pokazywania pipsow to nie jestem pewien, ale dziala chyba tylko w open orders

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

Dzięki Inwestor.Tylko nie wiem dlaczego komentarz do zlecenia moża dodać zanim się je otworzy zamiast podsumowaćje na sam koniec.Bzdura hehe
Może to nie są błędy ale MT4 ma pełno takich nielogicznych rozwiązań.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

inwestor86 pisze:Aha i jeszcze pytanie bo w historii pokazuje profit w Euro a jest opcja żeby pokazywało pipsy w historii bo na tym poziomie to kasa mnie zbytnio nie interesuje a pipsy jako statystyka owszem a tak było by łatwiej niż ciągle dodawać,odejmować ceny.
Podepinj się myfxbook,mt4stat lub mt4live tam masz historie w pipsach.
Innej metody nie znam.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

+16 EU było ciężko jak zwykle olałem swój target na którym miałem juz ugrane 32 pipsy ;] także wziąłem połowę madafucka! :evil: :evil: A odrobił bym dzisiejsze straty i jeszcze był bym na znośnym plusie.

ODPOWIEDZ